موسیقی superstars شکیرا و جنیفر لوپز مشترک Super Bowl halftime مرحله یکشنبه — ارائه یک برق عملکرد خود را greatest hits. آیکون و حتی به ارمغان آورد یک زن و شوهر تعجب دوستان معروف روی صحنه برای شرکت در نشان می دهد از جمله لوپز دختر.

بالا انرژی نشان می دهد لگد کردن با شکیرا در لباس قرمز flanked با رقصنده حوله ای او سال 2009 آمار “او گرگ است.” او ادامه داد: این نمایش با آمیزه ای از بزرگترین آهنگ از جمله “هر جا” و “امپراتوری” رقص در حالی که همه.

Pepsi Super Bowl LIV Halftime Show
کلمبیا شکیرا خواننده انجام می دهد در طول پپسی سوپر باول LIV حاصل کار دو تیم در Hard Rock ورزشگاه. گتی

شکیرا آورده مهمان ویژه پورتوریکو, رپر اسم حیوان دست اموز بد به مرحله یک تفسیر از “من آن را دوست دارم” قبل از انتقال به یکی از بزرگترین بازدید “Hips don’t Lie” در طول آن او کبوتر به جمعیت.

Super Bowl 2020: Shakira and Bad Bunny
کلمبیا شکیرا خواننده و خواننده پورتوریکویی اسم حیوان دست اموز بد انجام در طول پپسی سوپر باول LIV حاصل کار دو تیم در Hard Rock ورزشگاه در پنج شنبه, 2 فوریه سال 2020 در میامی فلوریدا. گتی

جنیفر لوپز پس از شروع مجموعه خود را چسبیده بر روی یک مینیاتور ساختمان donned در چرم سیاه و سفید سات. ستاره شروع کردن بخشی از نشان می دهد با سال 2002 آمار “جنی از بلوک” قبل از فریاد “ما از برانکس نیویورک” به مخاطبان.

سوپر باول بیشتر

بیشتر در سوپر باول

مجری نشان داد او رقص حرکت می کند و پس از آن استقبال کلمبیا خواننده, J Balvin به مرحله در طول یک تفسیر از “Love don’t Cost a Thing.”

عملکرد خود را از “بیایید با صدای بلند” ویژه گروه کر دختران جوان در لباس سفید در اطراف ستاره های زیادی زن نماد به نظر می رسد در چراغ. او دختر Emme Maribel Muñiz نیز ساخته شده تعجب ظاهر در این مجموعه درست در کنار مادرش.

Super Bowl 2020: Jennifer Lopez
خواننده جنیفر لوپز و دخترش Emme Maribel Muñiz انجام مرحله در طول پپسی سوپر باول LIV حاصل کار دو تیم نشان می دهد. گتی

نشان می دهد که پر بود از گره به اجرا’ ریشه های لاتین. لوپز نشان داد دو طرفه پرچم — با یک طرف به نمایندگی از پورتوریکو و دیگر به نمایندگی از آمریکا

قابل توجه هر دو از هنرمندان صحبت اسپانیایی در طول چند آهنگ در عملکرد خود را. لوپز پدر و مادر هر دو به آمریکا از پورتوریکو و شکیرا از کلمبیا.

این دو نتیجه را حاصل کار دو تیم نشان می دهد ایستاده با هم در یک تریبون به عنوان مخاطب ،

Super Bowl 2020: Shakira and Jennifer Lopez
شکیرا و جنیفر لوپز روی صحنه انجام در طول پپسی سوپر باول LIV حاصل کار دو تیم نشان می دهد. ایسنا

با توجه به NFL مطبوعاتی نشان می دهد اولین بار است که یاد ستاره ها به اشتراک گذاشته یک مرحله است. بازی در زمان شکیرا تولد 43 — ساخت عملکرد و حتی بیشتر خاص است.

قبل از halftime show, جنیفر لوپز, ارائه کلمات تشویق به شکیرا در Instagram. “خیلی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن با شما امشب @شکیرا!,” او نوشت. “اجازه دهید نشان می دهد جهان چه, دو, دختران لاتین, می توانید انجام دهید.”

NFL پپسی و Roc Nation اعلام کرد عملکرد در ماه سپتامبر با دو ارسال matching Instagram photos به اشتراک گذاری این خبر پس از ماه ها حدس و گمان است.

در سال گذشته Maroon 5 بزرگ پسر بچه و Travis Scott با عنوان نشان می دهد. اخیر دیگر سوپراستار هنرمندان عبارتند از لیدی گاگا, بیانسه, جاستین تیمبرلیک, Bruno Mars, مدونا و کتی پری — در میان بسیاری دیگر.

فصل NFL به این نتیجه رسیدند یکشنبه با San Francisco 49ers مواجه خاموش در برابر Kansas City Chiefs در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا است که در این فصل به طور منظم خانه میامی دلفین ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im