بوریس جانسون قرار می گیرد انگلستان تحت سخت مستند در مارس 23 برای مبارزه با گسترش Covid-19 اگر چه دولت بوده و مردم را به “فاصله اجتماعی” برای برخی از زمان قبل از این.

در حالی که اجتماعی فاصله و خود جداسازی کرده طبیعی جدید برای مستند بریتانیا, نخست وزیر است که مجموعه ای برای رسیدگی به این کشور در روز یکشنبه که در آن او خواهد شد مجموعه ای از طرح خروج در حال حاضر که بریتانیا در گذشته اوج این بیماری همه گیر.

اگر چه جزئیات “فاز دو” از پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر خواهد شد و تنها روشن شود در پایان این آخر هفته در حال حاضر وجود دارد برخی از نشانه ای که این بدان معنی خواهد بود که برای اجتماعی فاصله.

آنچه در حال حاضر قوانین ؟

اینکه آیا یا نه شما در حال نمایش coronavirus علائم اجتماعی فاصله چیزی است که هر کس باید تمرین در لحظه.

این به این معنی است که شما باید در هر گونه تجمع و یا گروه های بیش از دو نفر (و تنها از خود و خانواده) و حفظ فاصله خود را از دیگران اگر شما در.

در حالی که این آسان تر ساخته شده توسط بسته شدن سینماها و رستوران ها و بارها و سالن های ورزشی دولتی, مشاوره نیز محدود هر کسی از بازدید از دوستان و اعضای خانواده که آیا زندگی در خانواده خود را. پلیس باید قدرت به موضوع در نقطه جریمه £60 برای جلسه بدون دلیل خوب است.

اجتماعی فاصله قوانین حتی سخت تر برای بیش از 70s و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی مانند بیماری های مزمن تنفسی مزمن, بیماری های قلبی و ضعف سیستم ایمنی است. در حال حاضر دولت توصیه این است که هر کسی که می افتد به این دسته باید به خصوص سختگیرانه در اجتماعی خود فاصله گرفته است. برخی از افراد مبتلا به خصوص در شرایط جدی شده اند توصیه می شود به ترک خانه های خود در همه.

با توجه به قوانین تنظیم شده در مارس 23, مردم تنها می تواند به ترک خانه های خود را به دلایل زیر:

  1. برای خرید ملزومات

  2. یک بار در روز برای ورزش

  3. پزشکی و یا نیاز به ارائه مراقبت

  4. سفر به و یا از کار

چگونه ممکن است این قوانین را تغییر دهید ؟

آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود که برخی از قالب های اجتماعی فاصله می گذرد لازم است در بریتانیا برای بسیاری از ماه آمده اما شده است وجود دارد برخی از نشانه ای است که قوانین فعلی خواهد بود آرام در برخی از مناطق به نفع یک کمی کمتر محدود رویکرد است.

با توجه به تعاملات اجتماعی عمومی ممکن است به زودی اجازه معاشرت در گروه های کوچک در حالی که بارها و رستوران ها و سالن های ورزشی می رود که این بسته برای اکثریت از تابستان است.

این مدل سازی نشان داده است که ارتباطات اجتماعی خارج از محل کار خانه و مدرسه ممکن است محدود به کمتر از 10 روز حتی اگر گسترده تست و تماس با ردیابی معرفی شده است به عنوان بخشی از یک استراتژی خروج.

اما در کمی بیشتر خوش بینانه در اخبار برای بیش از 70 که تا کنون گفته شده است به صراحت به ماندن در خانه تلگراف آموخته است که آنها به احتمال زیاد منتشر شده از دقیق اجتماعی فاصله گرفته است.

