سناتور Wyden می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر تبدیل شده به “فرهنگ جنگ”

سناتور Ron Wyden ناودان جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: رئیس جمهور “را در تاریخ برای تبدیل یک بحران بهداشت عمومی به یک فرهنگ جنگ است.”

“چه افتضاحی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از coronavirus سیاست” اورگان دموکرات گفت: در مصاحبه با رادیو فردا رئیس خبرنگار عمده گرت برای این هفته قسمت از “Takeout” پادکست. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد در تاریخ به عنوان تبدیل یک بحران بهداشت عمومی به یک فرهنگ جنگ. من معتقدم که منجر به نیازی مرگ و میر بسیاری از دوستان ما و کشورهای همسایه است.”


نکات برجسته از قسمت این هفته:

  • سناتور Ron Wyden در رئیس جمهور تهمت پاسخ به coronavirus: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد در تاریخ به عنوان تبدیل یک بحران بهداشت عمومی به یک فرهنگ جنگ. من معتقدم که منجر به نیازی مرگ و میر بسیاری از دوستان ما و کشورهای همسایه است.”
  • واکسیناسیون: “من امیدوارم که فرهنگ جنگ که مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد با توجه به حتی پوشیدن یک ماسک…من امیدوارم که این نوع از بهداشت عمومی سیاست و تبدیل آن به یک فرهنگ جنگ نیست خونریزی به کل سوال از واکسن.”
  • رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل: “رفتار خود را در طول چند ماه گذشته من نمی دانم که چگونه به توصیف دیگر از بی وجدانی. چون من اعتقاد دارم که او واقعا اهمیتی نمی دهند به عنوان مثال مردم مزایای بیکاری تو گذشت چرا که او حاضر به انجام هر کاری است.”

Wyden نیز اشاره به “بحث فرهنگی” بیش پوشیدن ماسک. آقای ترامپ عنوان اهمیت پوشیدن ماسک برای ماه ها و حتی کارشناسان بهداشت گفت که پوشیدن صورت پوشش می تواند در کاهش گسترش ویروس. اما در اوایل این ماه رئیس جمهور توییتی حمایت خود را برای پوشیدن ماسک.

اما در روز دوشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدیو (که پس گرفته شده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی) از دکتر که انتقاد پوشیدن ماسک. کنگره جمهوری خواه کابل که آزمایش مثبت برای این ویروس در چهارشنبه پیشنهاد بدون شواهد و مدارک است که با پوشیدن یک ماسک ساخته شده بود او را بیشتر در معرض ابتلا به کوروناویروس.

اگر چه دولت راه اندازی کرده است “عملیات با سرعت پیچ و تاب” به منظور توسعه یک واکسن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است Wyden ابراز نگرانی کرد که سیاسی شدن این ویروس خواهد بازداشتن مردم از گرفتن واکسینه شوند.

“من امیدوارم که فرهنگ جنگ که مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد با توجه به حتی پوشیدن یک ماسک…من امیدوارم که این نوع از بهداشت عمومی سیاست و تبدیل آن به یک فرهنگ جنگ نیست خونریزی به کل سوال از واکسیناسیون” Wyden گفت. “از آنجا که در این کشور هنگامی که ما دریافت که واکسیناسیون ما میخوایم باید همه در, به دلیل آن را می شود بسیار مهم برای امنیت کشور ما است.”

Wyden همچنین صحبت در مورد کنگره, مذاکرات بیش از coronavirus امداد بسته است. او متهم به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بودن “AWOL” در مذاکرات است. و او با انتقاد مک کانل برای آوردن بسته امداد گذشت در خانه به طبقه سنا.

“رفتار خود را در طول چند ماه گذشته من نمی دانم که چگونه به توصیف دیگر از بی وجدانی. چون من اعتقاد دارم که او واقعا اهمیتی نمی دهند به عنوان مثال مردم مزایای بیکاری تو گذشت چرا که او حاضر به انجام هر کاری” Wyden گفت: با اشاره به محبوب هفتگی $600 بیکاری پرداخت ایجاد شده توسط مراقبت در عمل یک ماده است که منقضی جمعه. دموکرات ها و جمهوری خواهان متوقف باقی می ماند در آینده coronavirus تسکین قانون.

برای اطلاعات بیشتر از عمده گفتگو با Wyden دانلود “این Takeout” پادکست در Art19, iTunes GooglePlay, Spotify و Stitcher. قسمت جدید در دسترس هستند هر صبح جمعه. همچنین شما می توانید از تماشای “Takeout” در O’DONNELL جمعه ساعت 5 بعد از ظهر 9pm و 12am همکاران و شنبه در 1pm, 9pm و 12am ET. به صورت یک آرشیو کامل از “Takeout” قسمت مراجعه کنید www.takeoutpodcast.com. و شما می توانید گوش دادن به “Takeout” در انتخاب رادیو فردا وابسته به رادیو (چک لیست های محلی خود را).

تولید کننده: Arden Farhi جیمی بنسون, سارا طبخ و النور واتسون
O’DONNELL تولید: Eric Soussanin جولیا Boccagno و فضل Segers
نمایش ایمیل: TakeoutPodcast@cbsnews.com
توییتر: @TakeoutPodcast
Instagram: @TakeoutPodcast
Facebook: Facebook.com/TakeoutPodcast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme