هفت اتهام کلاهبرداران در حال رفتن در پاریس محاکمه از جعل هویت یک وزیر به ترفند ثروتمند قربانیان از بیش از €50 متر (£42).

محققان می گویند این کلاهبرداری جعلی Jean-Yves Le Drian – در حال حاضر با وزیر خارجه فرانسه – درخواست وجه از طریق تلفن و اسکایپ برای یک “راز ماموریت”.

ادعا masterminds دو فرانکو-اسرائیل: گیلبرت Chikli, 54 و آنتونی Lasarevitsch, 35.

اسماعیلی رهبر Aga Khan و یک سرمایه دار خیلی مهم گفته می شود conned.

در زمان آقای Le Drian شد وزیر دفاع و نه به خصوص به خوبی شناخته شده در سطح بین المللی یک واقعیت است که ظاهرا ساخته شده جعلی بیشتر باور. پول اغلب گفته می شود برای پرداخت باج به گروگان-takers یا anti-terror عملیات.

در جلسات مرتب در اسکایپ یکی از کلاهبرداران عینک سفارشی Le Drian ماسک و نشسته در یک رونوشت از Le Drian را دفتر وزارتی کامل با پرچم و یک پرتره از پس از آن رئیس جمهور فرانسوا اولاند.

باند گفته می شود با نزدیک شدن بیش از 150 چهره های برجسته و سازمانها در 2015-2016 از جمله پادشاه فیلیپ بلژیک Gabonese رئیس جمهور علی بونگو مدیر Lafarge شرکت سیمان رهبران کلیسا و سازمان های خیریه. در همه آنها به جز چند مورد اهداف نمی افتد برای این باند جعل کرد.

دو رئیس مظنون بودند تحویل به فرانسه از اوکراین در سال 2017.

آقای Chikli و آقای Lasarevitsch انکار اتهامات عنوان شده علیه. به گفته آقای Chikli کسی دیگری انجام شده جعلی Le Drian اومدی.

Aga Khan با جدا €20m, AFP news agency, گزارش €7.7 m که نمی تواند بازیافت شود. ترکی تاجر Inan Kirac گفته سیمی بیش از €47m و شتو Margaux تاکستان از دست €3m.

دادستان ها می گویند شواهدی پیدا شد بر روی گوشی های تلفن همراه آقای Chikli و آقای Lasarevitsch پس از دستگیری در اوکراین نشان می دهد که آنها برنامه ریزی شده به رابجای دیگری جا زدن شاهزاده آلبرت دوم از موناکو بعدی. وجود دارد, تلفن همراه, تصاویری از یک سیلیکون, ماسک از شاهزاده آلبرت.

شش تن از هفت متهم به اتهام در ارتباط با هر دو Le Drian جعل و شاهزاده آلبرت طرح.

در یک مصاحبه تلویزیونی در سال 2010 آقای Chikli توضیح داده شده قبلی کلاهبرداری گفت: “شما هم به هدیه و یا شما نمی آن را مانند بازیگران معروف.

“هنگامی که آن را می آید به من می گویند که من یک هدیه است.”

چگونه از آن آسان است به یک چهره معروف?

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im