شفیلد یونایتد مقابل چلسی, لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

به روز رسانی خودکار

درست نزدیک به زمان برای رفتن

Just نه دقیقه تا لگد کردن. آن بوده است که نزدیک به یک ماه از این متصديان لیگ برتر فوتبال, و من مطمئن هستم که من استفاده می شود به آن نشده است. شنبه ها احساس نمی مانند روزهای شنبه هر بیشتر.

شفیلد یونایتد ممکن است تقریبا از بالا به چهار نبرد

بut هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در سال آینده است که هنوز هم یک هدف است.

یک پیروزی در اینجا مفید خواهد بود.

شفیلد یونایتد را خط به بالا

One تغییر به سمت خانه.

چلسی تیم

فرانک لمپارد مورد ستایش قرار داد شده Georgie به عنوان یک “تاثیر بزرگ” در چلسی این مدت

یکfternoon. من اینجا هستم برای شفیلد یونایتد در مقابل چلسی بازی kick off at 5.30 pm. من امیدوارم که شما بیش از حد. این یک بازی بزرگ در مبارزه برای چهار صفحه. بزرگتر برای چلسی مسلما از شفیلد یونایتد که کاهش یافته است کمی از آن نبرد.

دیروز چلسی مدیر فرانک لمپارد آواز ستایش از Georgie.

فرانک لمپارد مورد ستایش قرار داد شده Georgie به عنوان یک “تاثیر بزرگ” در چلسی این مدت است.

Blues boss لمپارد اصرار ستاره ایتالیا بازی خواهد کرد و نقش مهمی به عنوان Stamford Bridge مردان تعقیب بالا-چهار لیگ برتر به پایان برسد.

Georgie همچنان مرتبط با تابستان تبدیل به یوونتوس اما لمپارد هنوز ایمان در هافبک دفاعی.

بیلی گیلمور را از دست ندهید تا چهار ماه پس از عمل جراحی زانو با N’Golo Kante هنوز پرستاری همسترینگ نگرانی بنابراین Georgie می تواند خود را برای اولین بار پس از شروع لیگ برتر از سر گیری در شفیلد یونایتد در روز شنبه.

“یک حرفه ای خوب خواهد بود ناراضی آنها در حال بازی نیست اما مقابله با آن در راه حق است که او انجام داده است گفت:” لمپارد.


اعتبار:
Chris Lee – Chelsea FC

“کار من در حال حاضر است به درک که هر فردی متفاوت است و من سعی و مقابله با آنها را به عنوان شما احساس می کنید رابطه شما به صورت جداگانه.

“برخی از من تصمیم خواهد گرفت تا به صحبت می کنند بیش از دیگران و یا احساس می کنم مثل من به دلیل. برخی از من می خواهید برای دیدن از واکنش آنها در آموزش چگونه آنها در برخورد با مسائل است.

“با Georgie من احساس می کنم ما در این یکی در حال حاضر. او شده است یک تاثیر بزرگ در این فصل است.

“گاهی اوقات ما بازی نگه داشتن خط میانی بازیکن. N’Golo Kante آن را انجام بیلی گیلمور آن را انجام داده Georgie آن را انجام بسیاری در این فصل است.

“من آن را انتخاب کنید که در آن من را مشاهده کنید مناسب برای بازی و اگر ما خوب بازی من می خواهم برای رفتن دوباره.

“من در مخالفت با من را انتخاب کند. آنها آسان نیست انتخاب است.

“Georgie می داند که من همیشه آماده به صحبت. من رابطه بسیار خوبی که بسیار باز با او.

“جایی که او را به خوبی آموزش داده شده و نشان داده شده مناسب شخصیت ما نداشته اند به هر گونه نشستن فراز و من می دانم که من می توانید بر روی تکیه Georgie که او در هر لحظه.

“من می دانم که من می توانید بر روی تکیه او را به درایو این تیم و یکی در آموزش که برنده یک طرفه بازی به همان اندازه و یا به عنوان بیش از هر کس دیگری. در راه است که او یک بازیکن فوق العاده برای مدیریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im