تیاو شش کشور 2020 قهرمانی است که تقریبا بر ما خواهد شد و یک بار دیگر ببینید و انگلیس و فرانسه و ایرلند و ایتالیا و اسکاتلند و ولز برو سر به سر در طی پنج راگبی-بسته بندی تعطیلات آخر هفته.

ولز هستند قهرمان. آنها برنده پنج از پنج در سال 2019 معنی آنها همچنین ادعا گرند اسلم (برای ضرب و شتم هر تیم) و تاج سه گانه (برای ضرب و شتم دیگر ‘خانه ملت’ یعنی انگلستان و اسکاتلند و ایرلند).

قالب کتاب از سال گذشته مسابقات می تواند بیشتر به پایین پرتاب شد اما با توجه به یک عامل بزرگ در تشخیص فرم مربوطه از هر تیم پرورش داده سر آن در ماه نوامبر گذشته: جام جهانی در ژاپن است.

انگلستان با وجود ناامید کننده نهایی از دست دادن بودند طرف برای بیرون آمدن از این مسابقات با اعتبار بیشتر, به خصوص پس از آن قاطعانه اعزام نیوزیلند در نیمه نهایی; ولز نمی تواند گذشته نهایی برندگان آفریقای جنوبی در نیمه نهایی; ایرلند و فرانسه کاهش یافت و در مرحله یک چهارم نهایی; در حالی که اسکاتلند و ایتالیا پیشرفت نیست از یک گردباد Hagibis-آمار استخر مرحله.

اما چگونه می شش کشور شانس به دنبال این سال نسخه ؟ اجازه بدهید با یک نگاه به دور باز روش.

مورد علاقه های شما – انگلستان 10/11

ادی جونز گیر کرده با بخش بزرگی از قهرمانان جام جهانی در حالی که در همان زمان با توجه به فرصت برای القای برخی از خون تازه به صفوف – با uncapped بازیکنان ساخت تا بیش از یک چهارم از تیم ملی خود را.

Jack نوول از دست خواهد پس از تحت مچ پا, عملیات در حالی که آن را تایید کرد که بیلی Vunipola دچار یک بازوی شکسته در عربها’ 27-24 پیروزی در برابر مسابقه 92.

آن باقی مانده است دیده می شود چقدر که دلتنگ نهایی جام جهانی شکست همراه با عربها’ حقوق و دستمزد-کلاه اضطراب عمومی را تحت تاثیر قرار جونز’ تیم ملی. آنها باز در این مسابقات در برابر شادابی فرانسه در پاریس; مذاکره است که چالش و حرکت خواهد بود و همه آنها را به عنوان بزرگترین رقیب با bookmakers – ایرلند و ولز – هر دو باید برای سفر به Twickenham.

از شش تیم انگلستان مورد علاقه های شما با امثال برای گرند اسلم هم اگر چه هیچ برنده کوتاهترین شانس.

ایرلند 4/1

تیاو دوران جو اشمیت به پایان رسیده است و سابق لیگ راگبی مرد از فولاد و عربها مرکز اندی فارل گرفته کمر از ایرلند تیم. فقط بیش از یک سال پیش به ایرلند شد شماره 1 در جهان است و فقط در حال فتح تمام سیاه پوستان. در سال 2019 با این حال فرم خود را در زمان دراماتیک به نوبه خود; پس از انگلستان به آنها هر چند تحریک شلاق در Twickenham در جام جهانی مسابقه گرم کردن آنها دست به ژاپن و نیوزیلند بار دیگر سقوط در یک چهارم نهایی مرحله راگبی آبی روبان دوره از مسابقات است.

Farrell اولین حرکت در پیشنهاد خود را به ایرلند از یک جهان فروشان به سازگار فاتحان بود برای تعیین تاثیر گذار پرواز-نیم جانی خادم به عنوان کاپیتان فقط برای این مسابقات در ابتدا, پس از بازنشستگی, دراز, فاحشه عالی, روری بهترین. فارل نیز تجدید تیم ملی; Leinster 21 ساله, فاحشه عالی, Ronan كويين و پشت ردیف جلو Caelan دوریس و حداکثر Deegan پیوستن به Ulster سرپا نگه داشتن تام اوتول و سابق انگلستان در گروه سنی پرواز-نیمه بیلی برنز به عنوان uncapped بازیکنان در تیم ملی.

مربی جدید اندی فارل منصوب جانی خادم به عنوان کاپیتان

اعتبار:
PA

He نیز گرفته است یک برگ از ادی جونز’ کتاب و شامل برخی از ‘توسعه’ بازیکنان; کسانی که برای آینده که شانس بازی در این مسابقات باریک هستند اما نه منسوخ.

بدون در نظر گرفتن اولین آخر هفته از مسابقات اغلب مجموعه تن برای چه آمده است. اگر ایرلند می توانید اسکاتلند به شمشیر در دوبلین به عنوان آنها در جام جهانی, استخر, مراحل, سپس آنها را به خوبی ممکن است نظر خود را مدعی است.

ولز 6/1

وارن Gatland یکی از ترین ولز-موفق همیشه مربیان برنده سه گرند اسلم در زمان تصدی خود از سال 2007 تا سال 2019. آنها در حال حاضر ورود به اندک دوره ناشناخته اما آنها را نگه داشته و نگه دارید از هسته اصلی تیم ملی که به جام جهانی نیمه نهایی سال گذشته است.

