هشت زندانی در نیویورک زندان پیچیده در Rikers Island نشان داده اند که علائم کروناویروس پس از تماس با یک زندانی که تست مثبت با توجه به شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio در یک شنبه در کنفرانس خبری.

“فردی است که در اوایل سی سالگی و خوشبختانه در این لحظه healthwise انجام شده است خوب است در انزوا منتقل شده است به ما بیماری مسری واحد در Rikers Island, بخشی از مراقبت های بهداشتی دستگاه در Rikers Island,” de Blasio گفت.

“این زندانی در یک واحد مسکن با دیگر زندانیان” د Blasio ادامه داد. “همه شده اند برای بررسی علائم. هشت شناسایی شده اند با علائم و منتقل شده اند نیز به انزوا در بیماری مسری واحد.”

با یک چشم به سمت کاهش تعداد coronavirus موارد در زندان شهردار de Blasio همچنین خطاب آزادی برخی از زندانیان در “موارد که در آن کسی باید منتشر شود به دلیل خاص سلامت آسیب پذیری [که] وضعیت قرار داده و آنها را در معرض خطر کم از reoffending یا از اینکه هر نوع تهدید است.”

“این موارد در حال بررسی توسط NYPD” de Blasio گفت. “40 زندانی شده اند را در یک لیست. ما در انتظار ثبت در پرونده مربوط به دادستان منطقه و یا ایالت نیویورک و ما قصد داریم به شروع به انتشار به عنوان اوایل به عنوان [پنج شنبه] پس ما که ثبت نام کردن. ما ادامه خواهد داد به بررسی موارد دیگر.”

نیوزویک رسیده به شهردار de Blasio نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

bill de blasio
نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: هشت زندانی در Rikers Island, تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
ویلیام فررینگتن-استخر/گتی

زندانیان نه تنها اعضای نیویورک به سیستم زندان برای تحت تاثیر قرار coronavirus. یکشنبه شاهد مرگ یک New York City Department of اصلاح محقق از کروناویروس اولین کارمند شهرستان به مرگ ناشی از این بیماری است.

پس از سه نیویورک اصلاح کردند که آزمایش مثبت برای ویروس. در حالی که یکی از ماموران به نمایش گذاشته شده است هیچ علائم افسر دیگر در بیمارستان بستری شده است.

در روز سه شنبه بیانیه اصلاح افسران خیرخواه انجمن رئیس جمهور الیاس Husamudeen به نام برای بیشتر تجهیزات حفاظتی ارائه می شود به نیویورک اصلاح افسران به جای آزاد کردن زندانیان است.

“به جای بی پروا اجازه زندانی کردن تماس برای شهرستان به سطح شیب دار تا تلاش های خود را در ماسک و دستکش دست عفونی و دیگر منابع حیاتی برای مردان و زنان است که باید هم قرار داده و سلامت خود را در خطر نشان دادن به کار هر روز ارائه مراقبت و حضانت و کنترل” Husamudeen نوشت. “اصلاح افسران’ زندگی می کند توجه بیش از حد.”

در روز پنج شنبه در این کنفرانس مطبوعاتی de Blasio گفت: وجود 3,615 تایید coronavirus موارد در شهر نیویورک با 22 مرگ و میر منتسب به این ویروس ثبت شده در این شهرستان است.

“ما شاهد یک انفجار از موارد در اینجا در شهر نیویورک” د Blasio گفت.

داده ها از شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان در روز چهارشنبه نشان داد که نزدیک به نیمی از افراد که تست مثبت برای coronavirus اریب نسبتا جوان بودند و جایی در 18-49 سال جمعیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im