سنگاپور شده بود یک کلاس کارشناسی ارشد در نحوه رسیدگی به Covid-19 شیوع.

قبل از اینکه این بیماری حتی تا به حال نام این کشور تا به حال دقیق محدودیت های مسافرتی و کارآمد تماس با ما-ردیابی عملیات که شامل ویروس را گسترش.

اما در روزهای اخیر تعداد موارد تایید شده پرورشی است. پنج شنبه آورده بالاترین بعد از عفونت های جدید به تاریخ در 287 از 142 روز قبل از.

بیشتر این هستند که از پر بسته بندی مهاجر کارگر اقامت.

داشتن اجتناب شود آن را برای ماه, سنگاپور در حال حاضر تحت یک جزئی مستند با مدارس و غیر ضروری کسب و کار بسته و از مردم خواست تا در خانه بماند.

کارشناسان می گویند یکی از ثروتمندترین سازمان ملل – که به نظر می رسید به انجام همه چیز را راست کرده است درس های مهم برای کشورهای فقیر و هنوز هم وجود دارد زمان به آنها را در محل.

چه می گذرد به خوبی در سنگاپور است ؟

سنگاپور به حال اول خود را مورد جدید کروناویروس خیلی زود. این یک چینی توریستی که وارد از ووهان در ژانویه 23 همان روز به ویروس کانون قرار گرفت به کل مستند.

در زمان بیماری ناشی از ویروس نام رسمی خود را – Covid-19 – آن را در حال حاضر در حال گسترش در میان جمعیت در اینجا. اما خوبی تمرین پاسخ در جای خود بود.

علاوه بر چک های بهداشتی در فرودگاه سنگاپور انجام آزمایش های گسترده ای از هر مورد مشکوک به; دنبال کردن هر کسی که می خواهم به تماس با یک مورد تایید شده و محدود که مخاطبین به خانه های خود را تا زمانی که آنها پاک شد.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus آن را به نام “یک مثال خوب از همه-از-دولت رویکرد”.

برای هفته سنگاپور موفق به حفظ آن تعداد کم و trackable تنها با کوچک به راحتی موجود در خوشه ها بدون هیچ محدودیتی به زندگی روزانه.

اما پروفسور دیل Fisher صندلی که شیوع جهانی هشدار و پاسخ شبکه و یک استاد در دانشگاه ملی سنگاپور به بی بی سی گفت که هر زمان که او شنیده ام مردم می گویند سنگاپور به خوبی انجام شد, او می خواهم پاسخ: “تا کنون.”

“این واقعا سخت بیماری شامل” او می گوید.

هنگامی که همه چیز شروع به گرفتن بدتر ؟

سیستم کار کرده و تا اواسط ماه مارس می گوید: پروفسور Yik-یانگ تئو رئیس اره Swee Hock دانشکده بهداشت عمومی در سنگاپور است.

این زمانی است که به عنوان جاذبه وضعیت روشن شد در سراسر جهان کشورها آغاز شده ترغیب شهروندان خود را به خانه.

هزاران بازگشت به سنگاپور از کشورهایی که تا به حال نشده است به عنوان فعال – در میان آنها بیش از 500 نفر که ناخواسته آورده ویروس با آنها.

آن بود که پس از آن اجباری برای عودت به ماندن در خانه به مدت دو هفته. اما افراد دیگر در خانواده آنها گفته شد که آنها حمل می تواند با زندگی خود را به عنوان طولانی به عنوان هیچ کس نشان داد هر گونه علائم.

  • سنگاپور قرنطينه 20,000 کارگران مهاجر
  • چگونه سنگاپور ماند یک قدم جلوتر از ویروس

در حالی که موارد جدید بوده است افزایش تدریجی از اواسط ماه مارس بسیاری وجود دارد ده ها تن در روز است. اکثر وارد شد و یا مرتبط وارداتی, موارد, اما, برای اولین بار, همه موارد داخلی را می توان به راحتی پیش بینی کرد.

پروفسور تئو می گوید آن را آسان به می گویند با ادراک است که این یک اشتباه بود برای محدود نمی عودت تعامل. اما واقعیت این است که “در حال حاضر ما می دانیم که بسیاری بیشتر در مورد این بیماری نسبت به بازگشت در ماه مارس”.

“ما در حال حاضر می دانیم که بدون علامت گسترش است کاملا ممکن است – این اتفاق نمی افتد و می تواند راننده اصلی انتقال Covid-19 می گوید:” پروفسور تئو.

دقیقا به این خاطر سنگاپور نگه داشته است از جمله سوابق دقیق از تمام موارد آن را قادر به یادگیری از داخلی گسترش یافته است.

