اجتماعی فاصله و خود انزوا قوانین توضیح داده شده – آنچه در آن به معنی برای روز به روز زندگی و معاشرت

آنها را تبدیل به جدید buzzwords از شیوع کروناویروس. اما چه آنها چیست و چگونه باید به شما به دنبال مشاوره ؟

چه اجتماعی فاصله?

این چیزی است که هر کسی که نمایش نه هر گونه علائم در حال حاضر باید تمرین – این بدان معنی است که شما باید در هر گونه تجمع و یا گروه های بیش از دو نفر (و تنها از خود و خانواده) و حفظ فاصله خود را از دیگران اگر شما در.

حالا که سینما, تئاتر, رستوران ها و بارها و ورزشگاه بسته شده است وجود دارد کمی وسوسه. اما دولت مشاوره در حال حاضر نیز محدود می کند هر کسی از بازدید از دوستان خانه و اعضای خانواده که آیا زندگی در خانواده خود را. با توجه به جدید مستند قوانین قرار داده شده توسط دولت در شب مارس 23 نفر تنها می تواند به ترک خانه های خود را در حال حاضر برای زیر چهار دلیل:

  1. برای خرید ملزومات
  2. یک بار در روز برای ورزش
  3. پزشکی و یا نیاز به ارائه مراقبت
  4. سفر به و یا از کار (اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند

چه خود انزوا?

اگر شما علائم ویروس جدید, مداوم سرفه و تب و می توانید پس از نگاه خودتان در صفحه اصلی شما باید به خود انزوا NHS مشاوره متحده است. شما می توانید راهنمای کامل در اینجا.

اگر شما زندگی می کنند به تنهایی این کار را برای هفت روز از روز شما برای اولین بار شروع به نمایش علائم. اگر شما با دیگران زندگی می کنند شما باید در خانه بماند برای 14 روز همراه با مردم در خانواده خود است. تفاوت در درجه است چون از 14 روز دوره کمون ویروس.

می توانید من را در خود به انزوا?

اگر ممکن است ماندن در داخل و شخص دیگری بخواهید به ارائه هر گونه مواد غذایی یا دارو برای شما – اما مطمئن شوید که آنها را رها منابع خارج به جای آمدن به خانه خود را.

اگر شما می توانید حرکت افراد آسیب پذیر از خانه خود را به ماندن با دوستان و خانواده. اگر هیچ کس نمی تواند به شما کمک کند می توانید بیرون بروید برای لوازم ضروری اما اجتناب از تماس با دیگران است. تحت هیچ شرایطی نباید شما را به یک عمل جراحی GP داروخانه یا بیمارستان برای جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران. شما ممکن است رفتن به خارج برای ورزش اگر شما احساس می کنید به اندازه کافی اما دور ماندن از دیگران است.

من باید خود منزوی در خانه ؟

بله به خصوص اگر شما مردم آسیب پذیر زندگی می کنند با شما. اگر شما می توانید خواب در یک اتاق جداگانه و با استفاده از یک حمام جداگانه. در غیر این صورت استفاده از حمام و آشپزخانه مناطق در زمان های مختلف و پاک کردن آنها پس از شما آنها استفاده می شود. مطمئن شوید که شما دستهای خود را به طور منظم. هر زباله مانند بافت باید با دو صعود نگه داشته و به غیر از عادی زباله های خانگی برای 72 ساعت قبل از آن مستعد است.

زمانی که باید خود انزوا پایان ؟

آن را پیچیده! اگر شما خود جدا برای هفت روز شما می توانید در پایان در پایان آن دوره اگر شما احساس می کنید خوب است. اگر شما خود جدا برای 14 روز شما می توانید در پایان در پایان این دوره اگر شما برداشت ویروس. اگر شما احساس ناخوشی در طول این زمان شما باید از خود جدا برای بیشتر از هفت روز از روزی که برای اولین بار نشان داد علائم. بنابراین در تئوری شما می تواند در نهایت خود جدا برای 21 روز.

