خریداران پرداخت می شود £2.50 به تماس مشتری کمک آنها می تواند به نام به صورت رایگان

خریداران پرداخت می شود £2.50 متصل به اپل, چکمه, و, H&M, کمک, که آنها می تواند به نام به طور مستقیم به علت “گمراه کننده” تبلیغات یک تنظیم کننده در بر داشت.

تلفن-خدمات پرداخت اقتدار هشدار داد مصرف کنندگان به “مراقب و هوشیار” در هنگام جستجو برای خدمات به مشتریان شماره تماس آنلاین برای جلوگیری از به طور تصادفی خواستار حق رای اتصال به سرویس.

این هشدار پس از آن می آید دست £250,000 خوب به Plus que نرم افزار SAS, که زد یک وب سایت لیست خدمات به مشتریان کمک برای طیف وسیعی از شرکت های بزرگ.

تماس گیرنده متصل شدند به این شرکت از طریق یک اتصال به سرویس و شارژ £2.50 هر تماس.

یک دادگاه متوجه شد که این شرکت وب سایت موفق به به مشتریان بگویید که این اعداد می تواند در دسترس به صورت رایگان و یا کاهش هزینه ها در جای دیگر و آن را روشن ساخته است که خریداران نمی شد تماس با شرکت به طور مستقیم.

PSA نیز گفت: به نظر می رسد که همه خواستار بودند با موفقیت متصل شده اما این تماس گیرنده هنوز متهم است. حدود 1,900, تماس, تنظیم نظارت حدود 500 کمتر از 10 ثانیه طولانی است.

این شرکت تا به حال اجرا ترویج تبلیغات در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ.

مشتریانی که پرداخت این شرکت در حال حاضر می تواند واجد شرایط برای بازپرداخت.

جو Prowse مدیر اجرایی PSA گفت: آن را “کاملا غیر قابل قبول” است که این شرکت تا به حال “گمراه کنندگان”. او افزود: “ما باید قوی و سابقه اجرای در برابر تماس-ارتباط شرکت ها و به تازگی به سخت تر کردن قوانین ما در این منطقه – ما در حال آماده به سوئیفت و شرکت علیه شرکت های که شکستن این قوانین است.” تلاش ساخته شده بود به تماس با شرکت برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de