آسمان قهوه ای مصاحبه: “من از خواب بیدار شدم به دیدن مادرم گریه. من احساس بد, اما از آن ساخته شده است من شجاع’

این یک موهبت است که آسمان قهوه ای به یاد بسیار کمی در مورد وحشتناک skateboarding حادثه که در سمت چپ او مبارزه برای زندگی خود را. شکر خدا حاضر و پس از آن — 11 ساله دچار شکستگی های متعدد به خود جمجمه شکسته و بازوی چپ شکسته و پارگی به قلب و ریه ها پس از سقوط سر برای اولین بار از بیش از 15فوت باقی مانده است کمی مبهم و مه آلود. اما پریشان واکنش خانواده او باقی ماند در ذهن او.

“چیزی که بعد از من به یاد داشته باشید, بود, بیدار شدن از خواب در بیمارستان” را به یاد می آورد قهوه ای در اولین مصاحبه خود با یک روزنامه ملی پس از خود حادثه است. “آنها تنها اجازه می دهد یک فرد از خانواده من است. من کاملا مطمئنم که من دیدم مادرم برای اولین بار و گریه میکرد. از آن ساخته شده من احساس واقعا بد است. آنها واقعا می ترسم. من نمی خواهم آنها را به احساس می کنم می ترسم.”

شده است coronavirus مجبور 2020 توکیو بازی ها به تعویق افتاد, قهوه ای, حرفه ای اسکیت نایک جوانترین حمایت ورزشکار و در حال حاضر در نقش یک مدل برای هزاران نفر از دختران جوان خواهد بود در توکیو ساخت کمان به عنوان بریتانیا جوانترین-همیشه تابستان المپیک. اگر کوچکترین لنت نقره ای آن است که او بیش از یک سال برای گرفتن بدن خود را به آن مبارزه-مناسب بهترین.

این تصویری از تصادف, ارسال شده در Instagram حساب به او 600,000 پیروان ماه گذشته را ندارد برای آسان ، قهوه ای بود و تلاش ترفند خاموش رمپ قبل از از دست دادن کنترل پاها و بازوها آور در هوا قبل از اورژانس آژیر پره هلیکوپتر و بیمارستان صداهای پر از سکوت است. قهوه ای, ورزشی عصبانی سیاه چشم و بازوی چپ در بازیگران پس از آن دیده می شود در تخت بیمارستان او را شجاعانه و گفت: “نگران نباش من خوب این خوب است به سقوط گاهی اوقات. من فقط رفتن به عقب و فشار و حتی سخت تر است.”

جداگانه Instagram پست از پدر همسرش یک روز پس از حادثه نشان داد که چگونه از جان گذشته چیزهایی بودند. از cradling دختر خود را در آغوش او به عنوان او بلد بی اراده روی بتن کف به شب او صرف شده در بخش مراقبت های ویژه به عنوان تیم کار می کرد به نگه داشتن او زنده است. او برادر کوچکتر اقیانوس هشت پریشان در شاهد به حادثه دست اول و فریاد زد در اشک خارج قادر به دیدار با توجه به کروناویروس محدودیت.

مشاهده این پست در Instagram

من می دانم که بسیاری از مردم نگران من است اما نگران نباش من خوب هستم. 👌🏼❤️🙏🏻من هیجان زده به عقب می آیند و حتی قوی تر و حتی سخت تر. قلب من می خواهد برای رفتن خیلی سخت در حال حاضر🔥من فقط در حال انتظار برای بدن من برای گرفتن 👊🏼با تشکر از شما همه برای ارسال عشق خود را پیام و حمایت از من. من متاسفم که شما را نگران باشید. من میخوام فقط خوب است. 💫⚡️✨ #nevergiveup #doitcosyouloveit #iloveskateboarding #skybrown #wegothis

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط آسمان قهوه ای (@skybrown) در

یک ماه و نیم است در حال حاضر از او تصادف و قهوه ای که مشخص شده تبدیل 12 در اوایل این ماه با رفتن گشت و گذار با دوستان خود را با بهره گیری از ویژه صبحانه و “سرد” در حال حاضر از را-را-را جواهرات و اشیای قیمتی است که صحبت کردن از طریق زوم از اتاق خواب خود را در جنوب کالیفرنیا. یکی از ویژه طراحی اسکیت می بیند که بخشی از درآمد حاصل از فروش به امور خیریه است که لبه پنجره رساند تا نزدیک پنجره. قدرتمند پیام از یک ورزشکار هنوز برای رسیدن به, از سال تزلزل ناپذیر است.

