من باید خود منزوی و چگونه می توانم آن را انجام دهم ؟ Coronavirus داس و don’ts

تلگراف | No comments

به نظر می رسد که پنجره فرصت برای مهار coronavirus در حال کوچکتر شدن است. اخیرا در شهرهای ایتالیا و ایرلند قرار داده شده است در مستند گردشگران داخلی شده اند قرنطینه در کشتی های کروز و شده اند وجود دارد بسیاری از تأييد مرگ و میر ناشی از این بیماری در سراسر جهان است.

در اینجا در انگلستان کارشناسان بهداشت تایید کرده اند که این بیماری می تواند تبدیل به واقعا گسترده است. دولت در حال استقرار یک “خود-جداسازی’ استراتژی برای مقابله با این بیماری در بخشی به موفقیت آن در مهار گسترش سارس در سال 2004. با توجه به بهداشت عمومی انگلستان “خود-جداسازی…موثر ترین راه برای جلوگیری از coronavirus از گسترش است.”

پس چه خود انزوا چیست ؟ چگونه باید به شما در مقابله با واقعیت نیست ترک خانه و چه باید بکنید اگر شما زندگی می کنند با دیگران ؟

چه خود انزوا چیست ؟

دولت دستورالعمل تعریف خود انزوا به عنوان رفتن به محل کار یا اماکن عمومی با استفاده از حمل و نقل عمومی و یا داشتن بازدید کنندگان به خانه خود را.

این همچنین شامل رفتن به میخانه تئاتر و یا رستوران ها به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه اجتماعی دیگر سالن که در آن تجمع می گیرد.

اگر ممکن است به شما گفته می شود به اقامت در یک تهویه مناسب در اتاق با پنجره به خارج است که می توان باز کرد. افراد خارج از خانواده خود را نمی, بازدید, بدون توجه به چگونه فوری آن ممکن است. اگر شما نیاز به صحبت با کسی که به فوریت انجام آن را از طریق تلفن.

“شما می خواهید برای جلوگیری از فرصت ها برای انتقال بنابراین شما می توانید به صحبت کردن با مردم از طریق تلفن و شما می توانید صحبت کردن با مردم در فاصله اما شما می خواهید برای به حداقل رساندن شانس آنها را به تماس با شما به طور مستقیم می گوید:” استاد Christl Donnelly, استاد آمار کاربردی در دانشگاه آکسفورد و استاد آماری و اپیدمیولوژی در امپریال کالج لندن است.

پروفسور Donnelly می گوید که اگر شما در یک خانه که در آن کسی است که خود منزوی, شما نیاز به نظارت بر رفتار خود را با الگوهای از نزدیک: “سعی کنید تا حد امکان آنها را لمس چیزهایی است که شما بوده ام ،

این جداسازی غلاف ایجاد شده توسط یک شرکت در میلتون کینز نشان می دهد که اقدامات است که می تواند گرفته شده به منظور موفقیت منزوی کردن کسی.

زمانی که من باید خود جدا?

بیمه خدمات درمانی توصیه کرده است هر کسی که با این علائم به خود منزوی به مدت هفت روز و اگر آنها با افراد دیگر به خود منزوی برای 14 روز:

  • درجه حرارت بالا
  • جدید, مداوم سرفه

چگونه می توانم دریافت مواد غذایی یا لوازم?

دوستان و خانواده می تواند رها کردن منابع می تواند به عنوان شرکت هایی که ارائه خدمات مانند غذای آماده شرکت ها و فروشنده. با این حال…

آیا من می توانم جواب درب ؟

هیچ. اگر شما از مواد غذایی یا لوازم تحویل آنها باید خارج از سمت چپ برای شما به جمع آوری هنگامی که منجی را ترک کرده است.

دکتر لیزا Ackerley یک امانت از انجمن سلطنتی برای بهداشت عمومی و اجاره بهداشت محیط پزشک نشان می دهد شما را ترک توجه داشته باشید در درب جلو خود را با تعداد حلقه اگر زایمان فرد نیاز به صحبت می کنند به شما.

چه چیزی برای انجام با زباله خود را?

همه زباله که در تماس با فرد جدا باید دو صعود در بن آستر و نه از دفع تا زمانی که بیمار منتقل شده است روشن از coronavirus. اگر بیمار مبتلا, مثبت, شما خواهد گفت که چه چیزی برای انجام با زباله آن را به عنوان به عنوان درمان پزشکی زباله.

من چگونه می توانم خود منزوی در حالی که زندگی با دیگران ؟

اگر شما با دیگران به اشتراک بگذارید اگر ممکن است شما باید با استفاده از یک حمام جداگانه برای کسانی که زندگی می کنند. اطمینان حاصل شود که هر کس در خانه جداگانه با استفاده از حوله برای خشک کردن خود و برای بهداشت دست شود.

