اگر چه وجود دارد باقی می ماند قابل توجه عدم قطعیت بیش از دقیقا چگونه کروناویروس جدید به گسترش است در حال حاضر وجود دارد بسیار بیشتر شواهد موجود به وزرا از زمانی که مستند تحمیل شد پنج هفته پیش.

دو یافته های مکرر در مطالعات متعدد به برخی از علت خوش بینی.

اولین ویروس نیست در هر حس معنی دار به نظر می رسد هوابرد. می توان آن را از طریق بینی هوا را برای چند متری از طریق سرفه و spittal اما به نظر نمی رسد به شناور کوچک ذرات در جو ،

دوم و مربوط به محیط داخلی در برخواهد داشت خطر بسیار بیشتر از آزاد هستند. در سراسر مطالعات برآورد حمله ثانویه رای در خانواده ها متفاوت بوده و بین 10 تا 20 درصد با یک مقدار کوچکتر حمله نرخ های خارج از خانه از بین 0-5 درصد است.

یک کره جنوبی مطالعه از یک ساختمان اداری بزرگ نشان می دهد یک الگوی مشابه است. در حالی که مردم نزدیک به هم در میز در یکی یک طرف از یک طبقه تمام برداشت, ویروس, آن را به سمت چپ بسیاری از کسانی که در طرف دیگر اتاق دست نخورده و نمی گسترش بین طبقه.

تمام این نشان می دهد عوامل خطر مهم در گسترش ویروس ها به عنوان سازمان جهانی بهداشت و دیگر hypothesised از ابتدا قطرات مملو از سطوح و دست نشسته و پایدار چهره به چهره تماس یا لمس کردن.

برای برنامه ریزان و سیاستمداران آن را به راه های مختلفی که در آن عناصر مستند ممکن است کاسته بدون تا حد زیادی افزایش خطر ابتلا به این ویروس به سرعت در حال گسترش دوباره:

ورزش در فضای باز و ورزش
ورزش در خارج از منزل توصیه می شود برای حدود یک ساعت در روز در حال حاضر


اعتبار: Getty Images Europe

افراد در بریتانیا در حال حاضر مجاز به گرفتن یک ساعت ورزش در روز در خارج وجود دارد اما به نظر می رسد محدوده قابل توجهی برای افزایش این.

طیف گسترده ای از غیر-تماس با ما ورزش هایی مانند گلف, گشت و گذار, پیاده روی و فضای باز شنا تقریبا قطعا می تواند اجازه داده می شود بدون تا حد زیادی افزایش خطر انتقال تا زمانی که گروه های بزرگ خارجی و داخلی در حال تغییر و جمع آوری امتیاز می تواند اجتناب شود.

همان احتمالا می توان گفت از کلاس های ورزش – چیزهایی مانند پیلاتس و یوگا – اگر آنها در حال انجام در فضاهای باز و شرکت کنندگان به خوبی گسترش یافته است.

توپ ورزشی مانند تنیس و تنیس روی میز مطرح کمی بالاتر خطر به دلیل های مشترک شی اما آن کوچک است و وجود ندارد اگر بازی های موجود برای کسانی که در درون یک خانواده است.

اجازه می دهد طیف بسیار گسترده تر از ورزش گزینه و زمان برای مردم نیز ممکن است کمک به کاهش یکی از بزرگترین واحد پیش بینی شده غیر مستقیم مضرات مستند – که بسیاری از مردم قرار داده خواهد شد در وزن رنج می برند و دراز مدت سلامت عروق اثرات طولانی مدت رفتار بی تحرک.

روز سفر به روستا و ساحل

شواهد کمی وجود دارد نشان می دهد که فعالیت در فضای باز مانند این را افزایش می دهد گسترش این ویروس در بین خانواده ها تا زمانی که مکانیسم می توان به جلوگیری از همه همگرا در همان محل در همان زمان.

اگر چه بسیار شده است از گروه خانواده بودن بازداشت picnicking در سواحل و نشیب وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه است با این غیر از آن است که در حال حاضر در برابر قوانین.

به عنوان طولانی به عنوان اعضای مختلف خانواده ها را با هم مخلوط کنید و کسب و کارهای محلی قادر به کار خوب, هوای آزاد, استانداردهای بهداشت, خطرات به نظر می رسد fleetingly کم است.

این موضوع را با تمام فعالیت های در فضای باز مانند این است که آنها نیاز دولت به ارائه یک چارچوب برای جلوگیری از آنها را سهوا تبدیل شدن به تجمع جرم. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد پیچیده است و این می تواند باشد که ساده وجود دارد که مکانیسم آن را کنترل کند.

در فرانسه به عنوان مثال پیشنهاد خروج پلان اماکن 100 کیلومتر محدودیتی در سفر. دیگر ساده برای برقراری ارتباط قوانین ممکن است شامل بخش بندی جامعه عجیب و غریب و حتی شماره خانه یا postcodes و تعیین آنها تاریخ خاص و زمان شکافها.

