عزیز اجتماعی Q: من برنامه ریزی شده به مصاحبه با نویسنده فیلیپ Galanes برای “CBS یکشنبه صبح” و پس از آن چند نفر در ساختمان اداری آزمایش مثبت برای coronavirus. آیا من باید به او هشدار می دهند قبل از اینکه من نشان می دهد تا در درب ؟

“کاملا” گفت: فیلیپ Galanes. “این چیزی است که هر کسی در کشور به فکر و نگران.”

و چه کسی بهتر به نوبه خود در یک زمان مثل این از Galanes خود را ؟ نزدیک به 12 سال از او بوده است و حکیم و شوخ نویسنده “اجتماعی Q را” ستون است که کمک می کند تا خوانندگان نیویورک تایمز حل و فصل معضلات اجتماعی از نحوه نه گفتن به دوستان به دنبال دعوت به تابستان خود را برای برخورد با غم و اندوه در یک حزب کوکتل.

خبرنگار ارین Moriarty پرسید: “شما می گویند آن را به یک آداب ستون, اما آن را به مسائل اجتماعی. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید؟”

“تا زمانی که آن را بی دست و پا ارتباط بین مردم I wanna be there for you,” Galanes پاسخ داد.

philip-galanes-social-qs-columnist-promo.jpg
فیلیپ Galanes که به قلم “اجتماعی Q” ستون برای نیویورک تایمز. ایسنا

و این همه گیر شده همه نوع از درگیری های جدید به مبارزه با. “سوالاتی که من در coronavirus آنقدر دلخراش چرا که آنها به طور منظم نامه اما آنها در حال حاضر یک عنصر از خطر و یا یک عنصر از چیزی بیشتر, حرکت,” او گفت:.

“من یک پسر 15 ساله و من در نهایت یک دختر (بساز!) من خیلی هیجان زده به درخواست او به پارگی کیسه آب و … اما مدرسه ما لغو مدل به دلیل coronavirus. من به معنای واقعی کلمه بالا رفت و به اتاق خواب من و شروع به گریه…”

Galanes گفت: “سوال این بود که وجود دارد هر چیزی که او می تواند جایگزینی برای یک مدل در مدرسه خود را برای این لحظه خاص با دوست دختر خود را هنوز هم می آیند ؟ و من فکر کردم: “اوه من این را دوست دارم!'”

این روزها Galanes 57 ساله و وکیل دادگستری نوشتن مشاوره ستون در خانه اش در شرق همپتون جایی که او و شوهر خود معمار, Michael Haverland در حال سوار کردن این بیماری همه گیر.

Moriarty از او پرسید: “چرا شما ؟ آنچه باعث می شود شما واجد شرایط برای کمک به مردم با معضلات اجتماعی خود را?”

“وجود دارد یک سنت از مشاوره columnists,” او گفت:. “وجود دارد Dear Abby وجود دارد ان Landers. آنها مانند دوست داشتنی yentas که می خواست به مردم کمک کند. و پس هستم.”

social-qs-columns.jpg
نیویورک تایمز: “اجتماعی Q”

به عنوان یک کودک Galanes خواندن عزیز ابی با صدای بلند به پدر و مادر و برادران جوان در میز صبحانه: “من عاشق این ایده که وجود دارد خواهد بود یک مشکل وجود دارد خواهد بود یک راه حل قطعی برای این مشکل و ابی عزیز آن را به حال.”

اما Galanes هرگز تصور مشکلات خانواده خود را هنگامی که او 23 هنگامی که خود را به ظاهر بی سر و صدا پدر در زمان زندگی خود را. “اگر شما می تواند شناخته شده اند پدر من,” او گفت: gettig عاطفی “شما نمی خواهد که … منظورم اینه که شما فکر می کنم ‘وجود ندارد بهتر است مرد.’ او خیلی شیرین و خیلی خجالتی و خیلی خوب است. این واقعیت است که کسی مثل ….”

Galanes ویران شد که او از دست رفته ، “اما این واقعیت است که می تواند اتفاق می افتد به او باعث می شود من فکر می کنم که ما همه … هر کس یه چیزی.”

او بعدها نوشت: یک رمان با الهام از پدرش خودکشی پوشش درد خود را با شوخ طبعی است. که گرفتار چشم از نیویورک تایمز ویرایشگر و در سال 2008 “اجتماعی Q” متولد شد.

