سناتور تد کروز و کنگره پل Gosar به خود قرنطینه پس از دست دادن با کروناویروس آلوده به فرد در CPAC

نیوزویک | No comments

حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز از تگزاس و کنگره پل Gosar آریزونا یکشنبه اعلام کرد آنها را به خود قرنطینه برای 14 روز پس از مطلع شدن از آنها تا به حال هر دو به طور خلاصه در تعامل با یک فرد که تست مثبت برای coronavirus در CPAC.

فرد “در حال حاضر علامتی و دارای آزمایش مثبت برای COVID-19” کروز در بیانیه ای گفت. “که تعامل شامل یک مکالمه کوتاه و دست دادن.”

“من تجربه هر گونه علائم و من احساس خوب و سالم” سناتور توضیح داد. “با توجه به این که تعامل بود 10 روز پیش که متوسط دوره کمون 5-6 روز که تعامل شد کمتر از یک دقیقه است و من هیچ زمان علائم مقامات پزشکی باید به من توصیه کرد که احتمال انتقال از فرد دیگر به من شد بسیار کم است.”

کروز می گوید که مقامات پزشکی باید “به صراحت” به او توصیه کرد که هر کسی که تا به تعامل با او پس از CPAC “نباید نگران بالقوه انتقال” اما اشاره او را قرنطینه خود را برای 14 روز در تگزاس صفحه اصلی “از فراوانی از احتیاط.”

قبل از ورود در تصمیم خود کروز گفت: مشورت با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و هوستون مقامات بهداشتی و همچنین به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و کنگره علامت مراتع.

نیوزویک رسیده به کروز را برای اطلاعات بیشتر.

Gosar منتشر شد بیانیه ای مشابه ساعت پس از کروز در روز یکشنبه. “من با فردی برای مدت زمان طولانی و ما دست تکان داد و چند بار” او گفت:. “من در حال حاضر در حال تجربه هر گونه علائم و نه هر عضو از کارکنان من.”

جمهوری خواه کنگره گفت که او را “باقی می ماند در خانه من در آریزونا” برای 14 روز دوره قرنطینه. “علاوه بر این از فراوانی احتیاط من بسته شدن دفتر من در واشنگتن دی سی برای این هفته و من تیم را به دنبال خواهد داشت که قبلا تایید شده Tele-رفت و آمد طرح,” او اضافه شده است.

فرد کروز آمده بود در تماس با در CPAC اخیرا آزمایش مثبت در بیمارستانی در نیوجرسی قبل از آغاز قرنطینه در آن دولت با توجه به محافظه کار آمریکا اتحادیه اروپا (اکو) در روز شنبه. به شرکت کنندگان بود که بنا به گزارش مبتلا به کروناویروس قبل از حضور در CPAC بیش از یک هفته پیش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر, مراتع, Ivanka Trump و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در میان بسیاری از افراد با مشخصات بالا که در این رویداد حضور داشتند.

در بیانیه ای در روز شنبه هارمونیک تایید کرد که شرکت کنندگان که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس “تا به حال هیچ تعامل” با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پنس و “هرگز با حضور در این مراسم در سالن اصلی.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از وضعیت آگاه است و ما ادامه خواهد داد به طور منظم ارتباط با همه مناسب مقامات دولتی” در این بیانیه اضافه شده است.

هارمونیک رئیس مت Schlapp بعد گفت واشنگتن پست که به او زده شده بود دست در دست رئیس جمهور در CPAC پس از برقراری ارتباط با فرد آلوده پیش از آن در روز.

همانطور که از شنبه بیش از 400 مورد از coronavirus تاييد شده بود در ایالات متحده و بیش از ده نفر کشته شده اند از این بیماری است. ملی تلفات افزایش یافت و به 19 روز شنبه پس از واشنگتن اعلام کرد دو بیشتر مرگ و میر ناشی از ویروس است.

Ted Cruz
سناتور. تد کروز (R-TX) می رسد در کنگره برای سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در واشنگتن, DC.
Mark Wilson/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>