مستقل مین سناتور آنگوس کینگ در زمان MSNBC رئیس قانونی خبرنگار Ari Melber با تعجب دوشنبه اعلام کرد که تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود اتفاق می افتد دوشنبه در سنا خواهد بود “گام به سوی استبداد.”

شاه بود در حمایت از این امکان جدید شهادت و اسناد به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه یک حرکت بود که رای گیری در سنای جمعه با رای 51-49.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه گفت: شاه می رود در برابر سیستم های سازمانی کنترل و توازن است که در جای خود برای صدها سال.

“دموکراسی غیر معمول است که در تاریخ جهان” پادشاه توضیح داد. “هنجار است نوعی از استبداد دیکتاتورها پادشاهان و سروران امپراتوران شما نام آن را. و ما 200-plus سال آزمایش و من فکر می کنم آنچه که در حال حاضر یک گام به سوی استبداد.”

“این است که اجازه می دهد یک انتخاب پادشاه و این واقعا چیزی است که از تدوین کنندگان نگران بودند” شاه ادامه داد. “به همین دلیل آنها را استیضاح بند در. افرادی بودند که گفت: شما به آن نیاز نیست چون شما در انتخابات. اما آنها گفتند: شما رو به نوعی از یک بررسی بر روی کسی و به خصوص آنچه که باعث می شود آن را حتی قوی تر در این مورد است جرم ما در حال صحبت کردن در مورد شامل دخالت در انتخابات است.”

angus king
مستقل مین سناتور آنگوس کینگ روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار تبرئه خود را در استیضاح محاکمه شد یک “گام به سوی استبداد” در ایالات متحده است.
هارون P. برنشتاین/گتی

“اگر انتخابات به خودی خود درمان, اما ما نمی توانیم اعتماد که وقت نمی, شما می دانید, نقشه کشیدن انتخابات آن را درمان,” پادشاه اضافه شده است.

Melber به نظر می رسید شگفت زده کینگ نظرات گفتن سناتور او “شناخته شده تر برای خود اعتدال و احتیاط خود را از من فکر می کنم برای لفاظی های خود را.”

“اگر یک رئیس جمهور می گویند” ما قصد داریم برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در هر گونه اسناد و مدارک هر شاهد و ما قصد داریم برای جلوگیری از همه شاهدان و سپس استیضاح بند اساسا بطلان” پادشاه گفت:. “بدیهی است که شما نمی تواند محکوم کردن کسی اگر آنها کنترل جریان از این شواهد است.”

پادشاه گفت که او نگران است که سابقه تعیین شده توسط مجلس سنا تصمیم.

“کنگره شده است ارتکاب حرکت آهسته نهادی خودکشی حدود 50 سال” پادشاه گفت:. “جنگ قدرت و قدرت بر تجارت حتی قدرت این کیف پول در حال حاضر اختصاص بودجه رئیس جمهور می تواند با شتاب و استفاده برای برخی از هدف. و در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد یکی از عمده چک. آنچه ما انجام حملات تعادل در اینجا و واقعا نگرانی من است.”

“کنگره پیدا کرده است که رئیس جمهور است و حق مطلق به به به خفه کردن اطلاعات در دسترس است که از قوه مجریه” پادشاه گفت: “در ایمیل فرستاده شده به رادیو فردا. “است که من فکر می کنم بزرگترین گام به سوی استبداد ما تا کنون گرفته ام در تاریخ کشور ما ، و من فکر نمی کنم آن را به طور کامل تحقق یابد.”

“من فکر نمی کنم که خانه مدیران تاکید کرد که آنها را به بحث در مورد آن, اما من فکر نمی کنم آنها واقعا به قلب چگونه خطرناک این است که” شاه ادامه داد. “است که وجود دارد در معرض خطر در اینجا است که راه رفتن فراتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016 تا 2020 انتخابات. ما در حال صحبت کردن در مورد یک تغییر اساسی در راه دولت ما کار می کند.”

پادشاه را گفت نیوزویک روز دوشنبه که سناتور به زودی خواهد بود با انتشار یک op-ed پیشبرد روشن موضع خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de