هفت St Mirren کارکنان تست مثبت برای coronavirus مصاحبه شک بیش از فوتبال اسکاتلند را برنامه ریزی شده سرگیری

برنامه ای برای فوتبال اسکاتلند بزرگ kick-off باید به طور بالقوه شده است ضربه زیر عمده شیوع کروناویروس در St Mirren.

هفت نفر از کارکنان در پیزلی باشگاه باید آزمایش مثبت برای Covid-19 نه روز قبل از اسکاتلند لیگ برتر است که با توجه به شروع.

St Mirren تایید چند تن از اعضای خود را به کادر مربیگری تا به حال آزمایش مثبت اما نه بازیکنان.

اسکاتلند, فوتبال, مقامات اعلام کرد که باشگاه ها را مجبور به بازگشت به دو بار در هفته تست پس از الزامات شد آرام در اوایل این ماه.

بیانیه ای از لیگ برتر و حاکم بر بدن بخوانید: “مشترک پاسخ گروه اعلام کرده است که St Mirren, باشگاه فوتبال امروز بازگشت هفت تست مثبت برای Covid-19.

“ما بلافاصله با شما تماس دولت اسکاتلند و دفتر مدیر بالینی برای اسکاتلند به رله این اطلاعات است.

“به عنوان یک نتیجه, St Mirren, برنامه ریزی شده است بازی دوستانه را در خانه به سنت جانستون, به جای برنامه ریزی شده در روز شنبه 25 ژوئیه لغو شده است.

“در پاسخ به این و دیگر حوادث اخیر این JRG بدینوسیله به اطلاع اسکاتلندی لیگ برتر باشگاه های که با اثر فوری آنها باید بازگشت به دو بار در هفته تست پروتکل های تا اطلاع ثانوی.”

St Mirren با توجه به شروع فصل خود را در خانه به لیوینگستون در تاریخ 1 اوت.

در سه هفته اول از coronavirus تست پس از تماس با آموزش از سر گرفته و برای آغاز لیگ برتر باشگاه تنها یک مورد مثبت از 2,780 آزمون و ثبت شده است برای ناشناس آبردین بازیکن.

اسکاتلندی آمار دولت نشان داد 55 نفر در کشور در حال آزمایش مثبت در این چهار روز قبل از St Mirren این موارد پدید آمده است.

این نگرانی در اخبار می آید پس از مدتی نسبتا جزئی سکسکه در فرآیندهای تست در هفته گذشته.

ساکن ایرلند به نام خاموش خود را قبل از فصل بازی در برابر راس کانتی در اطلاع کوتاه در روز شنبه پس از شکست به بازیکنان Covid-19 نتایج به عقب در زمان و چهارشنبه دوستانه بین رنجرز و متهرولل بود که با تاخیر دو دقیقه به هر دو تیم منتظر ترخیص کالا از گمرک.

یک اسکاتلندی, سخنگوی دولت گفت, BBC Scotland: “این تست انجام نشده است توسط دولت اسکاتلند اما توسط آزمایشگاه های خصوصی طرف قرارداد با این باشگاه است.

“ما می دانیم برخی از مسائل با تاخیر در نتایج آزمون. اگر چه ناگوار آن را دلگرم کننده است که باشگاه گرفته اند و اقدام مناسب در لغو و یا به تعویق انداختن مسابقات که آزمایشات لازم نیست پاک شده است.”

گزارش ادعای فوتبال اسکاتلند مقامات پس از هشدار باشگاه است که عدم پایبندی به پروتکل های در معرض خطر حذف از موافقت دولت برای مسابقات به محل و کمک می خواهم در مورد آنها به حامیان بازگشت به زمینه.

رنجرز مدیر استیون جرارد با تمجید از بازیکنان خود برای برخورد با این تاخیر پیش از پیروزی 4-0 در Ibrox در اواسط هفته.

جرارد گفت رنجرز تلویزیون: “من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیاری از آزمایش هر دو در و خارج از زمین و ما به عنوان یک گروه باید آماده شود و ما همیشه باید مطمئن شوید که استانداردهای ما خوب هستند.

“این یک ایده آل آماده سازی زمانی که شما به تاخیر می اندازد اما آن اتفاق می افتد و که می تواند با توجه به آب و هوا یا شرایط غیر منتظره.”

وجود دارد بیشتر مشکلات دندان درآوردن در روز چهارشنبه به عنوان تعدادی از متهرولل فصل-دارندگان بلیط نمی تواند اتصال به یک جریان زنده ثابت خواهد شد که تنها راه دیدن اکثر بازی ها در ماه های آینده.

این Lanarkshire باشگاه عذر خواهی کرد و به طرفداران خود وعده داده شده و مسائل خواهد بود اتو در زمان خود را برای خانه اول لیگ برتر بازی.

متهرولل اظهار داشت که این تغییر به ضربه کردن زمان تا به حال مشکلات با منابع و برنامه ریزی تعمیر و نگهداری در جریان خدمات برنامه ریزی شده برای ضربه کردن زمان.

یک باشگاه در بیانیه ای افزود: “هر دو این عوامل بودند از عادی و ما با اعتماد به نفس همه چیز خواهد شد نرم و صاف برای اولین بار ما خانه بازی لیگ در برابر Dundee United.”

همیلتون خود را باور پروتکل های ایمنی برای جلوگیری از شیوع كردن به آنها را پس از آنها بازی St Mirren در یک بازی دوستانه در روز شنبه.

بیانیه را بخوانید: “پس از خروج از St Mirren, تیم ملی روز شنبه در منطقه استفاده شد تمیز و ضد عفونی.

“محل اشغال شده توسط St Mirren بود تفکیک منطقه در پایان دور ما ورزشگاه و جدا از زمینه های مورد استفاده توسط همیلتون Accies’ بازیکنان و کارکنان در یک هفته.

“پس از آن روز دوشنبه همه بازیکنان و اطاق عقب, کارکنان مورد آزمایش قرار گرفتند با تمام نتایج بازگشت منفی است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de