تعداد فزاینده ای از بازیکنان را انتخاب کرده اند به نشستن 2020 MLB فصل است. رایان زیمرمن و جو راس از حاکم جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن مایک Leake از آریزونا دایاموند بکس و ایان دزموند از رشته کوه های راکی کلرادو در حال امید بستن به خارج بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

فصل برنامه ریزی شده است برای شروع در پایان ماه ژوئیه.

“پس از مقدار زیادی از فکر و داده من شرایط خانواده — سه کودک از جمله یک نوزاد و مادر در معرض خطر — من تصمیم گرفته اند برای شرکت در 2020 فصل” زیمرمن گفت: روز شنبه در بیانیه ای. زیمرمن ابراز پشیمانی او نمی خواهد بود قادر به تلاش برای برنده شدن بازگشت به عقب عناوین اما گفت این بود: “بهترین تصمیم برای من و خانواده من است.”

نوشتن برای آسوشیتد پرس در هفته گذشته زیمرمن به ارمغان آورد تا این نگرانی ها در حالی که وزن خود را در تصمیم گیری.

“من یک 3-هفته-کودک. مادر من است اسکلروز متعدد و فوق العاده پر خطر; اگر من تا پایان بازی من تقریبا می توانید بیرون انداختن این ایده از دیدن او تا هفته پس از فصل است,” زیمرمن نوشت.

“به روشنی من که نمیتوانم در این زمان” 35 ساله در اولین baseman اضافه شده در بیانیه خود روز شنبه. “من تصمیم گرفته اند در آینده من در بیس بال گذشته سال 2020 است. اما در این سال من خواهید بود ایمن ماندن در خانه و کشیدن به عنوان سخت به عنوان کسی برای بچه ها برای دفاع از ما قهرمانی است.”

Washington Nationals Victory Parade
رایان زیمرمن #11 از اتباع واشنگتن نگه می دارد تا به کمیساریای تروفی در طول یک رژه به مناسبت اتباع واشنگتن سری جهانی پیروزی بر Houston Astros در نوامبر 2, 2019 در واشنگتن, DC. این اولین بار است که جهانی شدن برای اتباع در 95 سال است. Patrick McDermott / گتی ایماژ

اتباع مدیر کل Mike Rizzo در بیانیه ای گفت که هر دو زیمرمن و راس “تصمیم به شرکت در 2020 فصل برای شخصی سلامت و ایمنی خود و عزیزان خود.”

“ما 100% حمایت از تصمیم خود برای بازی در این سال” ریزو اضافه شده است. “ما دست خود را با حضور در محل باشگاه و کمک به آنها در این زمینه است.”

راس 27 شد و انتظار می رود به رقابت برای یک موقعیت در اتباع’ شروع چرخش در این فصل است.

دایاموند پارچ مایک Leake, 32, همچنین اعلام کرد قصد خود را به نشستن 2020 در روز دوشنبه. قبل از Leake اعلام روز دوشنبه دایاموند خود را منتشر 60-مرد فهرستی که Leake بود.

“در طول این جهانی همه گیر مایک و خانواده اش تا به حال بحث های بسیاری در مورد بازی این فصل” Leake عامل در بیانیه ای گفت شنبه. “آنها در زمان بی شماری از عوامل را در نظر میگیرد که بسیاری از آنها شخصی به او و خانواده اش. پس از کامل نظر او انتخاب کرده است برای انصراف از بازی در سال 2020 است. این بود که تصمیم گیری آسان برای مایک. او بخواهد بهترین باشید و سلامت خود را برای Diamondback هم تیمی های این فصل و او به دنبال به جلو به 2021.”

در بیانیه منتشر شده در Instagram ، دزموند outfielder نوشت که “COVID-19 همه گیر شده این فصل بیس بال که در معرض خطر است من راحت گرفتن.”

دزموند که قبلا صحبت کردن در مورد تجارب خود را به عنوان سیاه و سفید مرد و همچنین سیاه و سفید زندگی مهم جنبش همچنین در مورد MLB کاستی ها در نمایندگی در میان دیگر مشکلات است.

“ما باید یک اقلیت موضوع از بالا به پایین. دو آمریکایی آفریقایی مدیران. کمتر از 8% Black بازیکنان. هیچ سیاه اکثریت صاحبان تیم,” او نوشت.

با توجه به CBS Denver, رشته کوه های راکی در حال برنامه ریزی برای شروع خود را در اردوگاه تابستانی در روز چهارشنبه. دزموند نوشت که او را به جای صرف وقت خود را با خانواده و همچنین کمک به قدیمی خود را کمی لیگ در ساراسوتا ،

به عنوان بخشی از MLB را برنامه ریزی شده 60-بازی فصل بازیکنان خود را که در نظر گرفته “با خطر بالا” می توانید انتخاب کردن از 2020 فصل و هنوز هم اعتبار برای زمان سرویس و دریافت خود را سرشکن حقوق و دستمزد برای این فصل است. بازیکنان که در معرض خطر اند اما زنان باردار و یا در معرض خطر اعضای خانواده همچنین می توانید انتخاب کردن اما آنها خواهد رسانید حقوق و دستمزد خود را و زمان سرویس.

هیچ کدام از بازیکنان که تصمیم گرفتند روز شنبه شناخته شده است در معرض خطر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net