آقا کنی دالگلیش خانواده با تشکر از فوتبال جهان برای پشتیبانی پس از لیورپول افسانه آزمایش مثبت برای coronavirus

آقا کنی دالگلیش پسر پل های تشکر شده از جامعه فوتبال برای آن “واقعا فروتنی” پشتیبانی پس از لیورپول بزرگ آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این دالگلیش خانواده منتشر شد بیانیه ای در شب جمعه که تایید 69 ساله شده بود به بیمارستان منتقل شد روز چهارشنبه به منظور درمان جداگانه عفونت که نیاز به آنتی بیوتیک های داخل وریدی.

سابق سلتیک لیورپول و اسکاتلند رو به جلو بود که آن هم مورد علاقه دو مدیر در آنفیلد داده شد یک روال تست برای Covid-19 بعد از بستری و نتیجه نشان داد تا به عنوان مثبت – اگر چه او در نمایش هیچ نشانه ای ندارند.

پل دالگلیش که برای امثال نیوکاسل نورویچ و ویگان و در حال حاضر به عنوان مدیر کل میامی FC اضافه افکار شخصی خود را از طریق توییتر یک شبه.

“این نه جای من به نظر من او می تواند انجام دهد که برای خود در موعد” را آغاز کرد.

“واقعا فروتنی پیام از هواداران همه تیم ها. من مطمئن هستم که ما می توانیم همه توافق دارند این است که مهم تر از فوتبال است که ما همه متحد به عنوان blues برای حمایت از بیمه خدمات درمانی. ایمن ماندن همه است.”

در حالی که دالگلیش برای همیشه بخشی از طرف لیورپول فوتبال, فرهنگ, اشاره به, بلوز است که به احتمال زیاد مربوط به طرح رنگ از خدمات بهداشتی نام تجاری است.

کلی Cates, دالگلیش را نیز ارسال شده در توییتر و اضافه کرد:

بیانیه رسمی قبلا مشخص شده پزشکی موقعیت پس از درمان اولیه.

“در همراهی با روش های فعلی او بود و پس از آن تست شده برای Covid-19 با وجود داشتن قبلا نمایش داده می شود هیچ نشانه ای از بیماری است. به طور غیر منتظره نتیجه آزمایش مثبت بود اما او همچنان بدون علامت است ،

“قبل از ورود به بیمارستان به سر کنی انتخاب کرده به طور داوطلبانه خود برای منزوی کردن بیش از توصیه می شود دوره همراه با خانواده اش.

“او می خواهیم همه به دنبال دولت مربوطه و راهنمایی متخصص در روزها و هفته های پیش رو است.”

دو تا از لیورپول مورد علاقه فرزندان اخیر استیون جرارد و Jamie Carragher, بازی های برگزار شده تحت دالگلیش هنگامی که او بازگشت به مدیریت لیورپول برای یک ثانیه روی لئامت دادن بین ژانویه 2011 و مارس 2012.

سابق لیورپول کاپیتان جرارد ارسال شده یک عکس از یکی از دختران خود را در کنار دالگلیش در Instagram و نوشت: “دریافت خوب به زودی پادشاه” در اشاره به مدیریت نام مستعار.

Carragher همچنین نوشت: در Instagram: “امیدوار کنی خواهد شد خلاص شدن از شر این ویروس در اسرع وقت.”

ایان راش را هم به وب سایت شبکه های اجتماعی به پرداخت ادای احترام به سابق لیورپول تیمی که برنده جام اروپا در سه نوبت در طول یک نامی بازی حرفه ای با Merseysiders.

با عجله نوشته است: “با آرزوی بهبود سریع به بهترین…آقا کنی دالگلیش. دریافت خوب به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im