آنها را تبدیل به جدید buzzwords از شیوع کروناویروس. اما چه آنها چیست و چگونه باید به شما به دنبال مشاوره ؟

چه خود انزوا?

اگر شما علائم ویروس جدید, مداوم سرفه و تب و می توانید پس از نگاه خودتان در صفحه اصلی شما باید به خود انزوا NHS مشاوره متحده است. شما می توانید راهنمای کامل در اینجا.

اگر شما زندگی می کنند به تنهایی این کار را برای هفت روز از روز شما برای اولین بار شروع به نمایش علائم. اگر شما با دیگران زندگی می کنند شما باید به ماندن در خانه به مدت هفت روز اما مردم زندگی می کنند و نیاز به انجام این کار برای 14 روز. تفاوت در درجه است چون از 14 روز دوره کمون ویروس.

می توانید من را در خود به انزوا?

اگر ممکن است ماندن در داخل و شخص دیگری بخواهید به ارائه هر گونه مواد غذایی یا دارو برای شما – اما مطمئن شوید که آنها را رها منابع خارج به جای آمدن به خانه خود را.

اگر شما می توانید حرکت افراد آسیب پذیر از خانه خود را به ماندن با دوستان و خانواده. اگر هیچ کس نمی تواند به شما کمک کند می توانید بیرون بروید برای لوازم ضروری اما اجتناب از تماس با دیگران است. تحت هیچ شرایطی نباید شما را به یک عمل جراحی GP داروخانه یا بیمارستان برای جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران. شما ممکن است رفتن به خارج برای ورزش اگر شما احساس می کنید به اندازه کافی اما دور ماندن از دیگران است.

من باید خود منزوی در خانه ؟

بله به خصوص اگر شما مردم آسیب پذیر زندگی می کنند با شما. اگر شما می توانید خواب در یک اتاق جداگانه و با استفاده از یک حمام جداگانه. در غیر این صورت استفاده از حمام و آشپزخانه مناطق در زمان های مختلف و پاک کردن آنها پس از شما آنها استفاده می شود. مطمئن شوید که شما دستهای خود را به طور منظم. هر زباله مانند بافت باید با دو صعود نگه داشته و به غیر از عادی زباله های خانگی برای 72 ساعت قبل از آن مستعد است.

زمانی که باید خود انزوا پایان ؟

آن را پیچیده! اگر شما خود جدا برای هفت روز شما می توانید در پایان در پایان آن دوره اگر شما احساس می کنید خوب است. اگر شما خود جدا برای 14 روز شما می توانید در پایان در پایان این دوره اگر شما برداشت ویروس. اگر شما احساس ناخوشی در طول این زمان شما باید از خود جدا برای بیشتر از هفت روز از روزی که برای اولین بار نشان داد علائم. بنابراین در تئوری شما می تواند در نهایت خود جدا برای 21 روز.

چه اجتماعی فاصله?

این چیزی است که هر کسی که نمایش نه هر گونه علائم در حال حاضر باید تمرین – این بدان معنی است که شما باید در هر اجتماعات بزرگ و یا گروه و حفظ فاصله خود از دیگران است. بنابراین نمی رفتن به سینما و تئاتر و رستوران و میخانه و یا به دوستان خانه.

من باید به کار می کند ؟

اگر شما می توانید از خانه کار می کنند. این برای همه امکان پذیر نیست بنابراین بحث به کارفرمای خود را در مورد چگونه برای ایمن ماندن.

می برم خارج ؟

بله – شما می توانید بیرون بروید و به زندگی ما خواهد بود بسیار محدود در طول هفته های آینده تازه هوا خواهد بود خوش آمدید. بنابراین برای اجرای سوار دوچرخه خود را و راه رفتن سگ خود را, اما به یاد داشته باشید برای حفظ فاصله ایمن از دیگران است.

من هنوز هم می توانید ملاقات با دوستان ؟

شما ممکن است مجبور به خلاق با این یکی. دیدار با یو پی اس در پارک یا اجتماعی راه رفتن ممکن است راه به جلو. اعتماد ملی اعلام کرده است که – در صورت امکان – تمام پارک ها و باغ ها در حال حاضر خواهد شد باز به صورت رایگان. اما آوردن یک فلاسک و یک پتو پیک نیک به عنوان کافه ها (و همچنین ساختمان های تاریخی آن) بسته شد.

من باید بروید و دیدار پدربزرگ و مادربزرگ?

اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی به اندازه کافی شما می توانید پاپ در یک زمان کوتاه اما نمی رویم و با آنها باقی بماند. آیا پارک نوه های آنها حتی اگر شما ممکن است پاره شدن موهای خود را. تنظیم آنها را در اسکایپ و یا مشابه و منظم برنامه ویدئو چت. سعی کنید به یاد داشته باشید و افراد آسیب پذیر در این زمان ما یک مقدار زیادی از مشاوره در اینجا چگونه به اطمینان حاصل شود که شما عزیزان اقامت امن و شاد در طول این زمان.

می تواند فرزندان من ملاقات با دوستان ؟

آنهایی که کمی می توانید ملاقات در پارک اما اطمینان حاصل شود که آنها لازم نیست به صرف زمان بیش از حد در نزدیکی – ساده تر از انجام گفت بدیهی است. و به یاد داشته باشید را به دست sanitiser. کودکان بزرگتر نیز دیدار خارج اما لازم نیست که دوستان در اطراف. شما ممکن است به خودتان پیدا کنید که خدا را شکر همه چیز مانند ایکس باکس و Tik-Tok به این معنی است که بچه های خود را قادر خواهد بود به ماندن در تماس با دوستان خود.

آیا من می توانم دوستان دور برای شام ؟

متاسفانه هیچ! شما می توانید شاید یکی از دوستان بیش از یک نوشیدنی اما فاصله خود را حفظ کنید. و مطمئن شوید که آنها دستهای خود را در هنگام ورود. در آسیا اسکایپ شام احزاب محبوب شد – شما می توانید آنها را امتحان کنید.

می توانم به ورزشگاه ؟

مگر اینکه شما می توانید تضمین می کنند که شما می توانید حفظ فاصله از سایر مردم این ممکن است دشوار است. به عنوان ما در حال نزدیک شدن به بهار این فرصت را به ورزش در خارج از منزل. سال آینده ماراتن لندن خواهد بود پر از افرادی که خود را coronavirus قرنطینه به خوبی استفاده کنید.

آنچه در مورد گرفتن کوتاه کردن مو ؟

احتمالا بهترین اجتناب شود متاسفانه. شاید زمان برای آزمایش با کلیپرز برای مردان و یا به مدت طولانی برای زنان و استفاده از خانه رنگ کیت. هر کسی که می خواهد یک بیت از pampering می تواند انجام برخی از صفحه اصلی انجمن.

آیا من می توانم خرید بروید ؟

بله – شما می توانید بیرون بروید و در مورد. بدیهی است که خرید آنلاین حمل کمتر در معرض خطر انتقال بیماری اما فراموش نکنید که مغازه های محلی خود را که ممکن است در تلاش برای شناور ماندن در طول تعطیل. بسیاری از مغازه ها در حال حاضر اعلام کرد آنها در حال بستن خود آجر و ملات فروشگاه بنابراین شما ممکن است مجبور به خرید آنلاین.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im