‘اجتماعی حباب’ می تواند محدود به کمتر از 10 دوستان و خانواده

ارتباطات اجتماعی در خارج از خانه و مدرسه ممکن است محدود به کمتر از 10 روز حتی اگر گسترده تست و تماس با ردیابی معرفی شده است به عنوان بخشی از یک استراتژی خروج.

جدید مدل سازی نشان می دهد دامنه برای شل شدن بریتانیا مستند اقدامات بسیار محدود اگر مثل تعداد ویروس (R) نگه داشته می شود تحت یک و یک دوم اوج بیماری اجتناب شود.

دو مطالعه جداگانه منتشر شده در هفته گذشته توسط دانشگاهیان قرعه کشی اساسی همان نتيجه گيری: R تنها می تواند نگه داشته و در زیر یک اگر تعداد ارتباطات اجتماعی ما خارج از خانه ما همچنان محکم محدود تا یک واکسن در دسترس می شود.

هر دو به احتمال زیاد ریخته بودن بیش از آخر این هفته توسط هیئت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) که گزارش به وزرا در هفته آینده.

یک مطالعه توسط مرکز برای مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی (CMMID) در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری یافت می شود که در “خوش بینانه” فرضیات مخاطبین ممکن است محدود به حدود 5-10 روز در خارج از خانه و در محل کار و مدرسه اگر یک تماس ردیابی استراتژی از نوع بریتانیا ظرفیت را دنبال شد.

مطالعه دوم توسط بخش مولکولی و بالینی پزشکی در دانشگاه داندی دریافتند که اگر انگلیسی ها از سر گرفته شد بیش از 10 درصد قبلی خود مخاطبین ما را خطر دوم اوج ویروس.

“مستند… به سختی می تواند شامل بیماری را گسترش می گویند که این نویسندگان از دوندی مطالعه است. “بحث در اطراف استراتژی خروج… نیاز به حرکت از خوش مفاهیم به سرعت در حال بازگشت به حالت عادی فعالیت است.

“اطلاعات ما بیشتر سازگار است با نیاز به اتخاذ یک جدید طبیعی” است که می تواند تعادل مطلوب بین اجازه می دهد فعالیت های اقتصادی در حالی که اطمینان بسیار کاهش قابل توجهی در قبل از ارتباطات اجتماعی – 90 درصد کاهش با توجه به ما تخمین می زند”.

در مصاحبه ای با تلگراف آدم Kucharski نویسنده سرب از CMMID مطالعه گفت: کلید نگهداری R تحت یکی بود برای جلوگیری از گسترش ویروس از بین خانواده ها است.

انجام می دهند که نیاز به فوق العاده کارآمد تشخیص جداسازی و ردیابی موارد جدید و یا تعمیر و نگهداری دقیق اجتماعی فاصله. در شرایط عملی هر گونه کاهش از زمان مستند نیاز به ترکیبی از اقدامات به عنوان نشان داده شده توسط کشورهایی مانند کره جنوبی.

“این خواهد بود بسیار سخت برای حفظ کنترل ویروس بدون نوعی از فاصله فیزیکی مگر اینکه تماس خود را ردیابی است مردم جدا شده و تست شده واقعا به سرعت و به مخاطبین خود را واقعا به سرعت” او گفت:.

آقای Kucharski و نویسندگان با استفاده از یک پایگاه داده از تعاملات اجتماعی جمع آوری شده توسط بی بی سی به عنوان بخشی از یک آزمایش اجتماعی که زد همزمان با صدمین سالگرد 1918 اسپانیایی Flu pandemic به مدل های مختلف استراتژی های خروج.

جمع آوری داده ها بین ماه های سپتامبر و نوامبر سال 2017 از طریق یک برنامه تلفن همراه است که شبیه سازی گسترش بسیار عفونی ویروس در سراسر انگلستان و درگیر ردیابی حرکات 40,162 شرکت کنندگان است.

یک ارتباط اجتماعی تعریف شد در CMMID مدلسازی میشود جایی که یک “مکالمه یا تماس فیزیکی”.

این مشابه است اما بیشتر کمی محافظه کار تر از تعریف سازمان جهانی بهداشت (WHO) توصیه می کند در تماس با آن ردیابی دستورالعمل. این توصیف “خطر بالا” تماس به عنوان یکی که در آن شده است وجود دارد را لمس کنید و یا “چهره به چهره و تماس با عرض دو متر برای بیش از 15 دقیقه”.

این مطالعه نشان می دهد حد از چهار ارتباطات اجتماعی فراتر از خانه محل کار یا مدرسه که نیاز به نگهداری در یک استراتژی خروج است که در ترکیب و جداسازی موارد و قرارداد ردیابی با بازگشت به کار و مدارس باز دوباره گزینه های دیگر وجود دارد.

این مدل نشان می دهد که اضافی ارتباطات اجتماعی می تواند فراتر از 10 روز اگر نیمی از نیروی کار قادر به کار از خانه ،

آقای Kucharski گفت: این امر در نهایت به یک تصمیم سیاسی برای دولت که به عنوان ترکیبی از اقدامات را اتخاذ کنند اما این اجتماعی فاصله اقدامات برخی از فرم مورد نیاز خواهد بود.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از امید”, او گفت:. “سناریوی خوش بینانه است که ما باید هدفمند تر و کمتر مخل اقدامات, اما زندگی در جریان است به باقی می ماند بسیار متفاوت برای آینده قابل پیش بینی تا یک واکسن پدیدار می شود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر