چندین کشور می تواند Folllow کانادا و خروج از توکیو 2020 المپیک مگر اینکه بازی ها به تعویق افتاد

نیوزویک | No comments

سرنوشت 2020 المپیک پرتاب شده در آشفتگی پس از کانادا در این کشور به هشدار آن را نمی خواهد ارسال آن ورزشکاران برای بازی های المپیک, مگر اینکه آنها به تعویق افتاد, یک سال با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این بازی ها برنامه ریزی شده برگزار می شود در توکیو بین تاریخ 24 ژوئیه و اوت 9 اما سرنوشت خود را به نظر می رسد به طور فزاینده ای در شک و تردید به عنوان جنگ جهانی برای مهار ویروس.

کانادا کمیته المپیک (COC) اذعان تعویق انداختن این بازی خواهد بود یک چالش لجستیکی اما که بهداشت عمومی بود که باید در اولویت قرار گیرد.

“در حالی که ما می دانیم ذاتی پیچیدگی های اطراف به تعویق افتادن هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی” آن گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه شب. “این نه تنها در مورد ورزشکار سلامت—آن است که در مورد سلامت عمومی است.”

COC افزود که برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده می تواند مضر به سلامت خود ورزشکاران و خانواده ها و به طور بالقوه از کانادا به عنوان یک کل.

“آن [برگزاری بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده] اجرا می شود مقابله به مردم توصیه های بهداشتی است که ما می خواهیم همه کانادایی ها به دنبال” کمیته گفت.

مدت کوتاهی پس از کانادا, اعلان, استرالیا کمیته المپیک (AOC) هشدار داد که ورزشکاران خود را به آماده شدن برای بازی های المپیک برگزار می شود, در سال آینده.

AOC اجرایی مت کارول گفت: این سفر از محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای مبارزه با کروناویروس آن را نزدیک-و در غیر ممکن است برای استرالیا به جمع آوری یک تیم ملی در زمان.

“ما ورزشکاران مستقر در خارج از کشور, آموزش در مکان های مرکزی در سراسر استرالیا به عنوان تیم و مدیریت برنامه های خود را,” او در بیانیه ای گفت. “با سفر و محدودیت های دیگر این می شود یک وضعیت غیرقابل دفاع.”

کارول موضع تکرار شد توسط نیوزیلند کمیته جمهور مایک استنلی اشاره کرد که این کشور می تواند در نظر گرفتن تحریم ها باید آنها را از پیش رو به عنوان برنامه ریزی شده.

“ورزشکاران نیاز به امن و عادلانه زمین بازی به رقابت بپردازند و در حال حاضر گسترده و در حال تحول تاثیر COVID-19 اجازه می دهد که به اتفاق می افتد” استنلی نوشت: در نامه ای سرگشاده روز دوشنبه که در آن او می خواست کمیته بین المللی المپیک (IOC) به “نهایی تصمیم خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است آوردن وضوح به ما ورزشی و ورزشکاران است.”

سه المپیک کمیته های پیوست رو به رشد تعداد ورزشکاران و کمیته ملی خواستار وضوح از کمیته بین المللی المپیک.

روز جمعه در ایالات متحده آمریکا شنا به طور رسمی در خواست های المپیک و پارا المپیک به تعویق افتاد.

“هر کس با تجربه غیر قابل تصور اختلالات صرف ماه قبل از بازی های المپیک که به سوال خواستار صحت یک سطح میدان بازی برای همه” تیم Hinchey III مدیر عامل شرکت از ایالات متحده آمریکا شنا نوشت: در نامه ای به سارا Hirshland مدیر عامل شرکت ایالات متحده المپیک و پارا المپیک کمیته.

“وجود دارد هیچ, کامل, پاسخ, و این آسان نخواهد بود; اما, آن است که یک راه حل فراهم می کند که یک بتن مسیر رو به جلو و اجازه می دهد تا تمام ورزشکاران به آماده شدن برای یک امن و موفق بازی های المپیک در سال 2021.”

Tokyo 2020, coronavirus
یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت شمار برای یک عکس در کنار حلقه های المپیک در تاریخ 13 مارس در توکیو ژاپن است.
کارل دادگاه/گتی

در همان روز نروژی کمیته المپیک (NIF) خواست توکیو 2020 سازمان برای برگزاری بازی های المپیک تنها یک بار coronavirus همه گیر است که “تحت کنترل است.”

برزیل و اسلوونی المپیک کمیته ابراز نگرانی های مشابه و بریتانیا, وزیر ورزش Nigel Huddleston اضافه شده صدای خود را به کر در روز دوشنبه.

“درست است که کمیته بین المللی المپیک به طور جدی در نظر تعویق انداختن توکیو 2020 المپیک” او در بیانیه ای گفت.

“سلامت و ایمنی ورزشکاران, ورزشی, طرفداران و مقامات با توجه به کار در این بازی کاملا برتر. ما خوش آمدید IOC ساخت یک تصمیم قطعی به زودی به وضوح برای همه کسانی که درگیر است.”

به غیر از دو جنگ جهانی بازی های المپیک هرگز لغو شد پس از آنها شروع به خود را مدرن پوشش در سال 1896.

حتی در اوج جنگ سرد و تنش این رویداد اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. در سال 1980 مسکو, بازی, شد, تحریم های ایالات متحده و یکی دیگر از 65 کشور قبل از اتحاد جماهیر شوروی بازگشت و به نفع چهار سال بعد در لس آنجلس.

کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک بارها و بارها و با استواری برای سرگرم کردن امکان به تاخیر انداختن شروع بازی و یا لغو آنها را در دسترس نباشد اما این موضع به نظر می رسد به تغییر در روز دوشنبه.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد کرد و در یک سخنرانی در پارلمان برای اولین بار این بازی می تواند به تعویق افتاد اگر آنها نمی تواند برگزار شد و در آن “فرم کامل” با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“در صورتی که دشوار می شود ممکن است ما هیچ گزینه ای جز در نظر گرفتن تعویق انداختن بازی ها” آبه و افزود: در وضعیت کنونی نبود کافی برای برگزاری یک رویداد جهانی است.

فقط چند ساعت بعد توکیو کمیته سازماندهی رئیس Yoshiro موری شناور امکان تعویق انداختن بازی ها, بازی نشان می دهد به تأخیر انداختن این رویداد یکی از طرح های احتمالی برگزار شد و با توجه به این که یک تصمیم خواهد بود ساخته شده در چهار هفته.

همانطور که از صبح روز دوشنبه بیش از 1100 موارد coronavirus گزارش شده در ژاپن با 41 کشته و 235 نفر بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

بیش از 14,700 اند: پس از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد تقریبا 340,000 موارد در سطح جهانی با 98,000 بازیافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>