“اقدامات تکامل یافته اند با این درک که در آن موارد از آینده می گوید:” پروفسور تئو.

این بدان معناست که او می افزاید: کشورها باید با احتیاط از تکیه بیش از حد بر اطلاعات ما در حال حاضر – به عنوان مثال اعتقاد داشتند که مردم به بهبود سیستم ایمنی هستند از آینده عفونت زمانی که آن را هنوز هم به دور از خاص که مورد.

چه در سنگاپور به ما بگویید که در مورد جایی که این ویروس گسترش می یابد?

مشکل واردات در حال حاضر در برخورد با همه تازه واردان در حال ارسال به طور مستقیم به دولت شده است. با کوچک تعداد زیادی از مردم در حال حاضر از ورود تعدادی از وارداتی موارد کاهش یافته است به واحد آمار و ارقام در روزهای اخیر.

و در سه شنبه شب سنگاپور تصویب یک قانون جدید که – اگر چه آن را با استفاده از اصطلاح – به طور موثر با مشتقات جزئی ملی مستند.

همه ممنوع است از ترک خانه های خود را جز برای فعالیت های ضروری و ورزش با جریمه تا S$10,000 ($7,000; £5,600) و یا شش ماه در زندان است.

پروفسور تئو می گوید این موثر خواهد بود و تاکید می کند که در حالی که هنوز هم ممکن است یک افزایش در تعداد در کوتاه مدت آن را “بازتابی است از آنچه در گذشته اتفاق افتاده و هفت روز – این به آن معنا نیست که اقدامات انجام شده در حال کار نمی کند”.

اما نگران کننده نمایی افزایش در هفته گذشته بوده است در اطراف سنگاپور مهاجر کارگر جمعیت – صدها نفر از هزاران نفر از مردان از کشورهای فقیر به کار گرفته شده در ساخت و ساز حمل و نقل و تعمیر و نگهداری.

سنگاپور کاملا وابسته به این کارگران برای حفظ اقتصاد خود عامل, اما آنها شغل در اجتماعی که فاصله است اما غیر ممکن است.

در بالا از آن کارگران هستند که توسط قانون مورد نیاز برای زندگی در خوابگاه – خصوصی-اجرای امکانات آن خانه تا 12 مردان در هر اتاق با حمام مشترک, پخت و پز و امکانات اجتماعی است.

به نظر می رسد تقریبا اجتناب ناپذیر است که این خوابگاه را تبدیل به خوشه و در واقع آنها را انجام داد. نزدیک به 500 مورد در حال حاضر تایید شده است در چند خوابگاه خوشه – یکی از امکانات به تنهایی باعث می شود تا 15 ٪ از تمام موارد در سراسر کشور.

وزیر توسعه ملی لارنس وانگ گفت: اگر آن را به حال شناخته شده قبلی چگونه به سرعت این ویروس می تواند گسترش “من انجام داده اند همه چیز متفاوت” اما که بسیاری از کارگران همچنان در شغل خود با وجود داشتن علائم.

ترس است که در هفته آینده یا پس این اعداد را منفجر خواهد کرد.

پروفسور تئو می گوید که چه اتفاقی در خوابگاه “است که نشانه ای از آنچه اتفاق می افتد در برخی از کشورهای دیگر به ویژه پايين تر از متوسط درآمد کمتر نیز منابع کشورها”.

“همه شما باید انجام دهید این است که نگاه بسیاری از کشورهای جنوب آسیا و جنوب شرق آسیا و بخش هایی از آفریقا – وجود دارد بسیاری از جوامع که در آن شرایط زندگی بسیار شبیه به خوابگاه.”

او می گوید: در حال حاضر نیاز است که برای همه دولت ها به دنبال در کشور خود با “فرانک و شفاف لنز” در شرایط از آنچه آنها می توانید به “حداقل رساندن خطر شیوع غیر قابل کنترل که در آن مردم زندگی می کنند بسیار نزدیک با هم بسته بندی شده”.

پروفسور لی یانگ هسو همچنین در SSH می گوید نیز وجود دارد یک درس به جلو رفتن در مورد برابری اجتماعی.

“این ویروس شده است بسیار کارآمد در برجسته به ما ضعف جوامع ما – که قطعا مورد برای مهاجر کارگر جوامع,” او می گوید.

خوابگاه بیش از همه الزامات بین المللی برای فضای هر ساکن می گوید پروفسور هسو اما یک وضعیت مانند این “فقط نشان می دهد که آنها [الزامات] ناکافی هستند”.

