من باید رفتن به محل کار ؟ حقوق خود را اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند و یا خود کارفرما است گفت: هیچ

در حالی که برخی از دفاتر فرستاده کارکنان به محل کار از خانه به طور نامحدود به دیگران گفتن آنها به در آمده بدون در نظر گرفتن بسیاری از ترک رو به یک معمای در مورد اینکه آیا به رخ کشیدن دولت مشاوره و یا خطر irking کارفرمای خود.

دولت است گفت: همه کارکنان باید در خانه کار می کنند مگر اینکه امکان پذیر نیست. کسانی که در نظر گرفته می شود به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس گفته شده به شدت محدود چقدر زمان صرف آنها در خارج از خانه برای سه ماه آینده.

این شامل بیش از 70 نفر با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت یا آسم و زنان باردار است.

با این حال تلگراف شده است تماس تعدادی از کارگران در حال سقوط به این گروه که احساس می کنند که هیچ چاره ای اما برای آمدن به دفتر به دلیل فشار از کارفرمای خود.

حتی کسانی که آسیب پذیر در نظر گرفته خواهد شد نگران در مورد نیاز به رفت و آمد در با توجه به افزایش خطرات آنها در حمل و نقل عمومی و در دفتر.

پس چه هستند حقوق خود را برای کار از خانه اگر کارفرمای شما می گوید ،

اگر شما در نظر گرفته می شود آسیب پذیر

دولت توصیه این است که افراد آسیب پذیر باید صفر اجتماعی تماس حداقل برای سه ماه آینده اما بسیاری از پیدا کردن که آنها هنوز در حال گفت که برای رفتن به محل کار.

در جلسه اعلام یک زن است که پنج ماه از تولد خواسته کارفرما او را در یک شهرستان شرکت اگر او می تواند از خانه کار می کنند و گفته شد او باید به عنوان طبیعی است. “من مدیر دوباره یادآوری کرد که من باردار هستم و گفته بود من می توانم از خانه کار می کنند اگر من واقعا می خواستم به اما که در آن می توان اشاره کرد در رکورد من,” او گفت:.

زن دیگری که با توجه به رفتن مرخصی زایمان در زمان یک هفته نیز خودداری حق از خانه کار توسط خود کارفرما. هنگامی که او پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او به سادگی نمی نوبه خود در دفتر روز بعد او گفت که او نمی تواند این تصمیم خودش است. او در حال حاضر نیاز به در نظر گرفتن مرخصی بدون حقوق.

“بدیهی است که پول یک نگرانی بزرگ در این زمان. اگر چه شوهر من سقوط بیمار ؟ ما خواهد واقعا مبارزه مالی” او گفت:.

Michael Legge وکیل استخدام در JMW های وکلاء گفت: مردم آسیب پذیر بودن مجبور به رفتن به دفتر ممکن است قادر به ادعا می کنند # تبعیض ناتوانی. “این یک ریسک بهداشت و ایمنی. شرایط بهداشتی مانند دیابت و بارداری باید هر دو تحت پوشش عدالت عمل” آقای Legge گفت.

هر کسی که در نظر گرفته شده است به خصوص در معرض خطر از coronavirus و در عین حال احساس می کند که آنها هیچ چاره ای جز به کار باید شکایت خود را به کارفرما. “اگر شما به دلیل اخراج از آن شما می توانید درخواست تجدید نظر, این,” او اضافه شده است.

اما Naeema Choudry از قانون شرکت Eversheds ساترلند گفت: وضعیت کمتر روشن است. “آن خواهد شد بستگی دارد در هر مورد فردی” او گفت:.

اگر شما در نظر گرفته شده به خصوص در معرض خطر

متاسفانه کسانی که بدون یک بیماری زمینهای ندارند فوری مناسب برای کار از خانه با وجود دولت مشاوره.

کارفرمایان وظیفه دارند به قانون منطقی; اما چون دولت گفت: مردم باید کار از خانه “که در آن ممکن است” وجود دارد اتاق تکان دادن برای آنها به رد Ms Choudry گفت.

“اگر این کار چیزی است که نمی تواند از راه دور انجام می شود و یا اگر وجود دارد باید به تعداد معینی از کارگران در دفتر کارفرمایان قادر به بگویید که مردم را به آمدن در,” او اضافه شده است.

همه کارکنان باید از این حق توسط قانون به درخواست کار انعطاف پذیر که آنها می تواند با استفاده از درخواست برای کار از خانه. کارفرمایان تنها می تواند به نوبه خود این درخواست را در صورتی که باید علت معقول و منطقی برای انجام این کار به عنوان مثال اگر نوع کار نمی تواند از خانه انجام می شود.

“با این حال این می تواند یک تغییر دائمی به کسی کار ترتیبات و شما ممکن است لزوما قادر به رفتن در آن گفت:” Ms Choudry.

توسط کارفرمای خود امتناع درخواست های خود را برای کار از خانه ؟ به اشتراک گذاری داستان خود را با ایمیل [email protected] و اجازه دهید ما می دانیم اگر شما مایل به ناشناس باقی می ماند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im