• Kenin ناراحتی Barty برای رسیدن به استرالیا به فینال

به روز رسانی خودکار

Halep 6-7, 2-2 Muguruza* (* نشان دهنده سرور بعدی)

Superb قدرت ذهنی از Halep که در آخرین بازی و Muguruza حالا سوال بعدی حرکت می کند. Halep هدیه او باز با یک فقیر پشت دست ضربه زدن در 30-همه به دست اسپانیولی است. Muguruza محتضر کنترل و اجرا پشت دست ضربه زدن ، فضای مسطح است در میله حوضچه. مقدار زیادی از صندلی های خالی بدون شک طرفداران در تلاش برای مقابله با گرمای شدید. MUGURUZA معافیت بازگشت.

Halep* 6-7, 2-1 Muguruza (* نشان دهنده سرور بعدی)

Sجادوگر از حرکت دوباره در حال حاضر در این دیدم از مجموعه دوم. Halep حلق آویز در طول برخی از طولانی تظاهرات نقاشی یک زن و شوهر از اشتباهات Muguruza به راه اندازی سه نقطه شکستن. Halep می فرستد خدمات اول پاسخ طولانی به دست شانس شماره 1. Muguruza شکسته خانه برای صرفه جویی در هیچ 2. اسپانیولی مبارزه با او را برای اولین بار در خدمت در حال حاضر. او می شود یک مناسب و معقول دوم خدمت در اما Muguruza گام به Halep پاسخ و هل به میانه. HALEP می شکند.

Halep 6-7, 1-1 Muguruza* (* نشان دهنده سرور بعدی)

Muguruza به دنبال به نگه دارید تا حرکت و ضبط فرصتی برای ضربه Halep در حالی که او را پایین. دو نقطه شکسته در حال حاضر. Halep موجب صرفه جویی در اول اما پس از آن به نظر می رسد به بیش از ضربه فورهند. آن را به نام. Halep چالش ها و تاسیسات آن خوب بود. نکته این است که پخش و Halep موجب صرفه جویی در خطر است. او عمیق حفاری به بازی به نوبه خود در نفع و نگه دارید. که می تواند حیاتی است.

Halep* 6-7, 0-1 Muguruza (* نشان دهنده سرور بعدی)

ثانیهalep او را نابود راکت در آن دگرگونی و نیاز به کشف او تمرکز دوباره و سریع است. ذهن او هنوز هم سرگردان در این بازی باز به عنوان Muguruza نگه می دارد.

Halep 6-7 Muguruza TIEBREAK

Muguruza بزرگ دفاع را زود شکست 2-0 منجر شود. او تنفس سخت تعجب آور نیست وحشیانه شرایط. Halep overshoots سرویس بعدی پاسخ (3-0) قبل از گرفتن در هیئت مدیره (3-1). او را نگه می دارد در آینده خدمت می کنند (3-2) و پس از تساوی در سطح دگرگونی (3-3). چهار مستقیم امتیاز برای Halep در حال حاضر به عنوان Muguruza را بدون استفاده از زور خطا تعداد سرخی تا 26 (3-4). Muguruza تساوی سطح پایین پشت دست ضربه زدن پایین خط (4-4) و سپس بازدید عمیق به زور خطا از Halep (5-4). اسپانیولی در حال حاضر دارای دو خدمت می کند. او می تواند در خدمت مجموعه. او لبه برای تنظیم نقطه با یک جامد خدمت کردن T (6-4). اما Halep عصب خود را نگه می دارد در نقطه بعدی و Muguruza هل طولانی به دست او اولین فرصت (6-5). مرسی. باور نکردنی برنده از Halep برای نجات یک دوم درخشان فورهند برنده که جلب خارج از خط. خواهد Muguruza چالش ؟ نوچ. و پاسخ آن را نشان می دهد خوب بود (6-6). Muguruza نا امید در حال حاضر به عنوان Halep تبدیل tiebreak در نفع او (6-7) برای یکی دیگر از مجموعه نقطه. Muguruza حفاری از اول خدمت کردن گسترده ای است که Halep کشش گسترده اما از شانس (7-7). یک بار از Muguruza دست Halep یکی دیگر از نقطه تنظیم (7-8). یکی دیگر خسته کننده رالی در واقع فقط 20-سکته مغزی به عنوان ارز پررونق متقابل دادگاه forehands قبل از Halep هل به tramlines (8-8). یکی دیگر از بازگشت از Halep اجازه می دهد تا Muguruza به لبه در جلو دوباره (9-8) و دیگری برای تنظیم نقطه. Halep به نظر می رسد را ساخته اند باور نکردنی بازیابی به ماندن در تجمع بعدی اما پس از آن به شرح زیر است تا با فشار دادن یک شلیک به net. او از دست می دهد tiebreak (10-8). MUGURUZA برنده TIEBRAK اول را به مجموعه.