“شما در حال رفتن به سقوط گاهی اوقات آن را یک تصادف و من نمی خواهم که به من جلوگیری از انجام آنچه که من واقعا دوست دارم. چاپ صفحه است که به معنای واقعی کلمه بهترین. آن را فقط به من یک دختر شجاع به طوری. من میخواهم.”

آن است که ساعت 5 صبح در صبح یک درخواست از سمت او به طوری که او می تواند به گشت و گذار پس از آن. در یک روز عادی, آسمان صاف خواهد بود تا در 4am برای ضربه زدن به امواج و بسته در صبحانه, مدرسه اسکیت و سپس یکی دیگر از گشت و گذار در شب.

با وجود این در اوایل ساعت قهوه ای است که تمام انرژی خود را معمول چابک مودبانه خود, خوشحال, برای مقابله با سوالات از جمله در مورد نحوه بهبود او در جریان است. پوشیدن کلاه و در ابتدا شکستن سقوط او با یک دست بدون شک زندگی او را نجات داد اما آن را بی امان مثبت است که پزشکان معتقدند کمک به سرعت بخشیدن به بهبود او.
آسمان قهوه ای رو در اسکیت بورد خود و بازگشت به خود را به مکان شاد’ کمتر از شش هفته پس از حادثه


اعتبار: جو PUGLIESE

“من احساس راه بهتر” او می گوید. “دست من انجام شده است همه حق است. من هنوز هم نمی تواند خم آن را تمام راه را به آن درست شده واقعا سفت است. اما بهتر از داشتن یک بازیگران.” است که این آخرین نشانه ها از پیشرفت – حذف صورتی cast در دست چپ او که او تا به حال ایده خودش را به نوشتن ‘شجاع’ در سراسر در بزرگ سیاه و سفید نامه.

مقیاس صدمات به معنای چاپ صفحه و با شدت فعالیت بودند در پشت رایتر قرار داده خشن سفارش برای کسی که دوست ندارد به نشستن هنوز.

قوانین غذا خوردن سالم در ابتدا برداشته با Takis های مورد علاقه چیپس در عرضه فراوان. “هنگامی که من برای اولین بار دیدم پدرم در بیمارستان او در آمد با دو کیسه از ارائه است که او فکر کردم من می خواهم” او به یاد می آورد. “من تا به حال مقدار زیادی از بستنی یخی تمام شب در آن تنها چیزی که من واقعا می تواند غذا خوردن.”

هنگامی که در نهایت او را مرخص شد به خانه او صرف زمان با خانواده اش رفتن ماهیگیری و خرید.

نیز وجود دارد انتشار کتاب آسمان محدود: کلام حکمت از یک جوان قهرمان در اصل به پایان رسیده و همزمان با ساخت به بازی های المپیک, اما نقل قول های الهام بخش به خصوص به موقع با توجه به حوادث اخیر. “من فکر کردم این یک راه خوب به همه دختران همه پیام های من چون من تعداد زیادی. فقط به هرگز متوقف,” او می گوید: با افتخار بلند کردن آن را از قفسه کتاب در پشت او.
آسمان قهوه ای در Laureus World جوایز ورزشی با برادرش اقیانوس


اعتبار: گتی ایماژ

به او نشان می دهد که طرفداران خود را بازیابی شد و در مسیر او طراحی یک Infinite رقص به کلی کلارکسون را Stronger (What doesn’t Kill You). “من می خواستم به دختران نشان می دهد که نگران نباشید من همه حق من هنوز هم رقص و یک آهنگ خوب دوباره با” او می گوید.

قهوه ای ضربه اول به شهرت در آمریکا در سال 2018 پس از برنده شدن در تلویزیون واقعیت نشان می دهد رقص با ستاره ها: Juniors. بسیاری از دستاوردها عبارتند از برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهان و برنز در سال گذشته تبدیل به اولین زن به زمین ‘frontside 540’ به علاوه گرفتن تاییدیه از نایک, GoPro و کهکشان در کنار او کار خیریه. هر یک از آن تمجید می تواند به نوبه خود یک کودک زندگی وارونه اما براون پدر و مادر مصمم به نگه داشتن همه چیز به صورت عادی به عنوان امکان پذیر است.

