Sir James Dyson تکه طرح آبشار در £20million و مستغلات پس از ردیف با اياد

تلگراف | No comments

Sir James Dyson دهکدهای از دست داد نبرد با اياد پس از او مجبور به رها کردن برنامه ای برای ساخت یک آبشار در £20 میلیون املاک کشور.

میلیاردر مخترع تسلیم پیشنهادات به تناسب ویژگی های آب در Dodington و مستغلات در گلاسترشر و همچنین افزایش اندازه یکی از سه دریاچه است که به صورت بخشی از رودخانه فروم که جریان از طریق زمین.

اما حفاظت از تاریخی انگلستان نگرانی آبشار مناسب نیست به چشم انداز طبیعی در 300 هکتار گرجستان و مستغلات در حالی که با اضافه کردن بزرگ شدن دریاچه را در نتیجه از دست دادن مهم فضای سبز.

انسان ساخته شده, آبشار, همچنین شناخته شده به عنوان یک آبشار بود اختصاص داده شده ساخته شود بین دو دریاچه, جایگزین طبیعی در حال حاضر در محل در نظر گرفته می تواند ناخوشایند.

طرح های پیشنهادی ارائه شد در ماه اوت گذشته اما خارج از این موارد مخالف است. در اسناد تسلیم جنوبی Glocuestershire شورای برنامه ریزی عوامل اقدام از طرف سر جیمز گفت: “این پیشنهاد در سایز بزرگ وسط دریاچه.

“این می تواند انجام شود در یک شیوه ای است که دلسوز به خطوط طبیعی به منظور افزایش دره شکل است.”

در آبشار آنها اضافه شده است: “آن را دشوار برای رسیدن به یک کنترل طبیعی به دنبال آبشار و تلاش برای انجام این کار به طور کلی خود را در معرض ساختگی در نتیجه ناامیدی.

“مناسب تر روش بوده است به قبول این کار و برای ایجاد یک مرد صادق-ساخته شده کنترل تبار است که می تواند اضافه کردن به تجربه.

“پیشنهاد کار خواهد بود به طور کلی برای تغییر تنها سد که ساخته شد در سال 2006 و منطقه اشباع زمین به غرب از وسط دریاچه.

“این طرح را حل مشکلات عملی موجود در حالی که همچنین تا حد زیادی افزایش این منطقه در منظره روح از چشم انداز اطراف آن.”
اياد عزیز این آبشار مناسب نیست به چشم انداز طبیعی در 300 هکتار گرجستان و مستغلات


اعتبار: مثلث
یک تصویر را نشان می دهد Sir James Dyson طرح آبشار


اعتبار: مثلث اخبار

اما استفان پسر از تاریخی انگلستان گفت که این گروه تا به حال نگرانی های این نرم افزار می تواند آسیب برساند و مستغلات در میراث زمینه. او گفت: “ما در نظر است که بزرگ شدن و دوباره پروفایل دریاچه تاثیر در naturalised ترکیب چشم انداز به عنوان تجربه از و در رویکرد به خانه.

“ما توصیه می کنند که طرح های آنها ایستادگی را حفظ حفاظت از میراث دارایی و می تواند باعث آسیب رساندن به میراث فرهنگی اهمیت است.”

مقامات شورای همچنین اعتراف کرد آن حفاظت از کارگران حمایت کرده مشاهدات مطرح شده توسط تاریخی انگلستان است. خروج آخرین برنامه ریزی شکست را تحت تاثیر قرار Sir James پس از او مسدود شده بود از گسترش شرکت خود را به فرودگاه دنبال شکایت از همسایه ساکنان آنها خواهد بود آشفته توسط جت های خصوصی.

در ماه نوامبر قصد دارد به گسترش Hullavington فرودگاه در Wiltshire شد ditched پس از ساکنان نگرانی در مورد سر و صدا و آلودگی است.

تاجر درخواست کرده بود برای ظرفیت افزایش تا 60 جت و 300 هلیکوپتر می تواند زمین در این سایت استفاده شده است که خود را برای شرکت در تحقیق و توسعه است.

Dodington املاک خریداری شده توسط Sir James گزارش £20 میلیون در سال 2003. ملک ساخته شده در اوایل قرن 19 توسط جیمز وایت به رسمیت شناخته شده است به عنوان “استثنایی معماری و تاریخی علاقه” و بخش هایی از آن کلاس من ذکر شده است.

با توجه به سال گذشته ساندی تایمز غنی فهرست سر جیمز پنجم ثروتمندترین فرد در انگلستان با برآورد ثروت £12.6 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>