سرباز مرگ قرار می دهد نور افکن نظامی تجاوز جنسی و آزار و اذیت

پس از کشته سرباز آمریکایی Vanessa Guillén ناپدید شده در مارس خدمات اعضا و جانبازان را پا به جلو در رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با تجاوز جنسی یا آزار و اذیت در حالی که خدمت. بیش از دو هفته گذشته Guillén نام ذکر شده بود و در بیش از 2.5 میلیون توییتهایی و #IAMVanessaGuillen هشتگ استفاده شده است 170,000 بار با توجه به توییتر.

Guillén خانواده گفت: او قربانی آزار و اذیت در حداقل دو نوبت جداگانه توسط مافوق. در یک حادثه آنها ادعا برتر راه می رفت در Guillén او به عنوان گرفتن یک دوش. فورت هود مقامات وجود دارد گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا و رد هر گونه ارتباط بین ناپدید شدن او و خود را از اتهامات.

جامعه با استفاده از #IAMVanessaGuillen هشتگ به اشتراک گذاشتن داستان خود را. Panayiota Bertzikis a U. s. Coast Guard جانباز و بنیانگذار نظامی بحران تجاوز مرکز توییتی در مورد اتهام تجاوز به عنف.

“در سال 2006 من به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز قرار گرفته توسط یک عضو گارد ساحلی ایالات متحده. من قفل شده بود در گنجه برای گزارش تجاوز,” او نوشت. “من سرزنش خجالت و در نهایت از دست زندگی حرفه ای من.”

Frederique سفید نوشت که یک عضو همکار راه می رفت به اتاق او در حالی که او خواب بود در حالی که مستقر در کره جنوبی. در مثال دیگری او گفت: او حمله.

“من تجاوز جنسی و هم از ترس به صحبت می کنند تا به دلیل آنچه که ما زنان از طریق هنگامی که آن را به پایان رسیده بود سوال,” او نوشت. “ونسا Guillen نوزاد دختر من متاسفم که ارتش شما شکست خورده من متاسفم که خود را زنجیره ای از فرمان شما شکست خورده است. شما سزاوار نیست این اما در حال حاضر نوزاد دختر شما می توانید بقیه.”

بسیاری از کسانی که ارسال شده انتقاد نظامی برای در نظر گرفتن نگرانی های خود را به طور جدی به اندازه کافی و نه کمک به آنها احساس امنیت حتی پس از گزارش تجاوزات جنسی.

سرهنگ همین Christiensen سابق دادستان کل نیروی هوایی و رئیس سازمان حفاظت از مدافعان ما یک سازمان ملی متمرکز بر پایان دادن به خشونت جنسی در ارتش گفت: ایسنا در روز چهارشنبه که آیات در رسانه های اجتماعی بخشی از ارتش #MeToo بیداری.

“نظامی اجتناب #MeToo لحظه یا جنبش و بسیاری از این است که با تلافی” Christiensen گفت.”نظامی بازماندگان به ویژه ترس از اقدامات تلافی جویانه. من فکر می کنم آنچه ونسا Guillén ناپدید شدن و مرگ انجام داده است انرژی این اکثریت خاموش از بازماندگان بودند و با ترس به جلو آمده و در حال حاضر آنها در حال صحبت کردن زیرا آنها می دانند که عواقب. آنها می خواهند به افتخار ونسا.”

“نظامی وحشتناک سابقه سوء استفاده از افرادی که صحبت می کنند. و از آن زمان برای ارتش به طور جدی دست و پنجه نرم کردن با خود شکست از توزیع تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی,” او اضافه شده است.

با وجود تلاش های وزارت دفاع به آدرس تجاوز جنسی مقدار گزارش افزایش 3% در سال مالی 2019 با توجه به بررسی سالانه از وزارت دفاع منتشر شد, در ماه آوریل این سال است. ناشناس نظرسنجی منتشر شده در سال گذشته نشان داد تجاوز جنسی در ارتش مشخصی نزدیک به 40 درصد در سال 2018 است. این گزارش تخمین زده 20,500 خدمات اعضای با تجربه نوعی از “تماس با ما و یا دخول تجاوز جنسی” است که در سال.

متخصص Guillén, 20, رفت از دست رفته از پایه در مارس 22. پس ملی فشار به رهبری او و خانواده و فعالان و اعضای کنگره, ارتش شروع به درمان این پرونده به عنوان یک پرونده جنایی در 24 ژوئن پس از مشکوک بازی ناپاک است. بقایای انسانی یافت شد تقریبا یک هفته بعد و ارتش تایید آنها متعلق به Guillén در روز دوشنبه.

متخصص هارون رابینسون و یک زن به عنوان دوست دختر خود را Cecily اگویلار دو لا فرانترا شده اند شناسایی و به عنوان مظنون در این مورد. اگویلار دو لا فرانترا محققان گفت که رابینسون گفت که او کشته Guillén با ضربه ای به سر او را با یک چکش و جفت بعد از دفع از بدن او با توجه به شکایت کیفری علیه اگویلار دو لا فرانترا. رابینسون فرار از فورت هود و مرگ با خودکشی به عنوان پلیس بسته شدن در مقامات محلی گفت.

وکیل خانواده ناتالی Khawam متهم رابینسون از نظر جنسی آزار Guillén. Khawam گفت: ارتش, آزار و اذیت جنسی یک “بیماری همه گیر” و توجه به خواسته های از کنگره است. “شما نمی توانید به نوبه خود چشم نمی,” او گفت:.

دست زدن به صورت موجب خواستار تحقیقات مستقل. تگزاس کنگره سیلویا گارسیا است که منجر به شکل عمومی در کنار Guillén, خانواده, یکی از 88 نفر از اعضای کنگره درخواست پروب اقدام توسط وزارت دفاع و بازرس کل شان o’donnell.

“نظامی ایالات متحده مسئولیت برای اطمینان از ایمنی و رفاه زنان جوان و مردان است که سوگند به دفاع از کشور ما است. در SPC Guillén مورد ارتش ایالات متحده شکست خورده و هر دو شخص و خانواده اش” گارسیا در بیانیه ای گفت: اوایل این هفته. “هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات بی جواب مانده اطراف آن ناپدید شدن او و در مورد چگونه فورت هود انجام آن تحقیقات است.”

Christiensen گفت: او ترس داشته که یک تعصب نژادی عنصر با بررسی است.

“زنان از رنگ خاص هستند کمتر احتمال دارد به ایمان به عدالت فرایند و زنجیره ای از فرمان” او گفت: CBS News. “ما می دانیم که ارتش رشته مردم رنگ در میزان بیشتری از آنها سفید مردم است. آن را بسیار ممکن است که این جوان اسپانیایی زن نادیده گرفته شد از همان ابتدا به دلیل آن است. بدیهی است که ما نمی دانیم که چه زنجیره ای از فرمان فکر بود چرا که آنها بوده ام, خاموش, اما آنچه که من واقعا ترس است که آنها پوشش خود انفعال.”

Christiensen گفت که او امیدوار است Guillén مورد خواهد بود “فشار نهایی” به کنگره در نهایت به حفظ نظامی “پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de