جلسات شرايط حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او vies برای سنا صندلی

اوت به مناسبت پنجمین سالگرد زمانی که جف جلسه اول برای عموم ملبس به یک “امریکا بزرگ دوباره” کلاه و شد اولین سناتور جمهوری خواه به تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری در یک گردهمایی در ایالت آلاباما. جلسات بود پاداش وفاداری خود را توسط نامزد و تایید به عنوان دادستان کل برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اما این رابطه به سرعت soured در اوایل سال 2017, زمانی که جلسات recused خود را از این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016 به اوج خود رسید با آقای ترامپ unceremoniously شلیک جلسات پس از 2018 انتخابات میان دوره ای. در حال حاضر جلسات رقابت برای پیر سنا صندلی عقب حتی اگر رئیس جمهور او خدمت حملات او بارها و بارها و تایید حریف خود را.

جلسات را به صورت خاموش در برابر سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville در روز سه شنبه جمهوریخواه اولیه رواناب در آلاباما. اولیه برگزار شد در مارس اما این انتخابات به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. دموکرات داگ جونز برنده انتخابات ویژه به جای جلسات در سنا در سال 2017.

اگر چه Tuberville سیاسی است که تازه وارد او لذت می برد قوی به رسمیت شناختن نام دلیل از رئیس جمهور حمایت و مشخصات بالا و موقعیت به عنوان Auburn است مربی تیم فوتبال. Tuberville دریافت 33.4 درصد آرا در مارس اولیه در مقایسه با 31.6 درصد آرا را به دست آورده جلسات. به عنوان نه نامزد به دست آورده بیش از 50 درصد از آرا دو تا پیشرفته به رواناب.

جلسات برجسته خود روابط به رئیس جمهور در طول مبارزات انتخاباتی خود اما آقای ترامپ شده است سریع به توهین سابق دادستان کل. در ماه مه آقای ترامپ خواست Alabamans “اعتماد ندارند جف جلسات” گفت: “او اجازه دهید کشور ما پایین است.” آقای ترامپ بعد توییتی که جلسات تا به حال “هیچ شجاعت” و “خراب بسیاری از زندگی” با انتخاب به recuse خود را از روسیه بررسی است.

رئیس جمهور تکرار حمایت خود را از Tuberville در یک صدای جیر جیر در صبح روز شنبه.

“بزرگ مجلس سنا نژاد در آلاباما در روز سه شنبه. برای رای دادن @TTuberville او برنده است که هرگز به شما اجازه پایین. جف جلسات یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین است. ما نمی خواهیم او را در واشنگتن!” آقای ترامپ نوشت. Tuberville در پاسخ به آقای تهمت جیر گفت: “ما با هم در حال رفتن به آتش @JeffSessions یک بار و برای همه و ارسال @DougJones بسته بندی!”

در ضمن جلسات همچنان به اصرار دارند که او مرد مناسب برای این کار ساخت شخصی تجدید نظر به رای دهندگان.

“من خواستار بر مردم آلاباما و من این گفت. شما از من می دانید. شما می دانید من می تواند اعتماد” جلسه گفت: در طول یک کمپین جلوگیری از هفته گذشته با توجه به آسوشیتد پرس.

یک نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه آبرن در این ماه نشان می دهد Tuberville پیشرو جلسات با 47% حمایت از رای دهندگان جمهوری خواه در مقایسه با 31% پشتیبانی برای جلسات.

جونز در نظر گرفته شده است به یکی از آسیب پذیر ترین سناتور دموکرات در این انتخابات چرخه. پس از جلسات خالی صندلی خود را سابق فرماندار رابرت بنتلی منصوب لوتر عجیب و غریببود که دولت دادستان کل بررسی بنتلی. بنتلی بود که در آستانه استیضاح, استعفا داد و در مدت کوتاهی پس از انتصاب عجیب و غریب است. هر دو مردان باید هرگونه تخلف است.

عجیب و غریب و سپس از دست داد خواه اولیه به حالت سابق دیوان عدالت Roy Moore یک بحث سیاسی شکل که حذف شده بود دو بار از روی نیمکت قبل از پیروزی اولیه رواناب. پس از آن تنها چند هفته قبل از دسامبر ویژه انتخابات مور شد متهم به سوء رفتار جنسی در برابر چندین زیر سن قانونی دختران. رو به با کمال تعجب حضور قوی در میان دموکرات ها و آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان جامد حمایت از رای دهندگان میانه رو و جونز eked از نزدیک پیروزی بر مور.

جونز شد اولین دموکرات انتخاب صندلی در بیش از یک ربع قرن اما او بعید است که به کرایه و همچنین در برابر Tuberville یا جلسات به عنوان او در برابر مور در اعماق قرمز Alabama.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de