آخرین DLC شخصیت سوپر سر و صدا وارنر نهایی است Byleth اصلی شخصیت Fire Emblem: سه خانه. و اگر شما یکی از لژیون از طرفداران احساس می کند که وجود دارد بیش از حد بسیاری از آتش نشان شخصیت در سر و صدا, مجموعه, مدیر, Masahiro Sakurai موافق است.

در مجله هفتگی Famitsu ستون Sakurai بیان چگونه شخصیت ها انتخاب شده و افکار خود را بر روی تعدادی از Fire Emblem و شمشیر شخصیت.

“من انتخاب نمی مبارزان بر اساس ترجیح خود” نارا نوشت – از طریق Siliconera. “که برای نینتندو به ارمغان بیاورد.”

Sakurai توضیح داد: روند معرفی Byleth به سوپر سر و صدا وارنر نهایی. او در مورد این موضوع که این شخصیت برای اولین بار نشان داد. Sakurai می گوید: “این زمان در اطراف ما به ارمغان آورد تجربه بلافاصله بازی به عنوان شخصیت اصلی یک بازی است که مردم در حال حاضر بازی. در نقطه شروع تولید آن ما تجربه کار با یک عنوان که در حال توسعه است.”

smash ultimate byleth main 3
نینتندو

معمولا شخصیت های DLC در سر و صدا نهایی آمده از franchises یا بازی شده اند که برای بیش از یک سال است. Fire Emblem: سه خانه شد و در ماه جولای شده است و در بازار فقط برای چند ماه. Sakurai نشان داد در ویژه Byleth نسخه ی نمایشی است که او به بازی سه خانه قبل از آن به پایان رسید به گرفتن احساس برای شخصیت.

در موضوع میزان Fire Emblem نقاط در فهرست Sakurai می گوید: “وجود دارد بیش از حد بسیاری از آتش نشان شخصیت. و وجود دارد بیش از حد بسیاری از شمشیر شخصیت. من هم درک می کنم. اما این چیزها در حال حاضر تصمیم گرفت به طوری که ما حرکت رو به جلو است. چیزهایی که من باید به فکر کردن در مورد در جای دیگر.”

Sakurai تصریح چگونه نینتندو تصمیم می گیرد که شخصیت های انتخاب شده برای سوپر سر و صدا وارنر نهایی و او و استودیو انجام فرایند توسعه. اما حتی این بدان معنی نیست که این تیم تکمیل می گویند در چگونه شخصیت های بازی در سر و صدا نهایی.

“از آنجا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از شمشیر شخصیت ما همه آنها را باید تاکتیک های خود که منحصر به فرد هستند به جنگنده” نارا نوشت.

این درست است به خصوص از Byleth که با استفاده از چهار سلاح های مختلف برای مبارزه در سوپر سر و صدا وارنر نهایی. به افتراق شخصیت از روی Marth و رابین Byleth می توانید با استفاده از یک کمان, تبر نیزه و شمشیر.

smash ultimate byleth weapons main
نینتندو

Sakurai نشان داد که وجود خواهد داشت یک دوم مبارزان عبور برای سر و صدا نهایی با شش DLC جدید شخصیت های. امیدوارم نینتندو نیست دیگری را انتخاب Fire Emblem یا شمشیر جنگنده برای, DLC, اگر چه ما پیش بینی طرفداران نمی خواهد ذهن اگر دانته از Devil May Cry ساخته شده ظاهر.

سوپر سر و صدا وارنر نهایی است که در حال حاضر در دسترس برای نینتندو سوئیچ.

آیا شما همان به اشتراک گذاشتن احساسات به عنوان Sakurai? افکار خود را بر Byleth? اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de