Shamima بگوم باید مجاز به بازگشت به انگلستان را به چالش سلب تابعیت بریتانیا

Shamima بگوم باید مجاز به بازگشت به انگلستان را به چالش محرومیت از او تابعیت بریتانیا ارشد قضات حکومت کرده اند.

خانم بیگم – یکی از سه east London ای که در سفر به سوریه برای پیوستن به اصطلاح گروه دولت اسلامی (IS) – سفر به سوریه در ماه فوریه 2015 و زندگی تحت حکومت برای بیش از سه سال قبل از او یافت نه ماه باردار در سوریه به اردوگاه آوارگان فلسطینی در ماه فوریه سال گذشته است.

سپس دبیر خانه ساجد جاوید او لغو تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی بعد از آن ماه است.

خانم بیگم در حال حاضر 20 در زمان اقدام قانونی در برابر دفتر خانه این ادعا تصمیم غیر قانونی به دلیل آن ارائه شده خود را بدون تابعیت و او را در معرض یک خطر واقعی از مرگ و یا غیر انسانی و اهانت آمیز درمان است.

در فوریه ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) – یک متخصص دادگاه که می شنود و چالش های تصمیم گیری برای حذف کسی تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی حکومت تصمیم قانونی بود که خانم بیگم بود “یک شهروند بنگلادش توسط تبار” در زمان تصمیم گیری است.

دادگاه نیز در بر داشت که او “نمی تواند بازی کند و هر بخش معنی دار در دادگاه تجدید نظر است و به آن حد است که درخواست تجدید نظر خواهد بود نه عادلانه و موثر” اما حکم داد که “آن نیست که درخواست تجدید نظر او موفق می شود”.

Ms بگوم چالش به دفتر خانه تصمیم به رد به او اجازه دهد برای ورود به انگلستان به طور موثر به دنبال درخواست تجدید نظر نیز رد کرد.

در ماه ژوئن Ms بیگم را مدافع تام Hickman QC گفت: دادگاه تجدید نظر که به از بین بردن خود مشتری تابعیت بریتانیا در زمان دور “امکان واقعی که او می تواند بازگشت به انگلستان”.

او گفت: تصمیم داشتیم نتیجه “افشای او به … واقعی خطر حذف به بنگلادش یا عراق” که در آن خانم بیگم رو “فوق العاده قضایی قتل به دست پلیس” یا “کاملا ناعادلانه و از پیش تعیین شده ‘محاکمه’ و فوری حکم اعدام”.
Shamima بگوم و آمریکا/کانادا کیمبرلی Polman صحبت می کند به خبرنگار جیمز لانگمن

در جلسه ماه گذشته آقای Hickman استدلال کرد که خانم بیگم درخواست تجدید نظر در برابر محرومیت از تابعیت او باید اجازه داده شود به دلیل آن را “نمی تواند به دنبال در یک شیوه ای که ارضا حتی حداقل الزامات روش عادلانه”.

او همچنین گفت که آقای جاوید تا به حال مطلع شده است که خانم بیگم نمی توانست عادلانه یا موثر تجدید نظر شود زمانی که او تصمیم به لغو تابعیت او.

آقای Hickman با اشاره به اینکه Ms بگوم که همچنان در al-Roj اردوگاه در سوریه شد تنها 15 هنگامی که او را ترک بریتانیا گفت: “او حتی او را گرفته امتحانات GCSE.”

Sir James Eadie, QC, نمایندگی دفتر خانه گفت: “این واقعیت که تجدیدنظرخواه به طور کامل نمی تواند تعامل با قانونی روش تجدید نظر شد و در نتیجه او تصمیم به ترک انگلستان, سفر به سوریه در برابر امور خارجه و مشترک المنافع مشاوره و چین با داعش.

“این منجر به برگزار می شود او را در شرایط شبیه به بازداشت خارجی در دولت در دست یک شخص ثالث سوریه نیروی دفاع.

“آن را نمی شد در نتیجه از هر گونه اقدام توسط وزیر امور خارجه و محرومیت تصمیم نداشت مسبب تاثیر بر تجدیدنظرخواه در این رابطه است.”

خانم بیگم یکی از سه دانش آموز از Bethnal Green آکادمی که در سمت چپ خانه و خانواده خود برای پیوستن به این است که مدت کوتاهی پس از Sharmeena بگوم – که هیچ ارتباطی با سفر به سوریه در ماه دسامبر 2014.

Kadiza سلطانه و امیره Abase و سپس 16 و 15 به ترتيب خانم و بیگم سوار یک پرواز از گاتویک فرودگاه به شهر استانبول ترکیه در تاریخ 17 فوریه 2015, قبل از ساخت راه خود را به رقه در سوریه.

Ms بگوم ادعای او ازدواج هلندی تبدیل یگو Riedijk 10 روز پس از ورود به خاک با سه نفر از دوستان مدرسه اش نیز گزارش ازدواج با خارجی است که مبارزان.

او گفت: بار در ماه فوریه گذشته که او چپ رقه در ژانویه 2017 با شوهرش اما فرزندان او یک سال و سه ماه-پیر پسر هم از آنجا درگذشت.

فرزند سوم او مدت کوتاهی پس از درگذشت او متولد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net