“زمانی که من شروع به پخش کردم همه چیز برای, شوخی من چیزهایی به گزارش روز. من سیلی مردم,” او گفت:.

مانند کاری که نوشت :

“دوست پسر من فرض من یهودی بود که ما در J-تاریخ یک وب سایت برای تک یهودی. حالا … من می ترسم او به کمپرسی من چون من حقیقت را بگویید. باید چه کار کنم؟”

Galanes نبود نوع: “نام او را چریستینا. مانند, بسیار, به طور معمول نام یهودی!”

“بله او واقعا نباید شناخته شده است. من متاسفم او نباید شناخته شده به عنوان به زودی به عنوان او شنیده ام نام او” گفت: Moriarty.

“Yeah, هیچ, او یک دانشمند موشک یا! اما من گفتم مانند ” از کجا به بعد چریستینا? Gay.com?'”

خوانندگان آن را دوست داشتم.

Moriarty پرسید: “پس شما با استفاده از ستون در اوایل واقعا برای سرگرم کردن خوانندگان به عنوان مخالف به روشنگری?”

“آن زمان من چهار سال به شکل دوره از حروف که در آینده از افرادی که واقعا صدمه زدن به من فکر می کنم تا آنجا که من صدمه زدن به” Galanes پاسخ داد.

اما با گذشت زمان این ستون مانند Galanes شد خیلی بیشتر همدلانه. “من خنده دار بود نویسنده, قطعا, من خودم که. اما نبود آن چیزی است که ما نیاز,” او گفت:.

بنابراین او نیاز به مشاوره برای زن در هواپیما که در زمان تصویری از یک مرد مشت زدن به پشت او reclined صندلی? “وجود دارد هیچ بهانه ای برای ضربه زدن به پشت کسی را صندلی و یا لگد زدن به آن را دارند.” او گفت:. “اما این ضربه ای است که او تا به حال است ضربه ای است که من از آنها بدم میاید ضربه به فیلم شما و قرار دادن آن در اینترنت و امیدواریم که او شرمنده به عنوان یک فرد متفاوت است.”

او می خواهد برای تشویق مردم به شود کودک حتی در حال حاضر, در این بیماری همه گیر به عنوان دست پاچه به نظر می رسد خریداران به مبارزه برای کاغذ توالت و مواد غذایی.

Moriarty پرسید: “کسی اقدام به خرید تا نان. آیا شما چیزی بگویم؟”

“آیا شما می خواهید یک قرص نان و یا شما فقط یک جامعه پلیس؟”

“به طوری که پاسخ خود را ؟ نمی گویند هر چیزی؟”

“و من می دانم که چقدر سخت است چرا که به من اعتماد هیچ کس وجود دارد که می خواهد به فریاد در آن زن خرید نان مثل من انجام” Galanes گفت. “اما من واقعا – و نه تمام وقت اما زمان زیادی – من نیازی به پلیس چه درست و چه چیزی اشتباه است. چرا که برای همه ما می دانیم که او ساخت ناهار برای کل همپتون مدرسه ابتدایی است.”

و به یاد داشته باشید این نوجوان که مدل لغو شد? Galanes ارائه می دهد همدردی و پاسخ: “او می شیم خصوصی prom. جاوا باشد برای او و دوست دختر خود را. آنها در حال کنه فقط به لباس آنها. او را میخوام درخواست او را به خانه خود را فقط در راه او تو از او بپرسید به مدل و آنها قصد دارند یک رقص زیبا.”

که البته با برخی اجتماعی فاصله داشته باشید.

همه گیر و یا نه فیلیپ Galanes است در پایان خوش. او اغلب می بیند مردم در بدترین حالت خود است اما معتقد است در بهترین خود را و فکر می کند این بحران کنونی یک فرصت است.

“این بخشی است که من در حال انتظار برای دیدن با کروناویروس و من می دانم که آن را آینده,” او گفت:. “از آنجا که ما زندگی می کردند از طریق 9/11 این راه است. آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که مردم شروع به باز کردن درب برای هر یک از دیگر ؟ و ما شروع به دیدن هر یک از دیگر در یک جامعه? وجود دارد که راه به دنبال هر یک از دیگر. من می دانم آن را در حال آمدن است.”

       
برای اطلاعات بیشتر:

       
داستان های تولید شده توسط داستین Stephens. ویرایشگر: کارول راس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de