درنده جنسی حبس برای برگشتاندن مدل مشتاق به رایگان عکس, جایی که او به مواد مخدر و تجاوز آنها

تلگراف | No comments

سریال های جنسی آزار دهنده شده است / شورای داعش برای برگشتاندن مدل مشتاق به photoshoots که در آن او رفت و آمد آنها را با دارو و الکل و صبر برای آنها را به تصویب و حمله به آنها را.

عثمان سعید, 42, حمله سه زن بین سال 2012 تا سال 2018 – همه آنها در پاسخ به آگهی ارائه رایگان photoshoots.

هر سه قربانی وارد Saeed خانه شدند و تشویق به نوشیدن. هنگامی که آنها از دست داده آگاهی در مدت کوتاهی پس از آن و زمانی که آنها آمدند در اطراف آنها مورد تعرض قرار.

کارآگاه پاسبان اسکات Sellars, بررسی گفت: “سعید مرتکب این جرائم طی چندین سال و زمانی که در نهایت قبل از قرار دادن این دادگاه تصمیم خود را به اعتراف به گناه نیست, با وجود شواهد قابل توجهی در برابر او بدان معنی است که قربانیان تا به حال تجربه تروما reliving این رویدادها یک بار دیگر.

“سعید خطر به زنان جوان و من خوشحال هستم که او در حال حاضر از خیابانها و نظارت خواهد کرد و موضوع را به دستور دادگاه برای جلوگیری از او را که با هدف آسیب رساندن هر کس دیگری.

“من می خواهم برای تشکر از شجاع قربانیان در این مورد هر یک از آنها به مدارک و شواهد در دادگاه از آنجا که آنها می خواستند برای محافظت از زنان دیگر از مشکوک با یکی حتی از بازگشت به انگلستان از کشور صرفا برای محاکمه.

اولین حادثه اتفاق افتاده در سال 2012 زمانی که قربانی در پاسخ به یک آگهی برای یک عکس در یک وب سایت است که تا به حال ارسال شده توسط کسی که با استفاده از مشخصات نام ‘Darwaysh Onhisown.

تاسیس شده است که این مشخصات بود و در حال استفاده توسط عثمان سعید.

این عکس به پرتره عکس های و وجود دارد بدون پرداخت برای شلیک آن را یک عکاس ارائه برای گرفتن عکس های حرفه ای به صورت رایگان که هر دو طرف پس از آن می تواند استفاده از حرفه ای.

در نوامبر 2012, زن رفت به سعید آدرس برای عکس و هنگامی که او وارد Saeed تا به حال صفحه نمایش و دوربین و نورپردازی در این منطقه زندگی می کنند و او شروع به گرفتن عکس.

او گفت: قربانی که تمام مدل های شاخه های او در نوشیدن الکل در طول ساقه به آرامش خود و سعید صرف برخی از زمان در تلاش برای تشویق به نوشیدن الکل, اما او خودداری کرد.

در نهایت قربانی پذیرفته برخی از شراب و گفت که او پس از آن “محذوف”. هنگامی که او از خواب بیدار شد او را در لباس زیر خود را و بر روی یک تخت با سعید گرفتن عکس از او.

سعید شروع به لمس او و او به عنوان به دست آورد او را حواس او را از تخت خواب, قرار دادن لباس های خود را و سمت چپ تخت.

بعد از حادثه بود که در سال 2014 و هنگامی رخ داد که یک دوم قربانی شد با استفاده از یک وب سایت برای بازیگران و عکاسان است.

این زن تماس گرفته شد سعید که ارائه خود را رایگان عکس, به او گفت که او تدوین عکاسی, نمونه کارها.

قربانی ملاقات سعید و سپس به خانه اش بود که پس از آن در وست همپستید.

دوباره سعید ارائه شده او را به یک نوشیدنی و قربانی پلیس گفت که او به سرعت گذشت.

هنگامی که او از خواب بیدار شد او متوجه شد که سعید برهنه شد و دست زدن به پاهای او را. قربانی وانمود می شود و خواسته توالت, اما به محض این که او کردم تا او به درب زد و از صحنه فرار کرد.

قربانی این حادثه گزارش و سعید دستگیر شد و مورد مصاحبه قرار گرفتند.

اما در این مورد ندارد و سپس دیدار با مدرکی معیارهای اتهامات به ارمغان آورد Scotland Yard گفت.

آخرین حادثه شد و در فوریه 22, 2018, زمانی که پلیس بودند به نام به اموال در وست همپستید بعد از همسایگان گزارش یک بحث آمدن از تخت.

افسران وارد شده و می تواند بشنود یک زن گریه به عنوان به خوبی به عنوان یک مرد صدا می گویند کلمات برای اثر “من به شما اجازه شما در حال حاضر”.

افسران وارد تخت بر داشت و سعید و مضطرب مست زن است.

با توجه به وضعیت او زن گرفته شد و به بیمارستان. در بیمارستان او گفت: افسران او در پاسخ به پیشنهاد یک عکس.

او گفت که پلیس سعید به حال او تحت فشار قرار دادند و با صعود بر بالای او و نمی خواهد اجازه می دهد او را به ترک.

Saeed در حال حاضر دستگیر شده است در صحنه به ظن غلط حبس.

دوباره آن بیرون آمده است که سعید تا به حال مرتب عکس, اما پس از آن رو قربانی مست و او را مورد تعرض قرار.

سعید از Woodchurch جاده وست همپستید بود به هفت سال زندان محکوم در Snaresbrook دادگاه تاج در جمعه 13 مارس

او مجرم حبس نادرست مشترک حمله و سه فقره تجاوز جنسی از طریق لمس کردن در برابر زنان است که مورخ از 2012 تا 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>