کلانتر می گوید: 8 نماینده مشترک Kobe Bryant, سقوط, صحنه, عکس,

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا روز دوشنبه گفت که هشت نفر از نمایندگان درگیر شدند, در به اشتراک گذاری عکس های گرافیکی از صحنه سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت و هشت نفر دیگر به گزارش CBS Los Angeles.

این گزارش در فوریه. 28 که حداقل یک معاون به اشتراک گذاشته بود عکس از محل سقوط و قربانیان باقی می ماند. روز دوشنبه تعدادی از نمایندگان درگیر رشد کرده بود به هشت.

بیانوبا گفت: این بخش دارای یک سیاست در برابر گرفتن و به اشتراک گذاری عکس ها از صحنه های جرم و جنایت, اما سیاست صدق نمی کند به صحنه تصادف.

روند اخبار ”

کلانتر گفت: او منزجر بود از آنچه معاونان او انجام داد.

“هنگامی که من برای اولین بار کلمه از این اطلاعات من فقط احساس ویران,” او گفت: CBS L. A. “این خانواده های قربانیان رنج می برد به اندازه کافی در حال حاضر.

“به هر گونه اقدام از نمایندگان ما کامپایل درد و رنج خود را که دل من می شکند. این یک حس خیانت به خاطر این که من خود کارکنان است.”

بیانوبا گفت که او در نظر دارد برای گسترش سیاست اداره شامل تصادف ،

ونسا برایانت وکیل انتشار بیانیه ای در طول تعطیلات آخر هفته گفت که او “کاملا ویران” و خواستار شدیدترین مجازات ممکن است برای همه درگیر.

لس آنجلس آتش نشانی نیز تحت بررسی برای در نظر گرفتن و به اشتراک گذاری تصاویر از محل سقوط.

سقوط هلیکوپتر به یک کالاباساس دامنه کوه در اواخر ماه گذشته در مه سنگین کشتن بازنشسته Laker افسانه او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر را در راه خود را به جوانان بسکتبال بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de