شفیلد ونزدی مقابل منچستر سیتی, جام حذفی دور پنجم: نمره زندگی می کنند و یک چهارم نهایی قرعه کشی روز رسانی

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

به روز رسانی خودکار

17 دقیقه: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

Otamendi rashly هک کردن مورفی او به عنوان اسکیت پایین سمت راست اما ضربه آزاد توسط Bannan یک رسوایی برای یک بازیکن خوب است. او overhits پشت-ارسال صلیب و توپ بادبان روی عیاشی و بیفکری به لمس است.

15 دقیقه: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

Corner برای شفیلد ونزدی در سمت چپ که عیسی کاهش در پست جلو اما تنها در تلاش دوم.

13 min: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

Sتن که واگردانی به بدترین اورتون فرم برش عبور کند. او مدال مجموعه قابل توجه است با توجه به جادوها طولانی مطلق تناقض.

10 دقيقه: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

Foristieri مسابقات پس از ضربت سخت زدن upfield و اسلاید در تلاش برای بازیابی توپ آن را به عنوان پرش بیش از حد نزدیک به Otamendi کاشت خود را خاتم به مدافع metatarsals. Otamendi غیر منتظره ای باعث می شود کمی سر و صدا هر چند او صدمه دیده است. اما پس از آن او می داند Foristieri خوبی را از تیم جوانان روز با ولز سرسفیلد و بوکا بود.

8 min: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

یکguero باعث می شود در نزدیکی پست اجرا برای دیدار با Mendy را رانده عبور از جناح چپ کاملا بینام و نشان اما نتواند با او راست پا تلنگر در هدف. شهرستان بازیابی توپ در سمت راست و قرار دادن چهارشنبه شنود در دهان با 50 ثانیه از مجازات جعبه شیطان پین بال دزد. به نحوی شنبه زنده ماندن.

6 دقیقه: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

Wednesday دفاع از گوشه شایستگی و شکستن در سرعت بالا مرکز راست تا Foristieri اقدام به خرید یک ناپاک کردن Mendy. ضربه آزاد 25 متری که Bannan آسانسور به مراتب پست Iorfa کاهش بازگشت در سراسر جعبه و شهر روشن است. مورفی آن میدارد تا 30 متری در سمت راست کاهش به او چپ پا و زخم شدگی یک bobbling شات نیست که تست کلودیو براوو در کوچکترین.

4 min: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

Cancelo اسلات یک پاس بلند کردن داخل کانال مناسب برای Mahrez که از شهر منی پاش توپ یکشنبه باید پاک و thrashes متقابل از طریق جعبه است که طول می کشد یک انحراف به آن حرکت از David Silva برسد و برای یک گوشه.

2 دقیقه: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

یکguero برگ Iorfa در tuchas با کنترل خود را از یک پاس از سمت راست توسط Mahrez. اما او snaps مستقیم و موفق به blindside Aguero فشار بدن خود را بین او و توپ و نگه داشتن او را به اجازه دهید توپ رول برای goalkick.

1 دقیقه: شفیلد بحباله نکاح در اوردن, 0 منچستر سیتی 0

یکnd آن Hi Ho …. شهرستان kick-off, حمله به سمت Kop. Bannan شلاق توپ Aguero 10 متری خارج از یکشنبه جعبه و تلاش برای تغییر آن به سمت چپ برای Pelupessy به تعقیب اما او اجرا می شود از قبل از توپ اجرا می شود از بازی.

این تیم در تونل

Wednesday در معروف خود را راه راه شهر خود را در tequila sunrise هلو و لیمو زر و زیور.

در حال حاضر برای کسانی که از شما در سیاه و سفید

Sheffield شنبه (3-5-2) Wildsmith; پالمر Iorfa, Borner; مورفی, Pelupessy, Bannan Lee, Fox; Da Cruz, Forestieri.
جایگزین Dawson, خواندن, Urhoghide, شکار, Harris, Nuhiu فلچر.

منچستر سیتی (4-3-3): براوو Cancelo سنگ Otamendi Mendy; برناردو سیلوا, رودریگو, David Silva; Mahrez, Aguero, گابریل عیسی.
جایگزین Ederson, Sterling Gundogan, Zinchenko Fernandinho Foden, گارسیا.

داور مایکل الیور (اشینگتن)

استیون فلچر روی نیمکت برای چهار شنبه

Aguero شروع می شود برای شهرستان

خوب شب

منt 10 سال پس از منچستر سیتی آخرین برنده جام حذفی, 85 سال پس از پنج شنبه سوم و تا کنون پیروزی نهایی در عراق و رقابت و میزبان آنها در سال گذشته داخلی سه برابر برندگان در یک قطعا ropey دولت است. داشتن مبارزه راه خود را تا سوم در مسابقات قهرمانی توسط نقطه نیمه راه از فصل آنها را از دست داده اند هشت کشیده شده و تنها موفق به کسب دو بعدی خود را در 13 بازی. رکود گرفته و آنها را به 12 بود و گری مانک عامل چهارم مسابقات قهرمانی باشگاه در 30 ماه در جنگ با برخی از بازیکنان در او هیچ ایمان و یک تیم palpably نمی منسجم به اندازه کافی در حمایت از او. جام بوده است خوشایند حواس پرتی تا کنون, اما با یک EFL سوء شارژ حلق آویز بیش از آنها و مشکل بازگشت به t’mill, Hillsborough, یک متمرد جای یک بار دیگر و این تیم در هیچ شکل واقعی به روز چهارشنبه اول چهارم نهایی برای 23 سال است.

شهر در مقابل برنده خود گذشته چهار نفر از جمله پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا و بیش از رئال مادرید در یک دور دور 16 کراوات که ممکن است خود را به آخرین برای سال های خود را درخواست تجدید نظر در برابر اروپایی خود بان کی مون برای ‘پروژه Longbow’ و غیره به دادگاه داوری ورزشی وجود. تحریم به نظر می رسد گالوانیزه تمرکز خود را و اگر لیگ از بین رفته آنها را مشتاق به عنوان غنائم بسیاری که ممکن است قبل از هر گونه مجازات رسید.

شهر در حال شکست در شش بازی جام مقابل پنج شنبه و شد 2-1 برندگان در آخرین جلسه پنج سال پیش هنگامی که جیمز میلنر گل دو بار در یک 2-1 پیروزی پس از Adthe Nuhiu داده بود جغدها منجر شود. Connor Wickham و جاش Windass هر دو جام است در روز چهارشنبه در حالی که شهر گزارش می دهند که Sergio Aguero مناسب است و کلودیو براوو را حفظ خواهد کرد جای خود را در هدف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>