*Halep 6-6 Muguruza (*نشان دهنده آینده به خدمت)

یک لحظه پیش Muguruza شد و چهار امتیاز از اولین مجموعه. در حال حاضر او را به چهار امتیاز از دست دادن آن است. او در می یابد برخی از بزرگ اول در خدمت از جمله آس و اشاره به 30-15. اما Halep از شهر منی پاش دوم خدمت و نرم فورهند و snatches یک مجموعه نقطه. Muguruza دفاع درخشان و سپس تا نوبت تجاوز هل دادن Halep عمیق و وادار کردن او به تنبلی و سنگینی حرکت کردن ، سپس او می ایستد در خالص و جرات Halep به تصویب او اما رومانیایی تنها می تواند در بلند تنبلی و سنگینی حرکت کردن به Muguruza را درک. او شکسته دور شلیک و ما به یک tie-break…

Halep 6-6 Muguruza* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Mامنتوم همه با Halep در حال حاضر به عنوان Muguruza looking at sixes and sevens در ابتدا. او ضربات سخت پس از بیش از هدف قرار دادن یکی دیگر از groundstroke به عنوان Halep حرکت 0-30. حتی او قابل اعتماد در خدمت کردن گسترده ای است که تولید کالا به عنوان Halep امنیت سه مجموعه نقاط. اسپانیولی موجب صرفه جویی برای اولین بار با یک آس. و بازی از Muguruza برای صرفه جویی در, دوم, دیگر 17-شات حماسه بود که Halep تقلا و تعقیب کردن هر نقطه در پشت پایه قبل از حلقه ، شیطان در حال حاضر و Muguruza همچنان به سوات هر Halep پاسخ بازگشت. او در حفاری های عمیق به نگه داشتن مجموعه ای زنده است. Tiebreak زمان.

Halep 6-5 Muguruza* (*نشان دهنده آینده به خدمت)

ثانیهalep است تا ده مستقیم امتیاز در حال حاضر و sprints به 30-0. Muguruza شمع نشت برای یک لحظه اما wafts فوق بدون استفاده از زور یک خطا به tramlines. 40-15. Muguruza را groundstrokes هستند و شوم اما دوباره او گرفتار در شبکه انداختن یک شلیک به خالص طناب. Halep در سرب.

Halep* 6-5 Muguruza (*نشان دهنده سرور بعدی)

Errors هنوز هم در حال آمدن از Muguruza ارسال groundstrokes طولانی و به دنبال آشفته با خودش پس از ناکامی در به خدمت که آخرین بازی.

ده مستقیم امتیاز در حال حاضر برای Halep قبل از او می اندازد در دو گسل از مسابقه. او نمی خواهید به اجازه Muguruza دست گرفتن کنترل دوباره. خوشبختانه اسپانیولی می کشد یک فورهند گسترده ای به هدیه Halep دو امتیاز بازی است. او تنها نیاز به یک عنوان Muguruza هل یک شلیک به net.

*Halep 5-5 Muguruza (*نشان دهنده آینده به خدمت)

ثانیهalep تغییرات سرعت بر روی فورهند که کلاهبرداری Muguruza به یک پایه از دست ندهید. یکی دیگر از خطا می شود Halep به 0-30 در Muguruza را خدمت می کنند. Muguruza سپس فرو فورهند به شبکه و Halep دارای سه نقطه شکستن. Halep تراشه یک قطره شات که رول بیش از خالص طناب و Muguruza سکندری رو به جلو قرار داده است خاموش سخنان او فورهند به net. ما را در خدمت.