من باید به کار می کند ؟

اگر شما می توانید از خانه کار می کنند. این برای همه امکان پذیر نیست بنابراین بحث به کارفرمای خود را در مورد چگونه برای ایمن ماندن در محل کار.

می برم خارج ؟

بله – شما می توانید بیرون بروید و به زندگی ما خواهد بود بسیار محدود در طول هفته های آینده تازه هوا خواهد بود خوش آمدید. بنابراین برای اجرای سوار دوچرخه خود را و راه رفتن سگ خود را, اما به یاد داشته باشید برای حفظ فاصله ایمن از دیگران است. اما شما می توانید تنها یک بار در روز.

  • چگونه به تناسب اندام در حال اجرا و راه رفتن و دوچرخه سواری در طول مستند

من هنوز هم می توانید ملاقات با دوستان ؟

همه تجمعات بیش از دو نفر ممنوع به جز اعضای خانواده خود را. و این اقدامات در محل برای مدت سه هفته شروع فورا.

پلیس باید قدرت به موضوع در نقطه جریمه 30 پوند برای جلسه بدون دلیل خوب است.

من باید بروید و دیدار پدربزرگ و مادربزرگ?

بدون آن سخت است به خصوص اگر آنها تنها و آسیب پذیر است. من می دانم که افرادی که خود را قدیمی تر از بستگان و موج از طریق پنجره یا قرار دادن یادداشت ها از طریق درب. تنظیم آنها را در اسکایپ و یا مشابه و منظم برنامه ویدئو چت. سعی کنید به یاد داشته باشید و افراد آسیب پذیر در این زمان ما یک مقدار زیادی از مشاوره در اینجا چگونه به اطمینان حاصل شود که شما عزیزان اقامت امن و شاد در طول این زمان.

  • چگونه به نگه داشتن در تماس با بستگان سالمند

می تواند فرزندان من ملاقات با دوستان ؟

هیچ. زمین های بازی و سایر پارکها و مناطق بازی در آنها در حال حاضر بسته شده است. شما ممکن است به خودتان پیدا کنید که خدا را شکر همه چیز مانند ایکس باکس و Tik-Tok به این معنی است که بچه های خود را قادر خواهد بود به ماندن در تماس با دوستان خود بدون لحاظ جسمی نیاز به ملاقات.

می توانم به ورزشگاه ؟

هیچ – همه ورزشگاه بسته شده برای آینده قابل پیش بینی. به عنوان ما در حال نزدیک شدن به بهار این فرصت را به ورزش در خارج از منزل. در این سال ماراتن لندن که قرار است به اتفاق در ماه اکتبر خواهد بود پر از افرادی که خود را coronavirus قرنطینه به خوبی استفاده کنید.

  • سعی کنید این تمرینات را برای تمرین در خانه

آنچه در مورد گرفتن کوتاه کردن مو ؟

همه غیر ضروری مغازه ها بسته شده اند و که شامل سالن های زیبایی و کمد مو. شاید زمان برای آزمایش با کلیپرز برای مردان و یا به مدت طولانی برای زنان و استفاده از خانه رنگ کیت. هر کسی که می خواهد یک بیت از pampering می تواند انجام برخی از صفحه اصلی انجمن.

آیا من می توانم خرید بروید ؟

فقط برای دارو و ملزومات دیگر از جمله مواد غذایی است. بدیهی است که خرید آنلاین حمل کمتر در معرض خطر انتقال بیماری اما فراموش نکنید که مغازه های محلی خود را که ممکن است در تلاش برای شناور ماندن در طول تعطیل. اگر چه بسیاری از مغازه ها بسته اند آنها هنوز باز برای تحویل آنلاین.

  • پزشکان عمل جراحی و دندانپزشکان هنوز باز است ؟

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de