کسب و کار کوچک وام گیرندگان می توانید درخواست برای وام شروع آوریل 3, وزارت خزانه داری می گوید.


 US-POLITICS-HEALTH-VIRUS-ECONOMY
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن flanked توسط خزانه داری وزیر استیون Mnuchin (L) ما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (C) و رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R) صحبت می کند قبل از امضای مراقبت قانون 2 تریلیون دلار بسته نجات برای تسکین اقتصادی میان شیوع کروناویروس در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در مارس 27, 2020. – پس از پاکسازی سنا در اوایل این هفته و به عنوان ایالات متحده شد جهانی جدید کانون همه گیر با 92,000 تایید موارد عفونت جمهوری خواهان و دموکرات ایالات به greenlight این کشور بزرگترین-تا کنون اقتصادی طرح امداد. (عکس از جیم واتسون / AFP) (عکس از جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)
جیم واتسون/گتی

ایالات متحده آمریکا وزارت خزانه داری اعلام کرد که صاحبان کسب و کار کوچک می توانید شروع به درخواست برای وام برای کسب و کار خود را مبارزه از طریق COVID-19 همه گیر در آوریل 3.

چک حفاظت از برنامه تصویب شد به عنوان بخشی از مراقبت در عمل فراگیر 2 تریلیون دلار بسته امداد به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 مارس و اجازه “به $349 میلیارد دلار در بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک به کارکنان خود را پرداخت” با توجه به سند منتشر شده در وزارت خزانه داری سایت.

“شروع آوریل 3, 2020, کسب و کارهای کوچک و مالکیت انحصاری می توانید برای درخواست و دریافت وام برای پوشش خود حقوق و دستمزد و سایر هزینه های خاصی را از طریق موجود SBA وام دهندگان” سند متحده است.

“وام می تواند تا دو ماه خود را ماهانه به طور متوسط حقوق و دستمزد هزینه ها از سال گذشته به علاوه اضافی 25 درصد از این مبلغ است. که مقدار موضوع را به 10 میلیون دلار کلاه. اگر شما یک فصلی و یا کسب و کار جدید شما با استفاده از متفاوت قابل اجرا در مدت زمان خود را محاسبه است. حقوق و دستمزد هزینه خواهد شد در پوش 100.000 دلار سالانه برای هر یک از کارکنان.” حقوق و دستمزد و هزینه های حقوق و دستمزد مزایای پزشکی و مرخصی استعلاجی.

وام بخشوده خواهد شد به عنوان طولانی به عنوان “درآمد حاصل از وام استفاده می شود برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد و بیشترین بهره وام مسکن, اجاره و هزینه های آب و برق در طول دوره 8 هفته پس از وام ساخته شده است و کارکنان و جبران سطح نگهداری می شود.” هر کسب و کار کوچک است که آن را کاهش می دهد تعداد کارمندان را کاهش حقوق 25 درصد برای هر کارمند به ساخت کمتر از $100,000 یا نتواند به “بازگرداندن [خود] full-زمان اشتغال و سطح حقوق و دستمزد برای هر گونه تغییر ساخته شده بین 15 فوریه و مارس 26” را مدیون پول به دولت در وام های خود را که باید یک نرخ بهره ثابت و از .5 درصد است.

به منظور اعمال کسب و کارهای کوچک باید با پر کردن یک درخواست وام و ارائه آن با مدارک مورد نیاز به اداره کسب و کار کوچک وام دهنده برای پردازش. کسب و کارهای کوچک می توانند درخواست خود را از طریق هر موجود مدیریت کسب و کار کوچک وام دهنده (یک لیست را می توان در www.sba.gov) و همچنین “هر موسسه فدرال بیمه سپرده گذاری فدرال بیمه اعتباری و سیستم اعتباری موسسه که به شرکت است.”

هر کسب و کار کوچک می تواند درخواست برای این وام از جمله “سازمان های غیر انتفاعی, جانبازان, سازمان قبیله ای نگرانی در کسب و کار مالکیت انحصاری خود اشتغالی افراد و پیمانکاران مستقل.” تنها لازم است که آنها را از 500 کارمند و یا کمتر با برخی استثنائات در هر اداره کسب و کار کوچک.

یک کسب و کار کوچک ممکن است تنها از یک وام تحت این برنامه که تا تاریخ 30 ژوئن و وام های که بخشیده خواهد شد نیاز به پرداخت می شود در عرض دو سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de