هارون Gordon تا به حال یک شب کامل انجام در با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه در طول شنبه شب حوادث در NBA All-Star Weekend. تا زمانی که گوردون آخرین غوطه دادن بود او را به پرواز بیش از یک بازیکن است که 7-پا 5-اینچ است که در آن قضات نمره کلی تلقی او کمتر از کامل است.

گوردون به حال دو dunks با نمرات عالی از 50 در دور باز و پس از آن او تا به حال دو مطلب کامل نمرات نهایی اما آیا همکار فینالیست جرثقیل جونز جونیور که با ارسال دو به یک مرگ ناگهانی غوطه دادن ،

گوردون که نقش اورلاندو سحر و جادو خود را کردم و پنجم 50 شب و جونز (Miami Heat) آن را همسان با 50. جونز سپس چراغ خاموش و دور دوم از غوطه دادن-با غوطه دادن که کمتر از کامل—پنج قضات ترکیب به او 48. سه نفر از آنها را به او کامل 10 در حالی که دو نفر از آنها تحویل داده nines.

Aaron Gordon of Orlando Magic
هارون Gordon #00 از اورلاندو سحر و جادو به نظر می رسد در طول نیمه دوم در مقابل نیویورک نیکز در باغ میدان مدیسون در فوریه 06, 2020 در شهر نیویورک است.
عکس سارا Stier/گتی ایماژ

گوردون و سپس مورد نیاز فقط یک غوطه دادن به ضرب و شتم جونز. گوردون کشیده Tacko سقوط به او کمک کند با آن. سقوط یک 7-5 بازیکن و فن های مورد علاقه که ایستاده بود در نزدیکی سبد برگزار شد و توپ در پشت گردن خود را در حالی که رو به سمت لبه. گوردون به سرعت با نزدیک شدن به زمان پرواز برداشت توپ در حالی که افزایش بیش از سقوط ارتفاع و ناودان توپ را از طریق حلقه.

او منتظر نمره خود را. سپس آن را به نظر می رسد: 9-10-10-9-9. او به ثمر رساند 47 که به معنای Jackson راه دور با 2020 با شدت بهم زدن غوطه دادن قهرمانی.

“این یک بسته بندی. من احساس می کنم باید دو غنائم. پس از آن بیش که” گوردون گفت: پس از مسابقه. گوردون به پایان رسید و به عنوان نفر دوم در سال 2016 مسابقه بیش از حد.

نه تنها بودند TNT گوینده کبود در تلویزیون زنده توییتر صدا کردن بر روی آن و همچنین تفکر گوردون رو دزدیدند دوم غوطه دادن عنوان در رزومه کاری خود را.

وجود دارد سابق Miami Heat افسانه دواین وید بود که یکی از پنج قضات و یکی از سه داد که گوردون نه که فرستاده گرما را دریک جونز به پیروزی.

“دوایت هاوارد کردم 49 برای قرار دادن در یک صحنه و لباس هالووین و ساخت یک پایه oop غوطه دادن… هارون گوردون dunked بیش از ساختمان امپایر استیت کردم و 47… شما باید شرمنده از خود DWade.”

در این پست غوطه دادن کنفرانس مطبوعاتی گوردون گفت که او باید پاداش نه تنها برای چهار کامل dunks در مقررات اما برای کمال بیشتر.

“سحر و جادو را هارون گوردون پس از بحث با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه به از دست دادن گرما را دریک جونز جونیور: “ما اینجا هستیم برای انجام چهار dunks. باید آن را به بهترین از چهار dunks. من چهار مستقیم 50s — پنج مستقیم 50s. آن را بیش از. این یک بسته بندی. برویم خانه.””

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im