“بارش برف در پارک مرکزی! در مه!”: نادر بارش برف, روابط 1977 رکورد

سی بی اس آمریکا | No comments

برف سقوط در پارک مرکزی در اوایل صبح روز شنبه به تساوی یک رکورد ممکن است بارش برف مجموعه در سال 1977 با توجه به خدمات ملی آب و هوا. “در شهر نیویورک در پارک مرکزی این صبح آن بود – این بسته برای آخرین بارش برف که تا کنون دیده ایم” گفت: CBS اخبار هواشناس جف Berardelli در “CBS This Morning: شنبه.”

در شمال ایالت نیویورک یک مقدار قابل توجهی از برف در سمت چپ منطقه به دنبال مانند یک سرزمین عجایب زمستانی در وسط بهار. با توجه به Berardelli این disorienting ممکن است آب و هوا است که با توجه به تاوهکه به طور معمول تنها لمس کردن در زمستان.

گرداب قطبی عظیم گردباد از سرمای هوا است که به طور معمول به گردش در اطراف دایره قطب شمال. این امر منجر به غرق کردن به ایالات متحده چند بار در هر زمستان. اما این زمستان آن نیست و به جای آن گرداب بود غیر منتظره ای قوی و ثابت نگه داشتن هوای سرد قفل شده, far north.

“این بسیار عجیب و غریب از آنجا که به طور معمول گرداب قطبی ممکن است چند بار در طول زمستان. این تقریبا هرگز پایین می آید در اینجا در مه” Berardelli گفت. “به عنوان یک نتیجه, ما ده ها و ده ها تن از رکوردها شکسته در بخش شرقی این کشور است.”

عجیب و غریب آب و هوا خواهد گسترش در طول تعطیلات آخر هفته روز مادر با توجه به Berardelli به عنوان یخ ساعت در محل از غرب به شرق. بیشتر سوابق می تواند شکسته در اوایل هفته به عنوان درجه حرارت در حال انتظار برای افت دوباره در اوایل صبح روز سه شنبه.

“این جبهه سرد است هوا برای تقویت غیر طبیعی هوای سرد-توده در شرق ایالات متحده به kick-off هفته آینده” با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

“و زیر متوسط درجه حرارت با گسترده رکورد پایین به احتمال زیاد در سراسر شرقی و مرکزی و جنوبی آمریکا” بیش از آخر هفته می خواند NWS سایت. “یخ ساعت و هشدارها و همراه با فراست مشاوره در اثر” در سراسر شرقی دو سوم از ایالات متحده آن را گفت.

از آب و دوباره گرم کردن. با توجه به Berardelli بزرگ ریج فشار آورده بسیار گرم و درجه حرارت به کالیفرنیا و تمام راه را تا به آلاسکا. درجه حرارت در انکوریج آلاسکا 47 درجه در روز شنبه در حالی که کالیفرنیا, دره می رویم به حداکثر در 70s, 80s, حتی 90s نزدیک به 100.

در همین حال در میانه این دره اوهایو و غرب در حال تجربه متوسط نرخهای پایین به 20s و 30s — با windchills حتی سردتر از آن است.

“برای روز مادر بهترین مکان برای رفتن به سواحل غرب” Berardelli گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>