برگشت بر روی اسکیت بورد خود را کمتر از شش هفته پس از حادثه بازگشت به “مکان شاد”.

مشاهده این پست در Instagram

من خیلی خوشحال به بازگشت در یک کاسه دوباره 🍲 😁❤️با تشکر از شما @tweestopher 🎥 برای دنبال فیلمبرداری من 🙏🏼 شگفت انگیز خود را 🔥🔥🤟🏼. آن را واقعا سرگرم کننده بود . . . . @nikesb @protec @نایک @independenttrucks @boneswheels @bonesbearings @almostskateboards @grizzlygriptape #skateboardingisfun #skybrown #nikesb #teamgb #independenttrucks @teamgb @skateboardinggb #کلاه

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط آسمان قهوه ای (@skybrown) در

“فقط انجام پخش دوباره اسکیت با, اقیانوس, آن, احساس خوب,” او می گوید: یک لبخند بزرگ شکستن در سراسر چهره او را.

براون مناقصه سال ممکن است کمک به پناهگاه او از جدیت از خود حادثه است. از او پرسیدند که او شده ترین ترس او می گوید: “برادر من عاشق اشکالات مانند حشرات و حیوانات تا او را گرفتن مارمولک و تعقیب من با آن در اطراف و من شروع به گریه که من از آنها بدم میاید حشرات. من می ترسم از آن چیزهایی است.”
براون پدر و مادر مصمم به نگه داشتن دختر خود را نسبتا پایه — حداقل زمانی که او در حال پرواز را از طریق هوا


اعتبار: DAVID SWIFT

ترفند او سقوط کرد در حالی که در مربی Tony hawk’s داخلی تسهیلات – “پخش بیش از کانال” یا سوار کردن یک طرف رمپ سبزه یا halfpipe و پل زدن شکاف قبل از فرود در همان سمت بود و یکی قهوه ای تا به حال موفق یک ماه قبلا با کمک از شاهین. 52-سال-یک پیشگامی در ورزش فکر می کند اعتماد به نفس او و نادر توانایی یادگیری ترفندهای جدید می تواند کمک به ایجاد براون “یکی از بهترین اسکیت بازان همیشه اگر نه یکی از بهترین و گرد اسکیت بازان همیشه بدون در نظر گرفتن جنسیت.”

“این دیوانه برای دیدن تونی می گویند که” او می گوید. “گاهی اوقات هر گونه ترفندها می تواند ترسناک. اما من آن را دوست دارم هنگامی که آن را ترسناک است. هنگامی که شما زمین آن را احساس می کند بهتر است. اگر آن را آسان به آن را احساس نمی کند به عنوان خوب. هنگامی که شما در هوا شما احساس می کنید مانند شما در حال پرواز است.”

قهوه ای واجد شرایط برای رقابت در بریتانیا از طریق او به زبان انگلیسی و متقاعد شده بود به نمایندگی از آنها به جای ژاپن و کشور تولد برای هر دو او و مادر او Mieko پس از رسمی رویکرد از اسکیت بورد گیگابایت صندلی لوسی Adams. حتی با تاخیر او را هنوز تبدیل به بریتانیا جوانترین تابستانی المپیک سال آینده در 13 سال و 10 روز بیش از Margery Hinton, که, شنا در سال 1928 بازی ها توسط چهار روز.

در حالی که “خرد” برای دیدن این بازی به تعویق افتاد و او اصرار دارد “زندگی مهم تر از هر چیزی”.

“این فقط به من اجازه می دهد یک سفر طولانی می گوید:” قهوه ای که یکی از تلگراف های ورزشی‘s توکیو هشت ورزشکاران است. “این امر می تواند شگفت انگیز برای کسب مدال آن خواهد بود رویایی. اما راستش بیشتر از آن است که من می خواهم به نشان می دهد کلاهبرداری است که پسران انجام می دهند و بالاتر رفتن و فقط با فشار مرزهای.

“من احساس می کنم مثل من مسئولیت را به دختران نشان می دهد چون گاهی اوقات آنها می ترسند به انجام آنچه آنها واقعا می خواهید به انجام. و ما نمی توانیم اجازه دهید بچه باید همه سرگرم کننده است. شما می تواند بسیار و هنوز هم دشوار است.”

قهوه ای تکرار سرود که او زندگی می کند. “من همیشه این آتش در من.

به هرگز. به همین دلیل من به همه می گویم. من قصد دارم به در رفتن نگه دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im