یکlthough الهام بخش مرکز جاناتان دیویس شده است را رد کرد ولز خبر خوب می آید در قالب توبی Faletau بازگشت و لیام ویلیامز زودتر از انتظار می رود دوباره به تیم ملی. عربها پر پشت که به عنوان بازگشت به ولز در پایان این فصل بازی خواهد کرد حداقل بخشی در این کمپین برای مربی جدید Wayne Pivac.

Pivac زیرک است راگبی اپراتور و لذت می برد دوره موفقیت های بزرگ در خاله که شد مشهور خود بالا-سرعت بالا-مهارت-سطح بالا-خطر راگبی.

این وابسته به توتم Alun Wyn جونز ادامه خواهد داد به عنوان کاپیتان در حالی که او همچنان به انجام در بالاترین سطح است. جوانان در حال نگه داشتن او تازه بیش از حد; گلاستر بال لوئیس ریس-Zammit است که تقریبا نصف سن ویلز کاپیتان.

فرانسه 7/1

Ordinarily شما فقط باید به درخواست ” که در آن به حتی شروع کنیم؟’. در حال حاضر هر چند با مربیان و کاپیتان جدید وجود دارد تجدید خوشبینی فرانسه. تولون فلنکر چارلز Ollivon خواهد کاپیتان طرف در حالی که Fabien Galthié با کمک شان ادواردز, مربی خواهد شد.

Ollivon, 26, یک try-گلزن در جام جهانی یک چهارم نهایی با شکست برابر ولز در سال گذشته که در آن Sebastien Vahaamahina او لحظه ای از جنون در یک مسابقه است که فرانسه می تواند و باید به دست آورد. Ollivon موفق Guilhem Guirado که از بازنشسته بین المللی راگبی پس از جام جهانی.

یکتی 7/1 با انگلستان و ایرلند در خانه یک تجدید تعیین فرانسه ممکن است ارزش یک بال بال زدن.

جدید فرانسه مربی Fabien Galthie منصوب شده است چارلز Ollivon به عنوان کاپیتان خود را

اعتبار:
اکشن تصاویر

Galthié انتخاب شده است یکی از مهمترین پوست, فرانسوی, جوخه های سال به ظاهر حاضر به پاداش قوی داخلی نمایش آن با به رسمیت شناختن بین المللی – چیزی است که همیشه یک پیش شرط با ملی فرانسه انتخاب.

تعدادی از سران پشت گذاشته شده از جمله Maxime Médard و Yoann Huget و همچنین به عنوان به طور منظم نیمه پشت مورگان Parra و کامیل لوپز.

اما پشت خط است به وزوز با برق بدون در نظر گرفتن. یک بخش شامل آنتوان دوپانت رومن Ntamack, Virimi Vakatawa تدی توماس و سرکش دامین Penaud را بیش از چند هراسان به بقیه در این زمینه است.

اسکاتلند 40/1

فین راسل چشمگیر خروج از اسکاتلند تیم ملی به خوبی ممکن است بخشی از این اما در حقیقت همه از خوش بینی در اطراف گرگور تاونسند در لیگ برتر برگزار شد و ضعیف به شدت ناامید کننده در جام جهانی, کمپین است که در آن آنها زدم در دور نهایی استخر مراحل توسط کشور میزبان ژاپن است.

پس از بازنشستگی از Greig Laidlaw اعلام داغ-پله full-back استوارت هاگ به عنوان کاپیتان نشانه ای است از تداوم و اگر هیچ چیز دیگری اما با تنها دو بازی در خانه – در برابر انگلستان و فرانسه – این می تواند یکی دیگر از جدی فصل برای اسکاتلند راگبی.

ایتالیا 2500/1

منtaly در بازسازی فاز با انتشار یک سر مربی و قریب الوقوع بازنشستگی از بی باک Sergio Parisse. آنها باید نوشته شده و به طور کامل با این حال از برنده شدن در یک مسابقه حداقل. در جیک Polledri آنها دارای شاید این مسابقات را از پیش برجسته توپ-حامل و آنها را از جان گذشته به افسانه ای Parisse خداحافظی علاقه.

بالا tryscorer

Jonny ممکن است در همه جا در بالای این لیست و شانس 4/1 برای او او را مورد علاقه در این بازار به عنوان او تلاش به دنبال از سال گذشته موفقیت که در آن شش در تلاش بودند به اندازه کافی برای نگه داشتن او در بالای شمع.

اما جاش Adams ولز بعدی بهترین نامزد با امثال احتمالا با توجه به شکوه از try-نمره, نمودار, در جام جهانی در ژاپن است. شانس 9/2 برای او هنگامی که قرار داده در کنار گستردهتر بازی که ولز ممکن است تلاش با Wayne Pivac در راس ممکن است به خوبی به ارزش یک زدن توپ.

عروسکی توماس ورمالن بین المللی نفع برای چندین سال اما به ندرت یک هفته بروید که در آن او است نه ساخت عناوین یا خود را به پایان رساندن و یا سطح مهارت خود را. واضح است که با وجود تلاشهای بین المللی خروج از امثال توافق برسند. او 10/1.

یکتی 22/1, Virimi Vakatawa می تواند dark horse برای این بازار است. داخلی خود را در قالب مسابقه 92 بوده است scintillating اما این جایزه است که به طور سنتی به دست آورد بال (هشت نفر از 10 سال گذشته).

اوون فارل دن بیگگر و جانی خادم تقریبا جدایی ناپذیر در این اجلاس از بالا امتیاز-گلزن بازار اتفاقا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de