• شفیلد یونایتد مقابل بورنموث آغاز در 2pm.
  • ورزشی اشتراک: دسترسی نامحدود به تلگراف ورزش برای £1 هفته

به روز رسانی خودکار

بورنموث تیم و subs: جاش پادشاه بازگشت به نیمکت

شفیلد یونایتد و تیم subs: برگ باعث می شود صفحه اصلی اولین

نه نگاه امیدوار کننده اما بازی این است که رفتن جلو که همه چیز ایستاده


اعتبار:
ایسنا

یک آزمون دشوار در انتظار بورنموث

Storm Ciara به سرقت از ما از یک لیگ برتر بازی امروز با منچستر سیتی مقابل وستهام در حال سقوط توسط ایستگاه فرعی اما شفیلد یونایتد مقابل بورنموث در حال رفتن به آینده.

شرایط در Bramall لین نگاه کاملا بی رحم اما این تیم در خانه باید این شانس را به بالاتر از تاتنهام به پنجم با یک پیروزی است.

فشار بر بورنموث کاسته است پس از خانه پیروزی بر برایتون و استون ویلا در حالی که 1-1 قرعه کشی در بین برایتون و واتفورد روز گذشته نیز یک نتیجه خوب برای ادی هاو تیم.

آنها فقط دو امتیاز بالاتر از منطقه سقوط با این حال و پس از شفیلد یونایتد در صورت سفر به رئال قبل از بازی برابر چلسی و لیورپول. آنها می توانند خود را در مشکل بسیار به سرعت.

Bournemouth, بدون, Jefferson, لرما با توجه به تعلیق و اگر چه یکی از شگفتی که آیا ارائه هاو فرصت برای دریافت بیشتر اختراع و عبور با کیفیت به هافبک. فیلیپ صدور صورت حساب بوده است به سرعت در حال بهبود در هفته های اخیر و به یاد ماندنی تعداد interceptions بنابراین باید قادر به محافظت از پشت چهار در خود را. نیز وجود دارد یک فرصت جاشوا کینگ می تواند خود را از اول شروع لیگ از سال 2020 پس از آسیب و دی لینک با یک حرکت به منچستر یونایتد.

کریس وایلدر می تواند به یک خانه برای اولین هافبک دفاعی قرار گرفتن برگ امضا برای یک باشگاه ثبت هزینه £18 میلیون در ماه گذشته.

شفیلد یونایتد خواهد بود فقط یک نقطه دور از رسیدن به 40 امتیاز است که تضمین ایمنی در لیگ برتر است.

“چهل و همواره تعداد زیادی به تازگی ارتقا سمت” وایلدر گفت. “پس از ما دریافت کنید که آن را همیشه در مورد آینده سه امتیاز است.”

صحبت در مورد بورنموث دو مهم خانه برنده هاو گفت: “من فکر نمی کنم هر چیزی لزوما تغییر کرده است. ما برنده بازی مقابل برایتون, این یک بازی کلیدی است. این یک مبارزه عملکرد یک عملکرد کامل از قلب است.

“ویلای بسیار-بهبود عملکرد کلی. چالش در حال حاضر به آن را به بالا.”

اخبار تیم در مدت کوتاهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im