تمیز کردن به طور منظم از حمام مورد نیاز خواهد بود و همچنین به عنوان ایجاد یک حمام روتا برای دوش گرفتن یا حمام کردن با فرد جدا شده با استفاده از حمام در گذشته و به طور کامل تمیز کردن پس از آن استفاده کنید.

هنگامی که با استفاده از جمعی از فضاهای جدا شده فرد باید پوشیدن یک ماسک صورت اگر یکی شده است عرضه می شود. جدا شده فرد باید در حالت ایده آل نمی توان در همان اتاق به عنوان دیگران و وعده های غذایی باید به اتاق خواب و در حالت ایده آل باید شستشو در ماشین ظرفشویی بلافاصله پس از استفاده. اگر شما یک ماشین ظرفشویی صفحات باید به طور جداگانه شسته و تمیز با یک جداگانه چای حوله با توجه به دولتی راهنمایی.

پروفسور Donnelly برجسته آشپزخانه به عنوان یک منطقه به آگاه باشید: “یک چیز کلیدی خواهد بود نه های آشپزخانه در یک مشترک خانگی. مردم می توانند با قرار دادن صفحات از مواد غذایی را برای شما در خود را درب.”

چه باید بکنید اگر من به بچه ؟

پروفسور Donnelly می گوید که تصمیم خود را “بستگی به سن کودک” – آن را سخت به منزوی کردن خود را از یک کودک است که باید در حدود ساعت مراقبت; آسان تر برای انجام این کار اگر کودک یا کودکان خود را در حال نوجوان است. “در واقع من فکر می کنم خانواده در حال رفتن به تصمیم گیری های مختلف در شرایط شخصی در خانه خود و شخصی خود را ارزیابی ریسک” او می افزاید.

با توجه به تحقیقات اولیه کودکان کمتر مستعد ابتلا به کروناویروس با پژوهشگران در چین گزارش داد که هیچ یک از نوزادان آنها با شناسایی این بیماری تا به حال عوارض شديد.

کودی Meissner, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد طب اطفال در دانشگاه تافتز پزشکی NPR گفت که “تا کنون به نظر می رسد که بیش از 80pc از [coronavirus] عفونت بسیار خفیف هیچ شدیدتر از سرماخوردگی و… کودکان را به نظر می رسد حتی عفونت خفیف تر از بزرگسالان”.

آیا من نیاز به پوشیدن یک ماسک?

اگر توصیه به پس بله شما باید. اگر به شما گفته شده است اما قادر به کسانی که زندگی می کنند و نیاز به آنها را می پوشند به جای.

می توانم به اشتراک گذاری آیتم های خانگی?

هیچ. لباس های شسته شده و ملافه و حوله باید قرار داده شده در یک کیسه و یک بار شسته شده آزمون SARS-CoV-2 منفی هستند.

چه می شود اگر من یک خانه مراقبت ببینید ؟

بوریس جانسون اعلام کرد که تمام اما ضروری بازدیدکننده داشته است به مراقبت از خانه ها باید لغو شود برای محافظت از کسانی که آسیب پذیر هستند – کسانی که بیش از 70 – از این بیماری است. اما اگر آن را ضروری معمول بهداشت قوانین اعمال می شود.

“این تمرین خوبی است برای هر کسی که به خانه بلافاصله پس از شستن دست های خود و یا استفاده از ژل دست قبل از آنها در انجام وظایف خود و شما باید اصرار بر این به هر حال صرف نظر از coronavirus می گوید:” Dr Ackerley. “آنها ممکن است استفاده از دستکش یکبار مصرف اما این نیاز به یک جفت تازه برای خانه خود و دفع پس از آن.

“پس از ترک آنها نیز باید خود را با دست بشویید و از خود دور, ماسک صورت و سپس دست خود را بشویید و دوباره.”

باید چه کار کنم در مورد کار ؟

راهنمایی از بهداشت عمومی انگلستان را تشویق می کند تا کسانی که در خود انزوا به تحت تاثیر قرار دادن اهمیت خود جداسازی سیاست بر کارفرمایان نه تنها به طور کلی بلکه از نظر جلوگیری از گسترش عفونت در محل کار بیش از حد.

اگر شما به اندازه کافی خوب را به یک توافق به کار از خانه.

چه چیز دیگری باید در این مورد فکر می کنم ؟

“باید بسته دستمال مرطوب ضد میکروبی و دست sanitisers در مکان های مختلف در خانه و تشویق استفاده توسط هر کس می گوید:” دکتر Ackerley.

در حالی که این اقدامات به احتمال زیاد دلسردکننده آن را به ارزش به خاطر سپردن است که بسیاری از آنها بهبود از ویروس. اگر شما نگرانی در مورد داشتن coronavirus هدایت را می توان در بیمه خدمات درمانی را از وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>