شش پرچم متاسفم برای بازجویی مهمانان پیراهن مرتبط با پل

Six Flags Over Georgia است ابراز “تاسف عمیق” بیش از یک حادثه در هفته گذشته که در آن یک گارد امنیتی متوقف شد یک مادر و سه فرزند او به این دلیل که آنها با پوشیدن پیراهن با شعارهای مرتبط با سیاه زندگی مهم جنبش است.

تم پارک mea culpa پس از مایا میلر در زمان او بچه ها را به پارک تفریحی در خارج از آتلانتا جمعه گذشته در پیراهن تحمل عبارات از جمله “من نمی توانم نفس بکشم” “ما خسته” Stop killing ما” و “رایگان-ish پس از سال 1865” را در افتخار از Juneteenthاو گفت: در Facebook post.

در راه خود را در, او گفت:, اعضای خانواده متوقف شد توسط یک گارد امنیتی گفت که آنها را به صبر در حالی که او بررسی می شود با یک سرپرست برای دیدن اگر پیراهن خود را به یک مشکل است.

✊🏽

ارسال شده توسط مایا C. Gladney در جمعه 19 ژوئن 2020

بعد از گفتن گارد او را به عنوان او و فرزندان او تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده به او گفته شد که آنها ممکن است مجبور به ترک پارک اگر کسی شکایت رله میلر گفت که اخبار محلی خروجی که این حادثه تا به حال خراب تفرج. “من نمی دانم اگر او با پلیس تماس بگیرید,” او گفت: از گارد. “من تو را دیدم از ترس و سردرگمی در کودکان چشم.”

تجربه خود را نیز شرح داده شده در Facebook کودکان و نوجوانان توسط پدر استیون Rashaad میلر که در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده پست به نام حادثه یک “مثال نخست از بیش از پلیس از مردم است.”

لطفا و لطفا لطفا لطفا به اشتراک بگذارید…پس پسر من رفت به six flags over Georgia امروز با مادر خود و یک…

ارسال شده توسط Steven Rashaad میلر در جمعه 19 ژوئن 2020

در بیانیه ای به CBS MoneyWatch شش پرچم بیش از گرجستان گفت: آن را عمیقا ابراز تاسف از این حادثه و “به شدت محکوم هر نوع از نژادپرستی و عدم تحمل.”

پارک جمهور خطاب به میلر خانواده و ارائه یک عذرخواهی و همچنین به عنوان یک دعوت به بازگشت به عنوان “مهمانان ویژه” شش پرچم اضافه شده است.

پیراهن پوشیده شده توسط خانواده مجاز در پارک و “خانواده خواسته هرگز به ترک” اعلام کرد شش پرچم در حال حاضر در روند انجام تنوع و شمول آموزش شرکت گسترده.

میلر در حال ملاقات با پارک جمهور در روز شنبه و نگاه به جلو به داشتن یک بحث در مورد آنچه رخ داده است گفت: CBS MoneyWatch در یک پیام به صورت متن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de