خدمت آزمایشی شهری افسر پلیس به اتهام عضویت راست گروه تروریستی

یک خدمت مشروط شهری افسر پلیس متهم شده است که یک عضو از راست گروه تروریستی اقدام ملی.

بنیامین Years 21 ساله از شمال لندن متهم شده است با پنج جرائم پس از بررسی توسط این ملاقات را در مقابله با تروریسم فرمان و تعلیق شده است از وظیفه اسکاتلندیارد گفت.

او شده است یو بی اس در بازار به نظر می رسد در وستمینستر دادستانی دادگاه در تاریخ 6 اوت.

ادعا شده است که بین دسامبر 17 ژانویه 1, 2016 و 2018 او متعلق و یا استادانی متعلق به یک ممنوعه سازمان ملی یعنی عمل بر خلاف بخش 11 از تروریسم سال 2000.

ادعا شده است که در و یا قبل از جولای 19 سال 2017 او صداقت ساخته شده و نمایش غلط است که او به دروغ نشان داده شده در درخواست خود را برای عضویت در این ملاقات که او تا به حال نشده است یک عضو از یک سازمان شبیه به BNP, یعنی, ملی, اقدام, قصد به دست آوردن برای خود بر خلاف بخش 1 و 2 از قانون کلاهبرداری 2006.

او همچنین متهم به دروغ به نمایندگی از او در بررسی صلاحیت فرم برای پیوستن به ملاقات و یا قبل از 24 اکتبر سال 2017 است که او تا به حال نشده است یک عضو از اقدام ملی.

ادعا شده است که در تاریخ 22 ژوئیه 2018 او در اختیار داشتن یک زشت عکس از یک کودک.

او همچنین متهم با در اختیار داشتن یک ممنوع تصویر یک کودک در 27 نوامبر 2016.

کارآگاه سرپرست الا ماریوت اقدام شمالی منطقه اساسی فرماندهی واحد فرمانده گفت: “این اتهامات بسیار جدی برای هر کسی که به چهره و من به طور کامل درک و قدردانی چگونه عمیقا در مورد آن ممکن است برای عموم مردم و به ویژه جوامع محلی در اینجا در شمال لندن است که اتهامات علیه یک خدمت افسر پلیس است.”

او گفت: صداقت “اساسی” به پلیس و گفت: هر افسر مظنون به نمایش رفتارهای افراطی یا انجمن باید به درستی انتظار بررسی شود.

Det Supt ماریوت افزود: “این مهم بررسی شده است سویفت در رسیدن به این موقعیت است.

“بعد از این اتهامات امروز من آگاه هستم چگونه حیاتی آن است که دادستان اجرا می شود در آن دوره و اهمیت نمی تضعیف یا prejudicing مورد و روند قضایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de