Halep 5-5 Muguruza* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Muguruza mistimes یک حلقه بازگشت از Halep ابتلا به او پاسخ در بالا از سر و صدا و ارسال ،

اسپانیولی خیره agonishingly در سر و صدا, رشته ها در از دست دادن به همین دلیل او ریخته یک فورهند به شبکه هدیه Halep یک 0-30 منجر شود. یکی دیگر از خطا از Muguruza می دهد Halep یک شانس واقعی از طراحی سطح مجموعه. سه نقطه شکسته در حال حاضر. رومانیایی می شود یک سوپر دوز از شانس توپ قطع بالای نوار و مجبور Muguruza به تجدید نظر بعدی حرکت می کند. او مردد برای رها کردن گلوله. این لنگی ها و حلقه ها را به شبکه است. HALEP می شکند.

Halep 4-5 Muguruza* (*نشان دهنده آینده به خدمت)

ثانیهalep تراشه های بیش از خالص و Muguruza تصدیق به آن – اما تنها می تواند به عنوان دیده بان رومانیایی بویش عبور شات پایین خط. Halep مسابقات به 40-0 و دقیق تف خدمت نیروهای Muguruza به خطا و او را نگه می دارد. Muguruza به خدمت برای مجموعه.

Halep 4-5 Muguruza* (*نشان دهنده سرور بعدی)

ثانیهalep مخلوط چیز در یک رالی طولانی, طراحی Muguruza به شبکه با یک نه-که-خوب مبدل پشت دست. نگران نباشید آن را اجازه می دهد تا او فضا برای اجرای تصویب. راحت بازی از Halep. او را نگه می دارد را دوست دارم.

Halep تلاش می کند برای خنک ماندن در طول دگرگونی

اعتبار:
گتی ایماژ

*Halep 3-5 Muguruza (*نشان دهنده آینده به خدمت)

New توپ و… مرسی. Muguruza فشرده یک خدمت را برای یک stonking آس. یک خسته کننده پایه تجمع به پایان می رسد با Halep تپش توپ فراتر از پایه. هر دو بازیکن در حال گرفتن برخی از جدی حجم کردن راکت – این ترد وحشیانه هدف قرار دادن. Muguruza نتواند یک شانس برای گرفتن 40-15 با یک دست و پا چلفتی فورهند خطا. در حال حاضر او می یابد خالص او 13th هیچکدام از خطا و Halep یک فرصت برای شکستن بازگشت. که برخی از یکی-دو هر چند به عنوان اسپانیولی سرزمین بزرگ خدمت کردن گسترده قبل از فوق العاده دور بازگشت. و بنگ! یک خرد پشت دست ضربه زدن پایین خط به ارمغان می آورد او را نگه دارید. Halep خدمت به ماندن در مجموعه اول.

Halep* 3-5 Muguruza (*نشان دهنده سرور بعدی)

Firdt آس مسابقه از Muguruza که سپس به اویختن در ابتدا رفتن پا به پا با Halep و آن را به رومانیایی, چه کسی پلک اول پس از خسته کننده 17-شات رالی.

مهمتر در 30-همه Halep استعداد است یک نقطه شکست زمانی که Muguruza از دست می دهد غلظت لحظه ای. او را در منطقه در نقطه بعدی پله به سوات صفحه اصلی یک فورهند برنده داشتن فرستاده Halep از گسترده با دیگر outswinging خدمت که باعث شده است که Halep مشکلات امروز است.

تمرکز زیادی در حال حاضر از Muguruza. او دریل یک پشت دست ضربه زدن برنده پایین خط را به حرکت به یک بازی از باز کردن مجموعه.

Halep 3-4 Muguruza* (*نشان دهنده آینده به خدمت)

ثانیهalep که نشده کاهش یافته است مجموعه ای در ملبورن در این سال است که در خدمت به سادگی. اما آن را Muguruza که نیروهای حریف خود را خارج از دادگاه و swoops به سر و صدا دور یک شلیک. Halep پاسخ با یکی-دو در یک نقطه فشار و ما در 30-30. Muguruza برس ابریشمی قطعه قطعه فورهند down the line و Halep shrieks با غم و اندوه در تلاش برای رسیدن به آن. او نمی تواند – و Muguruza می شکند.