این صدا ممکن است کمی Orwellian اما اگر جایگزین ماندن در بسیاری از زمان این قوانین ممکن است برنده محبوب پشتیبانی می کند.

نقاشی با آبرنگ روی گچ کافه ها و رستوران ها

شواهد روشن است که از نزدیک بسته بندی شده کافه ها و رستوران ها یک خطر عمده برای سوپر پخش نوع حوادث است.

زمین صفر برای گسترش این ویروس در اطراف بسیاری از اروپا تصور می آمده اند از شلوغ apres ski میله فرانسه و اتریش و در رشته کوه های آلپ در فوریه نیمی اصطلاح فرار از مدرسه ،

در عین حال با ترافیک محدود و میلیون ها نفر از خانه کار وجود دارد یک فرصت برای دولت اجازه می دهد تا نوار و صاحبان رستوران ها برای ارائه به دقت کنترل خارج خدمات در بریتانیا تابستان بدون خطرات است.

این مدل در حال حاضر در حال آزمایش در بخش هایی از اروپا است که به طور سنتی بیشتر استفاده می شود به نقاشی با آبرنگ روی گچ خدمات.

ویلنیوس پایتخت لیتوانی این هفته اعلام کرد که این امر به نوبه خود آن فضاهای عمومی گسترده به فضای باز کافه به کافه ها و رستوران ها یک فرصت برای بازگشایی در حالی که احترام بهداشت عمومی قوانین. بیش از 160 کسب و کار در حال حاضر برای اعمال یک عامل اجازه.

عمومی مذهبی, خدمات
An open-air خدمات کلیسا در مونتانا


اعتبار: لری مایر/از Billings Gazette از طریق AP)

در طول سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, سان فرانسیسکو برگزار شد کلیسا در خارج از منزل برای کاهش انتقال ویروس. حتی برخی از اقدامات قانونی برگزار شد خارج است.

در این بیماری همه گیر در نیویورک در حال حاضر بسته 100 مایل از جاده ها به ترافیک بیشتر پیاده روی فضایی و برخی از گروه های مذهبی گرفته اند به برگزاری خدمات خارج است.

مغازه ها و صف

فعلی راه است که در آن بسیاری از مغازه ها عامل با صف های طولانی و خارج از صفحه نمایش لمسی داخل حس را از نظر علمی.

از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) مبتنی بر شواهد قوانین “خطر بالا” تماس با ما پیشنهاد می کنیم موارد زیر مهم هستند:

  • که افراد مختلف از خانواده ها به یکدیگر را لمس نمی جسمی با تکان دادن دست و یا بوسیدن, برای مثال

  • آنها نه بحث “چهره به چهره” را برای یک دوره پایدار و بیش از 15 دقیقه

  • آنها نه سرفه یا عطسه در

  • آنها نمی به اشتراک گذاشتن یک “محیط بسته” مانند یک دفتر کوچک و یا اتاق انتظار با کسی که برای بیش از 15 دقیقه

این دستورالعمل نشان می دهد که مغازه ها باید توجه بیشتری به سطوح مشترک است که مشتریان خود را با استفاده از – خود-خدمات tills تراشه و پین ماشین آلات و غیره. – به جای اینکه مردم را به ایستادن در صف های طولانی در خارج از جایی که آنها هستند نه رو در روی یکدیگر به هر حال.

از آنچه شناخته شده از این ویروس در آنها ممکن است بهتر است اجازه می دهد بیشتر مردم به فروشگاه به طور همزمان و پاک کردن سطوح مشترک پس از هر بار استفاده و یا دادن تمام مشتریان یک سرنگ از دست sanitiser در راه خروج از پلیس درب.

در یک دنیای ایده آل آنها همچنین به تمام مشتریان خود را جراحی, ماسک, ورود به فروشگاه به منظور کاهش احتمال از قطرات در حال گسترش است که دیگران ممکن است بعد از آن انتخاب کنید تا.

کارکنان منینگ فروشگاه – ضروری است اما به طور کلی ضعیف کارگران پرداخت می شود – مناسب باید داده شود N95 ماسک یا معادل ماسک که حفاظت از آنها و همچنین دیگران.

خطر آنها به صورت چند برابر بیشتر از کسانی که از مشتریان منحصر به فرد.

اتوبوس لوله و قطار

هر عادلانه کاستن از مستند اقدامات باید شامل تمرکز بر ارائه و استفاده ایمن از حمل و نقل عمومی.

چهار وجود دارد به ظاهر آشکار اصلاحاتی که باید در اینجا ساخته شده است: دست sanitisers خارج از همه ایستگاه برای استفاده توسط مسافران; فولاد ماسک یا پوشش صورت برای همه مسافران به کاهش گسترش قطرات; و N95 ماسک و دیگر PPE از جمله دستکش برای کارکنان و به طور منظم تمیز کردن سطوح مشترک در تمام واگن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im