تصویری از یک زن آواز بانوی دل شکسته ‘سطحی’ در رسانه های اجتماعی شوخی رفته ویروسی منجر کاربران اینترنت برای شناسایی خواننده و سیل او را با تعارف و Instagram followers.

کوین آب شیرین, یک, انگلیسی, رسانه های اجتماعی, خالق محتوا که فیلم شوخی جنسی با ارسال تصویری از خودش پرسیدن از غریبه ها در خیابان به پایان شعر به لیدی گاگا و برادلی کوپر “کم عمق” از یک ستاره متولد شده است.

در اصل تصویری ارسال شده در فوریه 16, آب شیرین با نزدیک شدن شارلوت Awbery یک خواننده از شرق لندن, انگلستان در مترو و از او خواست برای تکمیل متن ترانه برای آهنگ. Awbery به نظر می رسید اشتباه اما پس از آن بی سر و صدا سنگ بعدی زن و شوهر از خطوط قبل از اینکه به طور کامل در آغوش عملکرد کامل با ریف و یک کلید را تغییر دهید.

کاربر توییتر @antpats2 به اشتراک گذاشته شده کلیپ از Awbery در توییتر نوشت: “این مرد چالش کشیده غریبه به” پایان شعر ” و این زن در حال عبور از شروع به بستن کمربند ‘سطحی’ مانند او انجام شد در مراسم اسکار به معنای واقعی کلمه بی عیب و نقص.”

صدای جیر جیر بیش از 13 میلیون انداز 688,000 دوست دارد و از 150.000 عکس در زمان نوشتن و اصلی Facebook پست از آب شیرین تا به حال بیش از 157,000, دوست, 13,000 نظرات و 65,000 سهام.

کاربران توییتر در پاسخ به صدای جیر جیر خود را برای ابراز تحسین Awbery آواز صدا و اصرار لیدی گاگا برای پاسخ.

کاربر توییتر @HotTakesByAdi نوشت: “این مرد واقعا یک فرد تصادفی در خیابان و او سنگ کم عمق دل شکسته بهتر از همیشه است به جز زمان او خواند آن را برای فیلم من شرمنده…”

یک صدای جیر جیر از @LABeautologist که خواندن “که ناز کوچک” با تشکر از شما در پایان او بسیار زیبا است. و موهای او شگفت انگیز است” در حال حاضر بیش از 25,000 را دوست دارد.

کاربر توییتر @KXTYSHOEB نوشت: “لیدی گاگا چه کسی ؟ این به معنای واقعی کلمه به من داد لرز”.

@Livexlenc در توییتر نوشت: “اول از همه من می خواهم به قادر به تسمه مانند است که به طور تصادفی … استعداد”

Facebook و توییتر کاربران در نهایت موفق به شناسایی Awbery که رسانه های اجتماعی زیر افزایش یافته و پس از آب شیرین ویدیو. روز سه شنبه قبل از تصویری رفت ویروسی Awbery بود فقط بیش از 7000 followers on Instagram. در زمان نوشتن این تعداد به شروع به پریدن کرد بیش از 47,000.

کاربران توییتر به اشتراک گذاشته ویدئوها از Awbery را Instagram حساب آواز مختلف را پوشش می دهد از جمله “Purple Rain”: “هرگز به اندازه کافی” از بزرگترین شومنو حتی یک جلد از “کم عمق” از یک سال پیش.

“کم عمق” نوشته شده توسط لیدی گاگا, Mark Ronson, Anthony Rossomando و اندرو وایت برنده جایزه اسکار بهترین ترانه اصلی در 2019.

شارلوت Awbery و کوین آب شیرین شده اند تماس برای نظر.

Lady Gaga
لیدی گاگا می رسد در 25th annual Screen Actors Guild Awards در سالن اجتماعات حرم در 27 ژانویه 2019 در لس آنجلس ،
اما مک اینتایر/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de