Halep 3-4 Muguruza* (*نشان دهنده سرور بعدی)

ثانیهalep احساس گرما در دادگاه در یکی دیگر از راه در حال حاضر در 15-30 اما او پین Muguruza پشت پایه به رسم خطا.

اما اسپانیایی است که با فشار دادن در هر فرصتی در Halep خدمت در حال حاضر تامین امنیت یکی دیگر از نقطه شکست. این یکی از او طول می کشد در حال حرکت Halep بر پایه قبل از پله و اجرای چوگان از پشت سر شلیک پایین وسط. MUGURUZA می شکند.

Halep* 3-3 Muguruza (*نشان دهنده سرور بعدی)

Muguruza ماندن قوی دوباره در خدمت او به عنوان نگه می دارد به 30. گرما تاول وجود دارد. اگر این مسابقه می رود به یک مجموعه همه گرما حکومت است به احتمال زیاد به ضربه و وجود دارد خواهد شد به طور موقت به تاخیر بیاندازد در حالی که بازیکنان استراحت. فوق العاده درجه حرارت است با توجه به رها کردن به 17c توسط دوشنبه!

*Halep 3-3 Muguruza (*نشان دهنده آینده به خدمت)

تیاو اسپانیایی است و او حریف انجام بسیاری از دو سرعت است که در این گرما نمی تواند لذت بخش باشد. Halep, scuttling همراه پایه تنها سه هیچکدام از اشتباهات تا کنون و در حال حاضر او Muguruza عرق کردن در 15-30. اما Muguruza زرق و برق دار را نشان می دهد ریتم در خدمت برای یک بده نقطه. سپس او در خدمت کردن گسترده ای قرار می دهد و دور شلیک در net. یک نگه دارید.

Halep 3-2 Muguruza* (*نشان دهنده آینده به خدمت)

Wبیمار Muguruza عدم مطابقت عمل یک عامل در این گرما ؟ در حال حاضر جهان بدون 32 است که به دنبال بسیار راحت آمدن به شبکه فشار به دور از سر و صدا در یک derisory شیوه ای. او دارای دو نقطه شکسته. Halep خود را نشان می دهد هر چند تجربه خدمت کردن گسترده ای را با یک قطره از سرعت قبل از تبدیل Muguruza در اطراف و ضربه زدن پایین خط. که یکی را نجات داد. Muguruza سپس یک پنجره کوچک برای ضربه فورهند برنده پایین خط اما او آن را می فرستد ، سه نقطه در یک ردیف را Halep به بازی نقطه و او می فرستد یک لگد خدمت حق Muguruza بینی. چشمگیر نگه جهانی هیچ 3.

Muguruza در حال پخش است در اولین گرند-اسلم نیمه نهایی پس از 2018

اعتبار:
کامرون اسپنسر/گتی ایماژ)

Halep 3-2 Muguruza* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Dخشم در حال حاضر برای Halep با Muguruza فرمان او راه به دو نقطه شکسته. رومانیایی موجب صرفه جویی در اولین حفاری یک فورهند برنده پایین خط. اسپانیولی نتواند دوم بیش از تیراندازی یک فورهند زمانی که به خوبی تنظیم شده است. یک سوم راست نقطه از Halep نوبت بازی در اطراف قبل از Muguruza هل پشت دست ضربه زدن به میانه. اولین مجموعه باقی مانده است در خدمت.

در ضمن اینجا یک جوان صوفیه Kenin در ابطال اندی رادیک خدمت می کنند. بسیار زیبا.

