سابق سیمپسونها نویسنده و showrunner لایحه Oakley شده به نام وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo پس از دومی به نظر می رسد به استفاده از یک screengrab از این سری به مسخره مجلس نانسی پلوسی.

Pompeo نوشته شده یک تصویر از یک بیبهره لیزا سیمپسون پاره کردن تکه های کاغذ سهشنبه شب آشکار ضربه تند وشدید زدن در پلوسی که پاره پاره کردن یک کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در حالی که ایستاده فقط فوت دور از رئیس جمهور.

Oakley دیدم Pompeo را صدای جیر جیر و اخراج کردن و بدون فاصله نوشته خود را در حساب توییتر: “آقای وزیر لطفا تا کنون که تا کنون با استفاده از سیمپسونها مواد در توییتر خود و یا تماشای نشان می دهد و یا اشاره به آن را در هر راه است.”

الکی دنبال کرد تا با: “(به روشن شدن پخش این قسمت قبل از [جاش Weinstein الکی نوشتن شریک سابق سیمپسونها co-showrunner] و من حتی در کار نشان می دهد و نوشته شده توسط نابغه جرج مایر و من این را می گویم به آقای Pomepo به عنوان یک فن از این قسمت نیست کسی که در آن کار می کرد. اگر او شروع می شود با استفاده از بخار پز پای سپس این را تبدیل به شخصی است.)”

تصویر لیزا سیمپسون گریه و پاره شدن تکه های کاغذ می آید از سیمپسونها قسمت “آقای لیزا می رود به واشنگتن” که پخش در سال 1991. در قسمت لیزا وارد مسابقه مقاله نویسی در مورد امریکا و برنده یک سفر را برای خانواده به واشنگتن برای حضور در مرحله نهایی این رقابت ها.

وجود دارد, لیزا شاهد یک کنگره پذیرش رشوه در مجلس نمایندگان و دلسرد توسط این کاملا غیر دموکراتیک عمل تغییرات نهایی مقاله به سرزنش دولت است. کنگره دستگیر شده است به عنوان یک نتیجه از لیزا مقاله.

اوکلی و نوشتن شریک جاش Weinstein شد نویسندگان در سیمپسونها از آن فصل سوم قبل از اینکه در نهایت تبدیل شدن به showrunners برای فصول 7 و 8. با هم, آنها نوشت معروف “چه کسی عکاسی آقای برنز ؟” قسمت دو بخش است که بسته به فصل 6 و شروع فصل 7 در سال 1995.

Nancy Pelosi State of the Union
مجلس نمایندگان نانسی پلوسی ریپ یک کپی از رئیس جمهور دونالد Trumps سخنرانی او پس از ارائه دولت از آدرس اتحادیه در کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی در فوریه 4 سال 2020 است.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

روز سه شنبه مبارز عمل توسط پلوسی در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه بوده است عمده صحبت کردن در نقطه ای از سخنرانی سالانه.

در بیانیه ای که پس از آدرس پلوسی به نام تهمت سخنرانی یک “مانیفست دروغ” به طور خاص مصرف umbrage با مغلوب ساختن پیشی جستن بهداشت و درمان سیاست. او ادعا کرد که او “نه راستگو” در مورد عقب حمایت خاصی است که در حال حاضر کمک به مردم کم درآمد براکت به استطاعت نسخه.

“مانیفست دروغ ارائه شده در صفحه بعد از صفحه از آدرس امشب باید یک تماس به عمل برای هر کسی که حقیقت انتظار از رئیس جمهور و سیاست های خود را شایسته و مردم آمریکا گفت:” پلوسی.

این مقام کاخ سفید حساب توییتر اما تکبر پلوسی ، مغلوب ساختن پیشی جستن حساب اداره گفت: “سخنران پلوسی فقط پاره پاره کردن: یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی. بقای یک کودک متولد شده در 21 هفته. عزاداری خانواده های سنگی جونز و Kayla مولر. یک سرویس عضو این مراسم با خانواده اش. که میراث او را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im