سیری را در حال حاضر کمک به کاربران بررسی کنید اگر آنها coronavirus – اما تنها در آمریکا

تلگراف | No comments

gmail.comApple داده سیری قدرت به مردم کمک کند تعیین کند که آیا آنها Covid-19 – اما تنها در ایالات متحده است.

گوشی های هوشمند غول پیکر در حال بارگذاری است آن گل سرسبد دستیار صوتی با اطلاعات از مقامات به ما اجازه می دهد آن را به مردم توصیه در علائم خود را ارائه انزوا راهنمایی و هدایت آنها به پزشکی از راه دور برنامه های.

سوالات مانند “هی سیری آیا من باید coronavirus?” را بی درنگ پزشکی پرسشنامه و مشاوره از خدمات اورژانس تماس بگیرید اگر علائم به اندازه کافی جدی هستند.

اما با وجود بدتر شدن دولت بریتانیا عفونت خدمات در دسترس نخواهد بود در انگلستان و اپل است گفت: آیا تا کنون خواهد بود. انگلیسی کاربرانی که بخواهید سیری همان سوال به سادگی و به طور مستقیم به یک دولت بریتانیا وب سایت حاوی اطلاعات مشابه.

اپل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.
چگونه سیری در پاسخ به سوالی در انگلیسی,-دستگاه های ثبت شده

از ویژگی های جدید است که یکی از بسیاری از تلاش های غول تکنولوژی به فشار اطلاعات دقیق به کاربران خود را به عنوان سلامت مضر و خطرناک مشاوره ادامه به گلوله کمانه دار زدن در سراسر اینترنت.

هفته گذشته Facebook گفت: این امر با استفاده از بسیار بالای آن اخبار – شاید جهان با ارزش ترین تکه های آنلاین املاک و مستغلات – به اطلاع آن میلیاردها کاربران در بالا از دیگر تلاش ها برای سرکوب اطلاعات غلط.

سازمان جهانی بهداشت راه اندازی یک coronavirus chatbot در واتساپ در حالی که مایکروسافت ساخته شده است یک سیستم مشابه برای ما مقامات بهداشت عمومی و گوگل راه اندازی شد اطلاعات جدید وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>