سهام در Snapchat شرکت مادر فرو برد تا آنجا که 14pc پس از آن نوشته شده کمتر از حد انتظار درآمد برای سه ماه آخر سال 2019.

لس-آنجلس-بر اساس ضربه محکم و ناگهانی در گفت و گو با افزایش درآمد خود را با 44pc سال در سال از $390m (£299m) به $561m تبدیل شدن به سودآور توسط برخی از اقدامات پس از هزینه های خاص محروم هستند ،

Snapchat متوسط تعداد روزانه کاربران در ادامه به اوج برخاسته از 210m در سه ماه منتهی به ماه سپتامبر به 218m در پایان سال ادامه یک خط داغ قابل ملاحظه ای رانده شده توسط کاربران از خارج از ایالات متحده و اروپا است.

اما این کافی نیست برای برخی از وال استریت سرمایه گذاران انتظار داشتند کمی بالاتر درآمد حاصل از $562-3m و کمی بالاتر از متوسط درآمد به ازای هر کاربر در $2.62 در مقابل واقعی $2.58.

Evan Spiegel, ضربه محکم و ناگهانی رئیس اجرایی گفت: “2019 شد یک تحول سال برای ضربه محکم و ناگهانی. ما شاهد حرکت در سراسر هیئت مدیره به عنوان ما رشد ما و جامعه ما شتاب رشد درآمد و پیشرفت به سوی سودآوری و جریان نقدی آزاد است.

“ما ادامه داد: حرکت ما توسعه یافته در اوایل سال جاری از طریق سه ماهه چهارم و ما هیجان زده در مورد رشد کسب و کار ما به 2020 و فراتر از آن.”

او استدلال کرد که ضربه محکم و ناگهانی در یک موقعیت خوب به بیرون می آیند در بالای عظیم تاریخی تغییر در سهولت گرفتن عکس های متضاد نادر استفاده از دوربین های قرن گذشته با 1.3 trn عکس پیام های ارسال شده با استفاده از اسنپ چت در سال 2019.

این شرکت گفت که ضرر خالص خود را افزایش یافته بود 26pc سال در سال از $192m به $241m و که آن را به حال ساخته شده سود $42m از نظر تنظیم Ebitda, اندازه گیری سود عملیاتی است که با حذف هزینه های خاص.

ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد درخشش خود را در وال استریت پس از اعماق آن مشکلات در اواخر سال 2018 هنگامی که آن را شوکه سرمایه گذاران با گزارش آن برای اولین بار تا کنون کاهش کاربران است. متوسط تعداد افراد با استفاده از آن هر روز کاهش یافت و از 191m در سه ماه اول سال 2018 به 186m در سه ماه منتهی به ماه سپتامبر.

اما Snapchat بهبود در طول سال تشکر در بخشی به یک سرانجام موفق relaunch از آن گوشی آندروید نسخه که بسیار مهم است برای به دست آوردن سهم بازار در خارج از ایالات متحده آمریکا که در آن مردم به مراتب کمتر باید اپل. آخرین آن مجموعه ای از نتایج مالی نشان داد روزانه کاربران در حال افزایش از 203 به 210m بیشتر از آن است که از خارج از شمال امریکا و اروپا است.

آقای اشپیگل اذعان کرد که گسترش جهانی یک مشکل بوده است چرا که “ارتباطات بصری است یک پهنای باند بالا در فعالیت های است که می تواند سنگین در بازارهای محدود و گران قیمت تلفن همراه اینترنت”.

اما او گفت: Snapchat در حال حاضر امضا معاملات با بیش از 70 شرکت های تلفن برای کمک به کاربران در کاهش هزینه ها از جمله ترافیک و همچنین کاهش داده های خود را استفاده از نیمی از بیش از شش ماه گذشته.

اسنپ چت نیز تلاش می کرد در برابر تقلیدی ارائه شده از Facebook متعلق به Instagram و همچنین به عنوان یک شکست برای شکستن از طریق به کاربران قدیمی تر. آقای اشپیگل گفت: سرمایه گذاران که خود برنامه منحصر به فرد قادر به کمک به تبلیغ کنندگان به جوانان و مردم را به تماشای تلویزیون یا درگیر شدن با طب سنتی “خطی” رسانه ها.

به که او گفت که بیش از 200 متر از اسنپ چت کاربران با استفاده از آن واقعیت افزوده (AR) ابزار جدید در آستانه سال 2019 و اصلی خود را تلویزیون نشان می دهد در حال حاضر به تماشای بیش از نیمی از نسل Z در ایالات متحده است.

Jeremi گورمن ضربه محکم و ناگهانی ارشد کسب و کار مسئول اضافه شده است که اسنپ چت است که در حال حاضر مورد استفاده بیش از 90pc از 13-به-24-ساله در ایالات متحده و 75pc از کسانی که سن بین 13 و 34.

دبرا Aho Williamson, تحلیلگر اصلی در eMarketer گفت که ضربه محکم و ناگهانی بوده است “حامل استاندارد” برای تبلیغات با فرمت هایی مانند مارک علیرضا فیلتر و آن را در حال حاضر 1.2 pc به اشتراک گذاری تلفن همراه هزینه تبلیغات در انگلستان است.

اما جیم Cridlin جهانی سر از نوآوری در سازمان رسانه ای WPP Mindshare گفت: “با وجود ضربه محکم و ناگهانی و تلاش برای ایجاد پلت فرم آسان تر برای خرید, Facebook دسترس و سهولت استفاده به ادامه آن را سخت را برای تبلیغ به توجیه ضربه محکم و ناگهانی (و دیگر) سرمایه گذاری.

“هنوز هم وجود دارد یک ادراک در میان تبلیغ کنندگان است که ضربه محکم و ناگهانی است ‘پیچیده’ و برای بسیاری از تبلیغ کنندگان و پیچیده برابر ترسناک است. ضربه محکم و ناگهانی تبلیغ محصولات نوآورانه و همچنین می توانید با بالاتر خلاق هزینه های که باعث می شود برای گران و سرمایه گذاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im