عکس های رنگ در یک شنبه در اعتراض به Colorado State Capitol برای جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که به زودی پس از مینیاپولیس پلیس kneeled در گردن او در طول بازداشت خود.

Colorado State گشت سخنگوی گری کاتلر گفت دنور پست است که او آگاه از هر گونه آسیب از عکسبرداری است. دولت دموکراتیک نماینده لسلی هیرودیس گزارش شنیدن این عکس در نزدیکی 6:46 بعد از ظهر از طریق توییتر.

“دولت گشت در صحنه” هیرودیس گفته دنور پست. “به ما گفتند که برای دریافت و اجرا کنید. آنها کار می کرد به پاک کردن صحنه است. آنها (عکس) آمد و از پایین توسط RTD اتوبوس به سمت پایتخت. من ندیدم کسی عکاسی من بود و نه به دنبال آن است. این بود عکس های متعدد.”

عکس های رخ داده در طول یک اعتراض رویداد تحت عنوان “عدالت برای جورج فلوید Breonna تیلور و شان نی و دیگران.” تیلور EMT بود که به ضرب گلوله کشته و در آپارتمان او در ماه مارس گذشته توسط Louisville, Kentucky پلیس بودند که در خارج از مدرسه. Sean نی بود و یک 21 ساله به ضرب گلوله به مرگ توسط پلیس ایندیاناپولیس در مارس 6 زیر شکار کردن با سرعت بالا.

تصویری از این رویداد نشان داد و معترضان را جمع آوری در کنگره مراحل برگزاری علائم و شعار “هی هی هو هو نژادپرستانه پلیس رو به برو!”

The Colorado State Capitol building.
ایالتی کلرادو ساختمان کاپیتول.
Jason Connolly/خبرگزاری فرانسه/گتی

دولت نماینده Jonathan خواننده نیز گزارش داد که خللی در نزدیکی منطقه ای حمل و نقل منطقه ایستگاه مورب در سراسر خیابان را از ساختمان کاپیتول.

“من می گویند که ما احتمالا در حدود هفت یا هشت عکس آمده است…. ما شاهد بسیاری از مردم در حال اجرا است. من ندیدم یک تیرانداز” خواننده گفته دنور پست خبرنگار الکس Burness.

هیرودیس بعد گفت که پلیس تا به حال دستگیر مشکوک هر چند پلیس به حال هنوز تایید نشده که آیا کسی در بازداشت است.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im