اجتماعی فاصله: آیا قوانین جدید ؟

تلگراف | No comments

پس از هفت هفته تحت سخت lockdown برای مبارزه با گسترش Covid-19 بوریس جانسون روز یکشنبه اعلام کرد دولت نقشه راه برای کاهش برخی از این اقدامات است.

در حالی که نخست وزیر را تشویق کسانی که نمی توانند کار از خانه برای رفتن به محل کار وی تاکید کرد ادامه داد: اهمیت اجتماعی فاصله و اعلام کرد که این جریمه برای کسانی که به دنبال این قوانین را در مجموعه ای به افزایش است.

تحت قوانین فعلی پلیس می تواند موضوع در نقطه جریمه £60 اگر کسی گرفتار شکستن قوانین. این جریمه خواهد شد و در حال حاضر افزایش به 100 پوند, اما پرداخت جریمه ظرف 14 روز را کاهش می دهد مجموع به 50 پوند. مجرمین می تواند خوب برای هر دو نقض پس از آن به حداکثر £3200. بیش از 9000 جریمه صادر شده برای نقض در انگلستان و ولز است.

همچنین ارزش به خاطر سپردن است که نخست وزیر اعلام لزوما اعمال می شود به تمام انگلستان و اسکاتلند و ویلز و ایرلند شمالی دولت باید تمام گفت که آنها چسبیده به “ماندن صفحه اصلی” پیام برای هم بودن.

چه اجتماعی فاصله قوانین ؟

اینکه آیا یا نه شما در حال نمایش coronavirus علائم اجتماعی فاصله چیزی است که هر کس باید تمرین در لحظه.

این به این معنی است که شما باید در هر گونه تجمع و یا گروه های بیش از دو نفر (و تنها از خود و خانواده) و حفظ فاصله خود را از دیگران اگر شما در.

در حالی که این آسان تر ساخته شده توسط بسته شدن سینماها و رستوران ها و بارها و سالن های ورزشی دولتی, مشاوره نیز محدود هر کسی از بازدید از دوستان و اعضای خانواده که آیا زندگی در خانواده خود را.

پلیس قبلا قدرت به موضوع در نقطه جریمه £60 برای جلسه بدون دلیل خوب و این در حال حاضر افزایش یافته و به 100 پوند پس از نخست وزیری در اطلاعیه روز یکشنبه.

اجتماعی فاصله قوانین حتی سخت تر برای بیش از 70s و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی مانند بیماری های مزمن تنفسی مزمن, بیماری های قلبی و ضعف سیستم ایمنی است. دولت توصیه این است که هر کسی که افتاد به این دسته باید به خصوص سختگیرانه در اجتماعی خود فاصله گرفته است. برخی از افراد مبتلا به خصوص در شرایط جدی شده اند توصیه می شود به ترک خانه های خود در همه.

با توجه به قوانین تنظیم شده در مارس 23, مردم می توانند تنها ترک خانه خود را به دلایل زیر:

  1. برای خرید ملزومات

  2. یک بار در روز برای ورزش

  3. پزشکی و یا نیاز به ارائه مراقبت

  4. سفر به و یا از کار

یکشنبه, برخی از این قوانین شده اند کمی آرام – اما آنها باقی می ماند وابسته به “R” نرخ اقامت کمتر از یک است.

فعالیت در فضای باز و ورزش

برای هفت هفته گذشته انگلستان به صراحت گفته شده است که آنها فقط می توانید بیرون بروید به ورزش یک بار در روز.

اما اکنون نخست وزیر است که تشویق مردم به “بیشتر و حتی مقدار نامحدودی از ورزش در فضای باز”.

آن را نیز در حال حاضر مجاز به نشستن در آفتاب در پارک محلی خود رانندگی به مقصد دیگر و بازی های ورزشی – اما همه از این تنها می تواند انجام شود با اعضای خود و خانواده است.

آقای جانسون تاکید کرد که مردم باید همچنان به “اطاعت از قوانین اجتماعی فاصله” و برای اجرای این قوانین وجود خواهد داشت افزایش جریمه برای افرادی که آنها را شکستن.