“شاید بالا درآمد کشوری مانند سنگاپور می توانید انجام دهید بهتر است برای حفظ سلامت و بهبود رفاه مردم است که بسیار مهم برای جامعه ما,” او می گوید.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بیش از 24,000 کارگران در حال حاضر محدود به خوابگاه خود را در پرداخت کامل و با وعده های غذایی ارائه شده است. دولت می گوید آن را نیز “به شدت” تست و شروع به حرکت برخی از ویروس رایگان ساکنان برای خالی کردن خواص و یا ارتش اردوگاه به تلاش برای کاهش تراکم.

مقایسه خوابگاه به کشتی های کروز است که تولید شده اند از جمله خوشه های بزرگ در سراسر جهان, گروه حمایت گذرا کارگران تعداد بیش از حد است به نام این “مخاطره آمیز” گفت: “ميزان عفونت در خوابگاه می تواند به طرز چشمگیری افزایش” است و خواستار اقدام فوری برای ارائه بهتر بشناسانيم.

نیروی انسانی وزیر ژوزفین تئو متعهد شده است به بالا بردن استانداردها در خوابگاه به طور کلی خواستار آن “کار درست را انجام دهید”.

آیا سنگاپور نشان می دهد این ویروس نمی تواند شامل می شود ؟

با وجود برخی اتهامات که آن را بیش از حد آهسته را در مورد بخشی از مستند پروفسور فیشر می گوید سنگاپور در واقع عمل به مراتب زودتر از کشورهای دیگر در حالی که در مورد تعداد آنها هنوز هم فقط بالای 100 روزانه.

اما برای یک مستند موثر باشد او می گوید: سه چیز نیاز به اتفاق می افتد. اولا برای انتقال به توقف – که اتفاق خواهد افتاد اگر همه خانه باقی می ماند. سپس سیستم بهداشت و درمان نیاز به زمان و فضا برای بازیابی – برای تخت تا آزاد شود و کادر پزشکی قادر به گرفتن زمان خاموش.

“سوم است که به همه سیستم در محل – تمام انزوا امکانات قرنطینه ظرفیت, قوانین, تماس, ردیابی.

“اگر شما فقط یک و دو و پس از آن شما دوباره تاریخ تکرار” او هشدار می دهد.

سنگاپور خوش شانس است که در این رابطه بر خلاف بریتانیا و ایالات متحده به عنوان مثال آن را در هیچ نقطه ای دیده می شود آن سیستم پزشکی غرق شده است.

این شهر همچنین دارای یک کاملا غالب حزب سیاسی و سازگار با رسانه ها اما پروفسور دیل می گوید حتی با “روشن واضح پیام به جامعه است که اعتماد دولت” او نگران است که “متوسط سنگاپوری هنوز هم نیست کاملا بتواند اهمیت نقش های فردی خود را”.

“آنها احتمالا گفت: بله سنگاپور باید انجام این کار, اما من می خواهم به دیدار مادر من.”

ظرف دو روز قانون جدید بیش از 10000 هشدارهای صادر شده برای تخلفات مانند نشستن برای غذا خوردن در دادگاه های غذایی به جای مصرف دور یا اجتماعی در فضاهای عمومی.

برای کشورهای با جمعیت بزرگتر و پیچیده تر سیاست ممکن است هفته ها یا ماه ها قبل از آنها شروع به نوبه خود گوشه ای.

همه کشورها به دنبال نشانه هایی از امید, اما درس از سنگاپور است که وجود دارد هیچ جایی برای خوشنودی و که همه کشورها باید آماده به صورت یک دوم و احتمالا سوم یا چهارم – موج عفونت است.

پروفسور تئو می گوید که اگر گزارش جهانی coronavirus موارد منصفانه انعکاس واقعی آن گسترش “بسیاری از کشورها هنوز هم یک پنجره از فرصت واقعا سعی کنید برای آماده سازی” توسط حلقه شمشیربازی خود را آسیب پذیر یا پر جمعیت جوامع و “تلاش برای به حداقل رساندن هر کسی که این بیماری در تعامل با جوامع”.

“من فقط می توانم بگویم جهان است که به دنبال در سنگاپور بسیار به وضوح به خصوص در خوابگاه مسئله و شروع به کاوش در آنچه که اتفاق می افتد.

“ما نیاز به شروع به آماده سازی جهان حتی در اروپا و امریکا وجود دارد جوامع که در آن مردم زندگی می کنند بسیار نزدیک با هم بسته بندی شده. چه اتفاقی می افتد زمانی که Covid-19 وارد?”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de