*Halep 2-2 Muguruza (*نشان دهنده آینده به خدمت)

تیوی متوسط در دادگاه است و بالاتر از 40C. هیچ با تشکر از شما. که بسیار تند و زننده. توپ پرش از طریق زیبایی و از طریق این دو بازیکن خوشحال هستند مثل حلزون حرکت کردن به دور از پایه. در 30-15, Muguruza طول می کشد یک توپ زودرس و افزایش pummeling آن پایین خط با پشت دست ضربه زدن. هر دو بازیکن در حال زمان بندی توپ بسیار خوبی است. اما آن را Muguruza که در می یابد بزرگ خدمت می کنند و ما را به سطح.

Halep* 2-2 Muguruza (*نشان دهنده سرور بعدی)

یکggressive بازی از Muguruza. این unseeded اسپانیولی هل Halep از گسترده قبل از پله به از بند باز کردن یک برنده کردن پشت دست ضربه زدن بال. Halep لبه پشت به 40-30 اما Muguruza شروع به احساس می کنید راه خود را در خود خدمت می کنند در حال حاضر.

Halep 2-1 Muguruza* (*نشان دهنده آینده به خدمت)

بoth از این زنان در حال سابق جهان هیچ 1s و در حال حاضر این استاندارد بسیار بالاتر از قبلی نیمه نهایی. ابتدا ضربه فوق العاده ای است هر دو بازیکن تولید مقدار زیادی از قدرت. این Halep است که تولید بیشتر چرخش و سرعت هر چند او انفجار به 40-0 با تشکر از دقت او را خدمت می کنند. Muguruza هیچ عنوان خوانده شده بر روی آن و رومانیایی نگه می دارد را دوست دارم.

Halep نشان داده است cleaner ضربه تا کنون

اعتبار:
ویلیام غرب/خبرگزاری گتی ایماژ

Halep 2-1 Muguruza* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Some وحشیانه هدف قرار دادن از پایه به عنوان Muguruza باقی می ماند برای یک رالی اما به پایان می رسد تا هل دادن یک فورهند ،

Halep حل و فصل به سرعت به او خدمات ریتم مسابقه به 40-0 و سپس پیچد تا عشق با یکی دیگر از جامد برای اولین بار خدمت می کنند.

*Halep 1-1 Muguruza (*نشان دهنده آینده به خدمت)

Muguruza در حال حرکت است به سادگی در حال حاضر هجوم پخت درجه حرارت به سرعت تا و تمیز پشت دست ضربه زدن ، او می آید به جلو یک Halep کوتاه توپ اما رومانیایی عبور خود را به راحتی در شبکه است. Muguruza جهان بدون 32, آتش پشت دست ضربه زدن طولانی و Halep شده اولیه است. یک floaty دوم خدمت است نه مجازات Halep که می تواند تنها با net. اما جهان بدون 3 باعث جبران فورا tiptoeing در سراسر پایه قبل از رها کردن یک قدرتمند پشت دست ضربه زدن برنده دوم است. این مطلب فوق العاده دفاع از Muguruza, اگر چه, و بازگشت ما به 40-40. او جهش به جلو و پوند یک فورهند در سراسر دادگاه به آن نزدیک است.

Halep* 1-1 Muguruza (*نشان دهنده سرور بعدی)

Muguruza گذشت در خالص در باز کردن نقطه خود را خدمت می کنند. اسپانیایی خوش شانس می شود طول نقطه بعدی flicking بازگشت از پا و زیر آن را با خود عبور برنده است.

Muguruza به دنبال به گام و کوتاه کردن نقاط که ممکن است. او می داند که او را پیدا کنید زندگی سختی مقابل هالپ از پایه. در 30-همه Muguruza کشد پشت دست ضربه زدن به tramlines به دست Halep اول است.

رومانیایی نگاه در خدمت دوم اما افسردگی بازگشت او به شبکه و Muguruza است اوایل اجازه دهید. اما Halep پرس دوباره حفاری یک فورهند برنده پایین خط با دقت برای شکستن نقطه شماره 2. Muguruza مبس (مبس) تا به خوبی در شبکه مشت زدن به سر و صدا خانه را به صرفه جویی در یکی دیگر. بازی بزرگ در نقطه بعدی به عنوان Muguruza سراسیمه خالص دوباره می فرستد و Halep راه اشتباه بر روی پایه. بازی در حال حاضر سرخی گذشته شش دقیقه قبل از اسپانیولی نگه می دارد.

