سایه وزیر ورزش خواستار فدراسیون فوتبال برای حفاظت از زنان بازی

سایه وزیر ورزش معتقد است که لغو این زنان سوپر لیگ و قهرمانی بدون گسترده تر برنامه ریزی برای زنان را بازی خواهد بود یک “مشکل عظیم” است که می تواند فشار ورزشی “بازگشت به بیابان”.

بالا دو لیگ در فوتبال زنان هستند درک می شود لبه و نزدیک به لغو, با فدراسیون فوتبال در تماس با همه باشگاه ها در اوایل این هفته به درخواست برای نظرات خود را چه به پایان فصل و چگونه به آن را انجام دهد. این است که درک مشترک سوپرلیگ بانوان و زنان قهرمانی هیئت مدیره پس از آن تشکیل به تصمیم می گیرید که چگونه برای تعیین نهایی دادن.

در حال حاضر آلیسون مک گاورن کار MP برای Wirral جنوبی از سال 2010 تا به پخش و فا به پیشنهاد دراز مدت طرح که پادمان آینده فوتبال زنان صرف نظر از اینکه لیگ در ادامه این فصل است.

“من فکر می کنم این یک مشکل عظیم به تنها لغو و بدون هر گونه رویکرد گسترده تر در آینده برای فوتبال زنان” مک گاورن گفت: تلگراف ، “شده اند وجود دارد برخی از برآمده مسائل مورد WSL و راه باشگاه به کار گرفته اند زنان بازی که نیاز به دنبال در.

“نگرانی بزرگ من در این است که در حال حاضر تمام توجه این است که در لیگ برتر و پروژه راه اندازی مجدد. من درک می کنم چرا که وجود یک تجاری ضروری – [اما] من فکر می کنم که کسانی که درگیر این که آیا آن را به FA و یا باشگاه ها باید گسترده تر مشاهده کنید. می گویند: ‘ما در حال رفتن به مجبور به انصراف از لیگ برتر در این سال را گسترده تر برنامه ریزی برای نخبگان, بازی, است, اشتباه, به نظر من.

“من مهم نیست اگر آن را طول می کشد چند ماه کار به این طریق است. اما آن را یک فرصت از دست رفته به درجه اعتبار ساقط و یا به لغو [لیگ] بدون که گسترده تر طرح – به طوری که بازیکنان و هواداران که واقعا می خواهید برای دیدن بازی زنان در سطح نخبگان موفق می دانم آنچه اتفاق می افتد به طوری که ما نه فقط رفتن به بیابان.”

McGovern اشاره به شکاف در جام حذفی پول جایزه – کل مبلغ جایزه برای همه زنان تیم فقط £309,355 نسبت به £30.25 میلیون برای مردان – و نیاز به پشتیبانی بهبود یافته برای بازیکنان به عنوان مناطق از نگرانی.

“من هنوز هم فکر نمی کنم که ما که در آن ما می خواهم به در نظر پشتیبانی برای بازیکنان” او ادامه داد. “بودجه یک کلید که در هدیه ای از باشگاه ها و فا. من می خواهم پیشرفت بیشتر به سمت equalising بودجه ورزشی از بدن از همه نوع.

“من می خواهم به شنیدن از بی بی سی و دیگران در مورد آنچه بتن خود قصد دارد طی ماه آینده به عنوان ما شروع به در نظر گرفتن آنچه در تصویر برای ورزش به نظر می رسد در سال آینده. چگونه می خواهند مطمئن شوید که زنان نقش بازی کامل و برابر نقش در این کشور زندگی ورزشی?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit