پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

گینس شش ملت: اسکاتلند v فرانسه
اسکاتلند: (14) 28
تلاش می کند: میتلند (2), McInally قلم: Hastings (3) منفی: Hastings (2)
فرانسه: (7) 17
تلاش می کند: Penaud, Ollivon قلم: Jalibert منفی: Jalibert (2)

فرانسه امیدوار است از شش کشور بزرگ با شدت بهم زدن بیش از, پس از revitalised اسکاتلند تحمیل چهارم متوالی Murrayfield شکست.

Fabien Galthie طرف تا به حال برنده سه بازی اول خود از شش کشور اما در نیمه اول کارت قرمز برای محمد Haouas اجازه اسکاتلند دست گرفتن کنترل.

Sean میتلند عبور هر دو طرف از استراحت پس از دامیان Penaud نمره قبل از استوارت McInally اضافه شده یک سوم.

چارلز Ollivon اواخر سعی نمی تواند انکار گرگور تاونسند متوالی برنده است.

آدم Hastings که تحت تاثیر قرار گرفته در محل تبعید فین راسل اضافه شده 13 امتیاز با بوت.

فرانسه در حال حاضر دوم در مسابقات قهرمانی و حتی یک جایزه نقطه پیروزی ایرلند در پاریس آخر هفته آینده ممکن است مهر و موم عنوان با انگلستان هنوز به صورت ایتالیا.

  • فشار روی من “بی ربط’ – Townsend
  • Ibanez طرح بحث طولانی با Haouas
  • واکنش & آن را به عنوان اتفاق افتاده است

‘Murrayfield revels در وحشی اسکاتلندی

تعقیب چهارم پای یک گرند اسلم فرانسه شد و در دیدار با اسکاتلند طلبی از گرفتن بروید خود را در آغاز روز به شدت و به طور پیوسته بدتر از آن نقطه.

در اینجا آنها ملاقات یک خانه تیمی که تا به حال هیچ کامیون با همه چت با شکوه احیای Les Bleus. آنها گفت: بخش خصوصی آنها بر این باور بودند که برنده خواهد بود و آنها در مورد ماموریت خود را با تعصب و غیرت.

وجود دارد اجرای قوی از اسکاتلند ردیف عقب با جیمی ریچی و Hamish واتسون آوردن خود را بی امان شخصیت های به یاد. قفل اعطای Gilchrist فوق العاده بود. ردیف جلو به یک مرد شد, وحشی, با سرپا نگه داشتن Zander Fagerson انجام بیت خود را در برنده شدن در نوعی بازی فوتبال راگبی و قرار دادن در یک هیولا تغییر در اطراف پارک.

هیستینگز بود فوق العاده بود و این یک روز بزرگ برای استوارت هاگ شاید بزرگترین خود را در اسکاتلند نیوجرسی. به عنوان کاپیتان او را به احساس لذت از این هم بزرگ است. وجود دارد بزرگ هنرمندان در سراسر این زمینه است. کارت قرمز و یا بدون کارت قرمز این بود که غنی سزاوار.

Table

فرانسه را به فرانسوا کروس binned اولیه برای آزادسازی Gilchrist بر روی سر خود را در مقابله با پل Willemse شاید گرفتن به آرامی برای او در صحنه به عنوان به خوبی. و در حالی که کروس بود دور خود را برای 10 دقیقه – و یک مورد وجود دارد برای این که یک کارت قرمز – اسکاتلند ضربه جلو.

بازدیدکنندگان scrum شده است یکی از معدود نقاط ضعف خود را در جاده به Murrayfield در این فصل و در حال حاضر آن را صدمه دیده است آنها را دوباره. اسکاتلندی باید دوباره متولد شده است در آن بخش. زمانی که فرانسه سقوط, Hastings, او اولین امتیاز.

رومن Ntamack رفته بود و سپس درخشان پرواز-نصف مجروح داخل 10 دقیقه. آن را یکی دیگر از ضربه پس از خروج در گرم کردن خود را جایگزینی, فاحشه عالی, Camille چت. چیزهایی که قرار بود راه خود را.

کروس بازگشت اما Hastings از آن ساخته شده 6-0 فقط پس از. یک چهارم تا به حال انجام شده است و فرانسه تا به حال تولید شده هیچ چیز نیست. زمانی که آنها را تهدید به سر بخار آنها متوقف شده توسط پرخاشگری در آینده آنها را تهدید snuffed اولیه از طریق اسکاتلند شدت و خود را دست زدن به اشتباهات تحت فشار حمله رعد اسا.

Murrayfield reveled در آن – و سپس Murrayfield winced. داشتن نگاه منفعل و فرانسه به طور ناگهانی تغییر کرده و خود را به دست آورد سحر و جادو, اگر تنها برای یک دوره کوتاه.

محوری بالا سمت چپ از Matthieu Jalibert و گائل Fickou تا به حال اسکاتلند در مشکل. زمانی که آنها نقل مکان کرد و آن را حق merle, the wee جادوگر است که او را در مجلل ترین متقابل حوزه و پا زدن برای Penaud به نمره. Jalibert سپس rifled بیش تبدیل به قرار فرانسه جلوتر است.

‘بزرگ و پررنگ اسکاتلند rip سلام از فرانسه’

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

درام تنها شروع است. چهار دقیقه قبل از استراحت Haouas یک بازیکن با کوتاه ترین فیوز طرح از دست داد در میان غوغا در فرانسه خط. عملا هر بازیکن در آن وجود دارد هل دادن و تنه زدن اما Haouas انداخت پانچ در ریتچی متصل کردم و آنچه که او سزاوار – یک کارت قرمز.

هیستینگز اضافه شده به بازدیدکنندگان بدبختی با قرار دادن بیش از حاصل پنالتی به اینچ اسکاتلند در مقابل. قبل از نیمه انجام شد اسکاتلند بیمار فرانسه بیشتر قابل توجه از طریق خود را به جلو عضلات قبل از عوض کردن وارد رسیدگی با برخی از درخشندگی که فرانسه نمی تواند مقابله با.

او dummied و slalomed راه خود را به فضا و پیدا Ali قیمت در پشتیبانی. فرانسه پخش شد-eagled. سرعت و دقت را برای آنها. مرکز سام جانسون نگه داشته شود سرد خود را در لحظه ای تعیین کننده داد و آن را در یک بشقاب به میتلند که به سرعت از بیش در گوشه ای.

در عرض چهار دقیقه Haouas راه رفتن اسکاتلند برخورد کرده بود و آنها را با هشت امتیاز. در گذشته آنها را پیدا کرده بود بی رحمانه خط.

اوایل دقیقه از نیمه دوم درخشید نور چگونه در اسکاتلند موفق به قرار دادن آن همه با هم در روز. تحت سبع فشار در نزدیکی خط خود را از آنها ایستاد. بزرگ و پررنگ آنها نمی خواهد اجازه دهید فرانسه از طریق واتسون در آینده با یک گردش مالی.

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

سپس آنها حمله کردند و فرانسه رو به خوبی و واقعا هاگ بو. کاپیتان در زمان خاموش از خود 10m خط قوس downfield قبل از بازی در کریس هریس که چهار نعل روشن است.

این مرکز تا به حال قیمت بر روی شانه خود را و زمانی که scrum-نصف شد بريدن پایین در فرانسه 22 بازیافت سریع و اجرای دقیق ریچی و جانسون ارسال میتلند در صورت دوم خود را به نمره.

Hastings,’ تبدیل از اطراف زمین فوتبال شد پین های تیز. 15 مردان led 14 مردان 21-7. اسلم ناودان شده.

فرانسه بسیج اما تنها شادی آنها را از فشار شد سه امتیاز از Jalibert یک پنالتی که قرار داده شد که پس از آنها به نظر می رسید به درک تلاش برای مجسمه نیم تنه خانه دفاع برای سعی کنید کار نمی کردن.

سوم اسکاتلند سعی آمد 15 دقیقه قبل از پایان. آن را یک اتفاق است اما Murrayfield نمی مراقبت زیادی در مورد آن.

اسکاتلند تا به حال یک خط در فرانسه 22 و McInally برای 50-مرد کلاه فریزر قهوه ای – او پرتاب باریکش اما زمانی که توپ منحرف شد پشت در فرانسه طرف هیچ بازدید کننده قادر به جمع آوری آن و جایگزینی هوکر scooped تا هدیه و فرار به نمره. هیستینگز زدم تبدیل.

اسکاتلندی رهبری 28-10 یک شکاف است که محدود به 11 هنگامی که Ollivon کتک راه خود را بیش از چهار ساعت از زمان. Jalibert اضافه, تبدیل, اما او نمی تواند نجات با شدت بهم زدن.

یک صاعقه وار اسکاتلند با کمک از آتشین Haouas حال پاره پاره آن را از درک خود را.

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

خط-یو پی اس

اسکاتلند: 15-استوارت هاگ (سروان); 14-Sean Maitland, 13 -, Chris Harris, 12-Sam Johnson 11-بلر Kinghorn; 10-آدم Hastings 9-علی قیمت; 1-روری ساترلند 2-فریزر قهوه ای 3-Zander Fagerson, 4-اسکات Cummings, 5-اعطای Gilchrist, 6-جیمی Ritchie 7-Hamish واتسون 8-نیک Haining

جایگزینی: 16-استوارت McInally, 17-الان دل 18-Willem Nel, 19-سام اسکینر, 20-مگنوس بردبری 21-جورج هورن, 22-دانکن ویر 23-Kyle Steyn

فرانسه: 15-آنتونی Bouthier; 14-دامیان Penaud, 13-Virimi Vakatawa, 12-آرتور وینسنت 11-Gael Fickou; 10-رومن Ntamack, 9-merle; 1-Jefferson, پوارو, 2-Julien Marchand, 3-محمد Haouas, 4-Bernard Le Roux, 5-پل Willemse, 6-فرانسوا کروس, 7-چارلز Ollivon (سروان), 8-گرگوری Alldritt

تعویض: 16-کمیل چت, 17-Jean-Baptiste Gros, 18-Demba Bamba, 19-رومن Taofifenua, 20 -, Dylan Cretin, 21-Baptiste Serin, 22-Mathieu Jalibert, 23-توماس راموس

داور: پل ویلیامز (نیوزیلند)

لمس قضات: Wayne بارنز (انگلستان) و فرانک مورفی (ایرلند)

TMO: برایان MacNeice (ایرلند)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im