Slaven Bilic چپ نا امید پس از West Brom تلو تلو خوردن به یک رسم در بلکبرن

West Bromwich Albion مدیر Slaven Bilic بود یک عکس از سرخوردگی خود را به عنوان لیگ برتر ارتقاء امید دچار تلو تلو خوردن. پس از از دست رفته یک میزبان از شانس آنها رها شدند برای به اشتراک گذاشتن یک نقطه با بلکبرن.

پیروزی را با ارسال آنها را بالا; در عوض, آنها تنها نقل مکان کرد و سطح در نقاط با رهبران لیدز که بازی در سوانسی امروز و سوم قرار Brentford تنفس پایین گردن خود را.

West Brom هنوز هم نیاز به هفت امتیاز بیشتر برای تضمین خودکار ارتقاء و سه بازی برای این کار ابتدا در صفحه اصلی به فولهام در روز سه شنبه.

“تا زمانی که آنها به ثمر رساند بسیار خوشحال شدم با عملکرد, اما شما باید برای کشتن بازی خاموش” Bilic گفت. “شما ایجاد نمی کند که تعداد زیادی شانس بسیار اغلب. اما اگر شما نگاهی به آنها شما همیشه در حال اجرا خطر ابتلا به اذعان.

“سپس در آخرین دقیقه 20 بازی شد بیش از حد کشیده و آنها تا به حال یک زن و شوهر از شانس زیادی. اما من نا امید ما نمی برد.”

Matheus پریرا بود که در قلب همه West Brom خوب زود حرکت می کند و هیچ جای تعجب وجود دارد زمانی که او درگیر در هدف باز.

برزیل رو به فرعی و داشت آستین که خال خال Filip Krovinovic رایگان در پست کرواتی volleyed سمت خود جلوتر است.

دو تا از چهار جایگزین های ساخته شده توسط بلکبرن مدیر تونی موبری در دقیقه 61 سام گالاگر و جو رتهولل ترکیب برای دومی خود را به سمت سطح.

“آن زمان برای تماس” گفت: موبری با اشاره به چهار برابر تغییر است. “آنها در بالا و ما نیاز به تغییر جریان بازی. ما در قمار و آن را پرداخت کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de