رئیس اجرایی کالیفرنیا شرکت فناوری پایین پا, پس از انتشار یک ویدیو نشان دادن او با استفاده از رکیک و نژادپرستانه زبان به سمت یک خانواده در یک رستوران.

Solid8 مدیر عامل شرکت مایکل Lofthouse استعفا از منطقه خلیج سان فرانسیسکو فناوری راه اندازی شنبه, CBS ایستگاه KPIX-گزارش های تلویزیونی.

Lofthouse با صدور بیانیه ای اعلام خروج خود را از Solid8 اما او نمی گویند اگر او را ترک به طور داوطلبانه و یا به درخواست شرکت.

“نظرات من نسبت به این خانواده درگیر شدند و نژادپرستانه مضر و عمیقا نامناسب” Lofthouse گفت.

Jordan Chan گفت: خانواده اش در جشن خاله تولد در لوسیا رستوران در Bernardus تسلیم و آبگرم در Carmel Valley جولای 4.

چان گفت: یک مرد توهین و اذیت و آزار خانواده اش با نژادپرستانه زبان قبل از یک پیشخدمت زن گفت: او را به ترک.

ویدیو چان ارسال شده به رسانه های اجتماعی را نشان می دهد Lofthouse لعن و اشاره با انگشت وسط خود را در خانواده. Lofthouse همچنین گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن قراره f— شما” به دنبال “شما f– نیاز به ترک! شما f– آسیایی, قطعه ای از s—!”

سرور گفت: Lofthouse به ترک گفتن او “نه شما حرف نمی مهمانان ما مانند آن. از اینجا دریافت کنید.”

در یک Instagram پست با یک ویدیو از برخورد چان خواست مردم را به رای دادن. “جوشکاری از نژادپرستان است آنقدر شایع است در حال حاضر حتی در چنین قومی/فرهنگی متنوع و دولت لیبرال مانند کالیفرنیا به دلیل تهمت خود را با استفاده از موقعیت خود را به تحریک تنش نژادی و به ترویج خشونت نسبت به POC خارجی ها و مهاجران” او نوشت.

چان همچنین گفت که او تا به حال هرگز در برخورد با نژادپرستی “در آن مقیاس است. “هرگز در این سطح که در آن کسی به طور کامل بی احساس موظف به صدای نفرت خود را به صورت کاملا بدون هیچ دلیل,” او گفت:.

Lofthouse گفت: در بیانیه خود که او قصد دارد برای ثبت نام در یک ضد نژادپرستانه برنامه و افزود: “من از صمیم قلب اذعان کرد که من همدست در یک سیستم را قادر می سازد که این رفتار و این شکسته اعتقادات وجود داشته باشد اما من اختصاص داده شده به تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im