دیدن خانواده و دوستان

نخست وزیر را ندارد هر گونه اطلاعیه جدید در اطراف دیدن خانواده و دوستان او تأکید بر نیاز به ادامه به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با کسانی که در خانواده خود است.

در حالی که شده است وجود دارد های اخیر حدس و گمان است که دولت ممکن است اعلام کند که مردم می توانند معاشرت در برخی محدود “حباب” وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر مقام راهنمایی و مشاوره در معاشرت با کسانی که در خارج از خانواده خود را همان باقی می ماند به عنوان آن بود قبلا.

حمل و نقل عمومی

در اطلاعیه روز یکشنبه نخست وزیر خواست اعضای عمومی به “جلوگیری از حمل و نقل عمومی اگر در همه ممکن است” به دلیل نیاز به حفظ اجتماعی فاصله و به عنوان یک نتیجه از این ظرفیت در حمل و نقل عمومی خواهد شد و در نتیجه محدود شود. نخست وزیر اضافه شده است که حمل و نقل عمومی اپراتور خواهد بود پس “Covid-secure استانداردهای”.

او نیز خواست کسانی که باید به کار برای رسیدن به محل کار پیاده روی یا دوچرخه سواری که در آن ممکن است.

روز شنبه وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت که حتی اگر انگلستان شبکه حمل و نقل در حال اجرا در ظرفیت کامل دو متری اجتماعی فاصله حکومت را به معنای تنها یک در 10 مسافر می تواند سفر.

او گفت: دولت با همکاری با شرکت فنی برای توسعه نرم افزار اجازه می دهد تا مردم را به “پیدا کردن چه بخش هایی از شبکه حمل و نقل به سر می برند و اجتناب از آنها” اجتماعی را حفظ فاصله پس از مستند.

کار

یکی از مهم ترین تغییرات اعلام شده توسط نخست وزیر در روز یکشنبه شده است که دولت معتقد است در حال حاضر باید برای رفتن به محل کار.

قبلا راهنمایی بود که شما باید از خانه کار می کنند اگر شما می توانید و فقط رفتن به محل کار اگر شما کاملا باید.

با این حال آقای جانسون در حال حاضر گفت که هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند – برای مثال کسانی که مشغول به کار در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید – باید “به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار”.

نخست وزیر گفته است که به منظور اطمینان از محل امن دولت کار کرده است برای ایجاد راهنمایی های جدید برای کارفرمایان را به محل “Covid-19 امن”.

اگر چه هیچ مقام رسمی جزئیات داده شده است در این حال نقشه برای گرفتن بریتانیا بازگشت به کار دقیق در هفت جداگانه دولت اسناد – دیده شده است با تلگراف.

پیش نویس اسناد برای باز کردن مراکز خرید و هتل ها و کارخانه ها و ادارات شامل سخت اجتماعی فاصله اقدامات نشان می دهد که هر گونه بازگشت به قبل از مستند عادی است مدتی دور.

این توصیه ها شامل نصب پلکسی گلاس صفحه نمایش بین میز در دفاتر و نیاز به کارگران نه به نشستن چهره به چهره اما پشت به پشت یا پهلو به سمت آسانسور تنها استفاده می شود اگر نیمه خالی hot desking لغو و کارگران نمی های تجهیزات.

مبهوت ورود و خروج بار برای کارکنان نیز در نظر گرفته شده و همچنین ارائه کارکنان با بسته بندی وعده های غذایی برای جلوگیری از باز کردن محیط های اغذیه فروشی.

این پیش نویس اجتماعی فاصله ارشاد باقی مانده است کاملا دقیق برای غیر کارگران دفتر. برای مثال راهنمایی برای پیک و رانندگان کامیون نشان می دهد پیدا کردن جایگزین برای دو فرد تحویل و سایت های ساختمان و مزارع باید از هم جدا را به “مناطق” گروههای کارگری مختلف با مبهوت شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>