Silverstone به میزبان دو grands جایزه هنگامی که فرمول 1 را برمی گرداند

Silverstone میزبان back-to-back grands جایزه در آگوست 2 و 9 هنگامی که فرمول یک را برمی گرداند با هشت مسابقه اروپایی تقویم ماه آینده آغاز کنیم.

این FIA برنامه های تایید شده برای سال 2020 کمپین برای شروع در اتریش Red Bull Ring در اسپیلبرگ با پی در پی مسابقات در جولای 5 و 12 قبل از مجارستان جایزه بزرگ طول می کشد محل در جولای 19.

تیم خواهد شد و سپس سر به Silverstone برای دو نژاد – دوبله جایزه بزرگ بریتانیا و فرمول یک سالگرد 70 جایزه بزرگ بود – قبل از اینکه بیشتر حوادث در اسپانیا در ماه اوت 16, بلژیک, در تاریخ 30 اوت و ایتالیا در سپتامبر 6.

همه نژادها انتظار می رود که صحنه پشت درهای بسته با حداقل تعداد پرسنل تیم در مدار به عنوان بخشی از برنامه ای برای ایجاد یک محیط امن به عنوان امکان پذیر است برای تمام کسانی که.

شرکت کنندگان نیز خواهد شد مورد نیاز برای سفر در پرواز چارتر, فاصله اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است و انجام منظم تست.

هشت مسابقه حداقل تعداد مورد نیاز برای تعیین قهرمان جهان تحت این مقررات اما F1 صاحبان آزادی رسانه ها امیدوارم که این فقط آغاز آن را به عنوان به نظر می رسد به اعلام بیشتر نژادها در آفریقا و آمریکا با هدف شروع عملیات تا 18 grands جایزه بزرگ این سال است.

یک بیانیه گفت: “فرمول 1 بوده و با همکاری نزدیک با همه شرکای مقامات FIA و ده تیم به ایجاد یک تجدید نظر در تقویم است که اجازه خواهد داد که بازگشت به مسابقه در راه است که امن است برای جوامع ما مراجعه کنید و تمامی فرمول 1 جامعه است.

“با توجه به سیالیت مداوم از Covid-19 وضعیت بین المللی ما خواهد بود نهایی جزئیات گسترده تر تقویم و امید به انتشار است که در هفته های آینده با انتظار داشتن در مجموع 15-18 مسابقات قبل از ما کامل فصل ما در ماه دسامبر.

“ما در حال حاضر در انتظار افتتاحیه مسابقات بسته شود, حوادث, اما امیدوارم که طرفداران قادر خواهد بود برای پیوستن به رویدادهای ما دوباره زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

“بهداشت و ایمنی از همه درگیر ادامه خواهد داد به اولویت شماره یک با فرمول 1 و FIA داشتن قوی و برنامه ریزی دقیق برای اطمینان از مسابقات ما حفظ بالاترین سطح ایمنی با مراحل سخت در محل.”

وجود دارد شده بود علامت سوال بیش از Silverstone محل در تقویم به دلیل نگرانی بیش از یک قرنطینه برنامه با توجه به معرفی توسط دولت تأثیر مسافران پس از رسیدن به انگلستان از تاریخ 8 ژوئن.

اما نخبگان رویدادهای ورزشی تنظیم شده بود معاف از دوره قرنطینه را قادر می سازد مسابقه به جلو بروید در Northamptonshire مدار.

بیانیه ای از مدار گفت: “ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن این خبر تایید دو دوره متوالی جایزه بزرگ هستند را در Silverstone.

“اگر چه این بسته خواهد شد رویدادهای ما با اعتماد به نفس است که ما افسانه ای مدار را ارائه محیط مناسب برای یک نمایش بزرگ برای تماشای همه در خانه است.”

فرمول یک رئیس تعقیب کری گفت: “ما خوشحالیم که قادر به تنظیم کردن ما باز هشت مسابقه تقویم امروز و نگاه به جلو به انتشارات ما تقویم کامل در هفته های آینده.

“من می خواهم برای تشکر از هر پروموتر و شریک زندگی خود را برای حمایت و تعهد مداوم به فرمول 1.

“در حالی که ما در حال حاضر انتظار می رود در این فصل به شروع بدون طرفداران در مسابقات ما امیدواریم که در ماه های آینده وضعیت ما اجازه خواهد داد که به استقبال آنها را هنگامی که آن را بی خطر است به انجام, اما ما می دانیم که بازگشت از فرمول 1 خواهد بود افزایش خوش آمدید به طرفداران ورزش در سراسر جهان است.”

رانندگان و تیم ها استقبال تقویم در اطلاعیه ای با Red Bull حداکثر Verstappen گفت در توییتر: “شمارش معکوس برای شروع سال 2020 F1 فصل است . تنها 33 روز مانده به اولین مسابقه است .”

ویلیامز راننده جورج راسل واکنش نشان داد و در توییتر ارسال توسط: “LETTTSSS GOOO!!!”

Red Bull ممکن است پایگاه خود را در میلتون کینز اما با توجه به اتریش مالکیت آنها در نظر اسپیلبرگ مدار که خرس خود را حامی به نام به خانه خود و تیم اصلی کریستین هورنر گفت: این امر به ویژه برای شروع فصل وجود دارد.

“گاو نر قرمز کشیده اند و از همه متوقف می شود برای دریافت جایزه بزرگ اتریش و در حال اجرا به منظور حمایت از امن شروع به فرمول یک فصل” هورنر گفت.

“این فوق العاده محل برگزاری و ما را خوشحال و برای شروع ما مسابقات قهرمانی کشور در خانه ما مدار. آن شده است یک تلاش همه درگیر و این دو رویداد در Red Bull Ring خواهد بود یک طرح برای سایر نژادها به دنبال دارد.

“وجود دارد بدیهی است که مقدار زیادی از بحث در پشت صحنه با آزادی FIA و مقامات محلی به اطمینان حاصل شود که بازگشت به مسابقه انجام شده است مسئولانه و همه ما بخشی از ما را برای بازی به منظور اجرای اقدامات در محل.

“با هشت مسابقه از تقویم در حال حاضر تایید ما باید برخی از حرکت مثبت. به عنوان یک تیم مسابقه و روروک مخصوص بچه ها ما هیجان زده برای دوباره رفتن و قرار دادن در یک نمایش برای طرفداران ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de