ضربات خارج از شیکاگو تشییع جنازه برگ 14 زخمی

ضربات خارج از تشییع جنازه 14 نفر زخمی روز سه شنبه در شیکاگو به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال ماموران فدرال به یک تعداد انگشت شماری از شهرهای آمریکا به رهبری دموکراتیک شهرداران.

این قسمت زمانی آغاز شد که سرنشینان یک خودرو “شروع به شلیک به سوی شرکت کنندگان در یک مراسم تشییع جنازه. در آن زمان شرکت کنندگان در مراسم تشییع رد و بدل آتش” شیکاگو معاون سرپرست پلیس Eric Carter گفت.

تیراندازی تبدیل شده اند breathtakingly عادی در تابستان امسال در سراسر ایالات متحده است. در مجموع 63 نفر به ضرب گلوله کشته شدند و 12 کشته و بیش از آخر هفته در شیکاگو در حال انجام اسلحه, خشونت, با توجه به رسانه های محلی.

آقای کارتر گفت: 14 نفر زخمی شدند که در روز سه شنبه تیراندازی, اما مشخص نیست این درجه از شدت.

آقای ترامپ را تهدید به ارسال بیشتر نظامی-garbed اجرای قانون به ما شهرها عمدتا در پاسخ به ضد نژادپرستی تظاهرات تاب این کشور پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در ماه مه.

پس از وزارت امنیت داخلی مستقر نمرات گشت مرزی و پلیس فدرال مارشال – بسیاری در مبارزه با خستگی – به پورتلند اورگان هفته گذشته آقای ترامپ گفت که او می تواند انجام دهد به غیر از حزب دموکرات به رهبری شهرستانها مانند شیکاگو و نیویورک.

با توجه به گزارش DHS آماده به ارسال 150 شبه نظامی پرسنل به شیکاگو بعد از پلیس وجود دارد درگیری با تظاهر کنندگان به دنبال پاره کردن مجسمه کریستف کلمب.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام حرکت لازم است و حتی ادعا شیکاگو بود “بدتر از افغانستان”.

رئیس جمهور همچنین با نام بردن از فیلادلفیا, دیترویت, Baltimore و اوکلند به عنوان پتانسیل شهرها برای ارسال ماموران فدرال.

روز دوشنبه شهرداران شش شهرستانها عمده – آتلانتا و واشنگتن شیکاگو و پرتلند و کانزاس سیتی – گفت: در نامه ای به امنیت داخلی وزیر چاد گرگ و دادستان کل لایحه بار که ناخوانده شبه نظامی استقرار نقض قانون اساسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im