یک وزیر نزدیک به بحث و گفتگو در مورد افراد مسن و آسیب پذیر نشان داد: “همه بیش از 70 گروه در حال رفتن به جلوه های ویژه گرافیکی. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین 1.5 میلیون ‘محافظ’ مردم شناخته شده به عنوان بسیار به شدت آسیب پذیر شده اند که با ارسال نامه ای, مشاوره آنها را به سپر برای 12 هفته مردم آسیب پذیر با شرایط بهداشتی پیش موجود از هر سن و سالم بیش از 70s به.

“این باید ساخته شود واضح تر – شما نمی توانید فقط یک پتو بیش از 70s ، که غیر قابل تحمل. این یک استاتیک ،

در نظر گرفتن بریتانیا بازگشت به کار چه انتظار است کمی روشن تر: این نقشه به صورت طبیعی جدید برای کار دقیق در هفت جداگانه دولت اسناد دیده شده است با تلگراف.

پیش نویس اسناد برای باز کردن مراکز خرید و هتل ها و کارخانه ها و ادارات شامل سخت اجتماعی فاصله اقدامات نشان می دهد که هر گونه بازگشت به قبل از مستند عادی است مدتی دور.

این توصیه ها شامل نصب پلکسی گلاس صفحه نمایش بین میز در دفاتر و نیاز به کارگران نه به نشستن چهره به چهره اما پشت به پشت یا پهلو به سمت آسانسور تنها استفاده می شود اگر نیمه خالی hot desking لغو و کارگران نمی های تجهیزات.
 

مبهوت ورود و خروج بار برای کارکنان نیز در نظر گرفته شده و همچنین ارائه کارکنان با بسته بندی وعده های غذایی برای جلوگیری از باز کردن محیط های اغذیه فروشی.

اما هنوز هم مشاوره اجتماعی فاصله که در آن ممکن است به احتمال زیاد باقی می ماند بدون ابهام: همه کسانی که از خانه کار می کنند باید همچنان به کار از خانه.

اجتماعی فاصله نیز ادامه خواهد داد که در آن ممکن است با مغازه ها و شعب بانک ها انتظار می رود به نظر Ikea-سبک جریان یک طرفه سیستم محدودیتی برای تعداد مشتریان یک فروشگاه در هر زمان داده شده و با استفاده از صفحه نمایش برای ایجاد موانع بین مردم است.

مشتریان هنوز هم باید اقامت دو متر از هم جدا و دستورالعمل پیشنهاد ایجاد “اجتماعی فاصله قهرمانان” برای نشان دادن بهترین عمل است.

این پیش نویس اجتماعی فاصله ارشاد باقی مانده است کاملا دقیق برای غیر کارگران دفتر. برای مثال راهنمایی برای پیک و رانندگان کامیون نشان می دهد پیدا کردن جایگزین برای دو فرد تحویل و سایت های ساختمان و مزارع باید از هم جدا را به “مناطق” گروههای کارگری مختلف با مبهوت شده.

نگاهی به آینده

در آوریل 22, افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin گفت: کشور به بند خود را برای یک سال دیگر از “مخل” اقدامات است. او هشدار داد که وزیران را به تدبیر “ترکیب بهینه” اجتماعی فاصله برای کنترل این ویروس تا یک واکسن در دسترس قرار گرفت.

اما یک سناریوی احتمالی که مطرح شده یک بار تعداد موارد و مرگ و میر و موارد شروع به سقوط به طور چشمگیری متناوب اجتماعی فاصله.

تحت این استراتژی برخی اجتماعی فاصله اقدامات ادامه خواهد داد در سراسر بسیاری از سال با استراحت در بین جایی که زندگی می کنید به حالت عادی بازگشت. برای مثال اجتماعی فاصله می تواند تغییر منطقه ای بر اساس به مردم یک استراحت از اژدهایی محدودیت.

علمی آنفلوانزای همه گیر در مدل سازی که تغذیه به علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) پیشنهاد کرده است که بخش هایی از این کشور می تواند لذت بردن از آزادی بیشتری برای شش ماه در یک زمان قبل از بازگشت به مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de