Halep 1-0 Muguruza* (*نشان دهنده آینده به خدمت)

Muguruza کردن پایه های قدرت شلیک مستقیم دور اما Halep آتش ترد خدمت می کنند. رومانیایی trots با آرامش به 40-15. Muguruza شناور یک loosener از پشت دست ضربه زدن فراتر از پایه و Halep نگه می دارد.

Halep 1-0 Muguruza* (*نشان دهنده سرور بعدی)

ثانیهalep باز می شود رسیدگی خورشید درخشان را در میله حوضچه. آن را نزدیک به 40c خارج وجود دارد امروز چه درجه حرارت برای شروع مسابقات.

سابق جهان No 1 آهنگ به 30-0 منجر قبل از Muguruza می شود اولین نقطه در هیئت مدیره. هیچ اوایل درام برای Halep به عنوان او را نگه می دارد به 30.

بازیکنان در حوضچه راد

…و ما آماده هستیم برای نیمه نهایی قسمت دوم

در اینجا ما به…

منt Halep به خدمت برای اولین بار…

داستان از نوار

SIMONA HALEP
رتبه بندی جهانی 3
کشت 4
سن 28
ملیت رومانیایی
حرفه ای عناوین 19
Grand-اسلم عناوین 2
استرالیا, بهترین دونده تا 2018

GARBINA MUGURUZA
رتبه بندی جهانی 32
کشت n/a
سن 26
ملیت دوگانه اسپانیایی-ونزوئلا
حرفه ای عناوین 7
Grand-اسلم عناوین 2
استرالیا, بهترین نیمه نهایی 2020

Muguruza آگهی 3-2 در سر-به-سر. Halep هرگز مورد ضرب و شتم او را در یک دادگاه هارد.

جوان تفنگ

خواهد شد که در صورت Kenin در نهایی ؟

Morning همه. ما همه در اینجا برای دومین نیمه نهایی پس از صوفیه Kenin خیره کننده ناراحت در جهان شماره 1 و خانه مورد علاقه خاکستر Barty برای رسیدن به اولین گرند اسلم نهایی.

Barty که برنده سال گذشته, فرانسوی, باز, شد, مناقصه برای تبدیل شدن به اولین بانوی استرالیایی به تصمیم نهایی در ملبورن پس از وندی Turnbull در سال 1980 و تا به حال پیشرفت از طریق این مسابقات با کمی سر و صدا.

اما 21 ساله آمریکایی Kenin به حال ایده های دیگر و او در زمان استفاده از Barty قابل فهم edginess به پیروزی 7-6 (6), 7-5.

که در Kenin در فینال? Halep تنها بازیکن چپ در قرعه کشی که نیست کاهش یافته است یک مجموعه و مورد نیاز فقط 53 دقیقه را به نفع خود یک چهارم نهایی در برابر Anett Kontaveit 6-1, 6-1.

پس از قرار دادن سه با شدت بهم زدن نهایی شکست پشت سر او Halep در نهایت دست خود را بر روی یک جایزه در پاریس در سال 2018 و به دنبال آن است که با عملکرد خیره کننده برای پیروزی در ویمبلدون در تابستان گذشته شکست سرنا ویلیامز, 6-2, 6-2.

“آن را متفاوت در ذهن من,” او گفت:. “این آسان تر نمی در همه. شما هنوز هم احساس فشار. شما هنوز هم احساس سنگینی در این مسابقات است.

“من فقط احساس اعتماد به نفس و احساس می کنم مثل من قادر به انجام آن است. این فقط یک احساس است که شما نمی بینید این جایزه غیر ممکن است دیگر. این چیزی است که من احساس در مورد گراند اسلم در حال حاضر.”

Garbine Muguruza در ضمن برنده باز فرانسوی در سال 2016 با سن 22 و ویمبلدون تابستان زیر است اما unseeded در ملبورن پس از انداختن بیرون بالای 30.

او رزرو جای خود را در چهار گذشته پس از پیروزی او در نبرد از hitters بزرگ 7-5 و 6-3 برابر روسیه آناستازیا Pavlyuchenkova.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im